Spotkanie świąteczne w Krakowie, niedziela 18 grudnia

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkanie świąteczne w Krakowie, niedziela 18 grudnia

Post autor: ciociaE » 07 gru 2011, 12:54

Nie wszystko, co robimy, widać na forum ;)
Wujek był jeszcze wczoraj w jednym lokalu blisko Błoń (jeśli mielibyśmy zmieniać lokal, to idea jest taka, żeby dzięki temu ewentualnie nie trzeba było dużo jeździć z części artystycznej na biesiadną) - ale więcej w temacie wieczorem dziś lub jutro (a wtedy wielicka karczma zostałaby na następny raz). Natomiast co do godziny, trudno będzie ustalić na sztywno nasz czas dotarcia z Rynku, ale możemy się umówić w okolicach 15.30-16 (przesądźmy w zależności od lokalu)? Ale proszę nam dać jeszcze chwilkę :).
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Spotkanie świąteczne w Krakowie, niedziela 18 grudnia

Post autor: MICHO » 07 gru 2011, 13:44

To ja bym jeszcze ewentualnie zaproponował Pizza Pepez na Księcia Józefa!!! Fantastyczna pizza i nie tylko i w okresie świątecznym piękna iluminacja i atmosfera lokalu :) Duży TV i kino domowe (muzykę, kolędy? Można zamówić) Rzut beretem od Błoń :) Podejrzewam że górną salę można by zarezerwować na wyłączność! Jest odrębny kibelek i balkonik dla palaczy :P

http://www.glebiasmaku.pl/krakow/756,Pe ... racja.html
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Awatar użytkownika
cocoon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 739
Rejestracja: 03 kwie 2009, 20:53
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkanie świąteczne w Krakowie, niedziela 18 grudnia

Post autor: cocoon » 07 gru 2011, 20:08

A czytałeś komentarze i oceny ? :lol: :lol: :lol:
CROMA 1,9 JTDM 150 KM 272/B AVORIO VANITOSO VR.z wirusem
FREEMONT URBAN 2.0 JTDM2 automat 170 KM (narazie)
była : Kappa 2,4 JTD 616A GRIGIO URANO z jeszcze nowszym wirusem :)
>wojtekr3@interia.pl 600 227 557
Idiotów na świecie nie ma wcale tak wielu. Są tylko bardzo dobrze rozstawieni

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Spotkanie świąteczne w Krakowie, niedziela 18 grudnia

Post autor: MICHO » 07 gru 2011, 20:49

cocoon pisze:A czytałeś komentarze i oceny ? :lol: :lol: :lol:
Nie patrzę na ogół na komentarze i oceny w przypadku lokali które znam i bywam w nich! Kilka razy robiliśmy tam spoty EP-BBTP i za każdym razem byliśmy zadowoleni, z żoną i dziećmi też czasem zaglądamy! Pizza jest naprawdę świetna!
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkanie świąteczne w Krakowie, niedziela 18 grudnia

Post autor: wujekp » 07 gru 2011, 23:02

MICHO pisze:
cocoon pisze:A czytałeś komentarze i oceny ? :lol: :lol: :lol:
Nie patrzę na ogół na komentarze i oceny w przypadku lokali które znam i bywam w nich! Kilka razy robiliśmy tam spoty EP-BBTP i za każdym razem byliśmy zadowoleni, z żoną i dziećmi też czasem zaglądamy! Pizza jest naprawdę świetna!
Byłem oblukać (z zewnątrz). Jeśli nie będzie pusto to tam będzie IMHO problem z zaparkowaniem - bo w tej pizzerii parking jest mały. Jeśli frekwencja dopisze to możemy się nie zmieścić ...
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Spotkanie świąteczne w Krakowie, niedziela 18 grudnia

Post autor: MICHO » 08 gru 2011, 7:34

Jeżeli by zarezerwować górną salę to około 20 - 25 osób chyba da radę! Byliśmy tam i w 30 raz :P Parking masz na terenie posesji myślę jakieś 10 miejsc i po drugiej stronie jezdni jest też chyba koło 8 miejsc! Najlepiej to wieczorem gadać z właścicielem! Bardzo sympatyczny pan! Co do frekwencji to na razie nie powala a i moja obecność zaczyna być pod znakiem zapytania ale to wszystko będę wiedział na 100% w najbliższych dniach :(
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkanie świąteczne w Krakowie, niedziela 18 grudnia

Post autor: ciociaE » 09 gru 2011, 10:44

A my myślimy o lokalu przy Alei Focha, chyba nie dorobili się jeszcze własnej strony więc daję taki link Oranżeria Pergamin
Dostaliśmy ich menu, propozycję gotowych zestawów obiadowych (jakby kto chciał zaszaleć ;) ) oraz kartę win. Sugerują, żebyśmy zamówili wcześniej, bo jeśli będziemy to robić na miejscu, to tak jak w Wieliczce "obiecują" ponad godzinę/półtorej czekania.
Teraz pytanie i prośba - przejrzyjcie menu i piszcie, czy dla Was lokal jest OK. Musimy się zdecydować do poniedziałku rano - żeby ostatecznie dopełnić formalności (który lokal/zaliczka itd...).
Plus tego miejsca - blisko naszej zbiórki przed wyprawą na Rynek (też przy Błoniach w odległości ok. 5000 metrów). miejsce ciekawe, choć nie sprawdzone tak jak Wieliczka przez Micho (byliśmy tam raz latem i nam się podobało, teraz może będzie nawet lodowisko?), czyli oszczędzimy trochę czasu na przemieszczaniu się (w przypadku Wieliczki trochę obawiam się o możliwość parkowania, bo to jakieś godziny szczytu u nich).

Ponieważ muszę już biec, reszta szczegółów po południu :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
artjas
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 366
Rejestracja: 09 sie 2009, 18:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkanie świąteczne w Krakowie, niedziela 18 grudnia

Post autor: artjas » 09 gru 2011, 12:45

jak nie będzie trzeba siedzieć tam w kurtkach to dla mnie bomba, nawet mamy Kartę na Plus ;)
byłe włoszki: Lybra SW 1.9 JTD, Croma 1.9JTD 16V Aut.

Awatar użytkownika
bufi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2324
Rejestracja: 09 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Re: Spotkanie świąteczne w Krakowie, niedziela 18 grudnia

Post autor: bufi » 09 gru 2011, 14:07

Jak dla mnie ok . Zapchamy się w Burger Kingu a w knajpce polecą jakieś przystawki :D

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkanie świąteczne w Krakowie, niedziela 18 grudnia

Post autor: wujekp » 10 gru 2011, 18:37

artjas pisze:jak nie będzie trzeba siedzieć tam w kurtkach to dla mnie bomba, nawet mamy Kartę na Plus ;)
No to super - Artjas stawia :D (zniżkę :D ). Jak tam byłem to temperatura wydawała się być standardowa. Może uda nam się jeszcze podskoczyć jutro to Ciotka zwróci na to uwagę..

Oczywiście lokal jest zlokalizowany niecałe 500 metrów od proponowanego miejsca spotkania (a nie jak Ciotka napisała 5km : gafa : ).

Teraz tak. Jeżeli ktoś chciałby coś wcześniej zamówić, żeby potem nie czekać półtorej godziny to tak jak Ciotka pisała można wybrać coś z karty. Restauracja wymaga zadatku więc jeśli ktoś chciałby coś zamówić to proszę o info do środy co zamawiacie na mojego maila lub PW do Ciotki oraz o wpłatę 20% zamówienia na moje konto w banku Pekao: Piotr Wójtowicz, nr konta 46 1240 4706 1111 0000 5165 6610

No i niezależnie od tego proszę o deklaracje udziału ASAP, żebyśmy wiedzieli na ile osób rezerwować.
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkanie świąteczne w Krakowie, niedziela 18 grudnia

Post autor: ciociaE » 12 gru 2011, 0:39

Update listy:
ciotka z wujkiem i dziewczynkami (czyli w standardowym wariancie 2+2)
mrs.raketa i mr.kura (2)
cocoon (1) (sprzeciwu nie było, zaliczam do pewniaków, a może nie będziesz sam? :D)
bufi (2+2)
artjas (2+1)

No i czekam na wieści od :) :
Monika SW i LybraSW (2)
MICHO (2)
Alan (4+4)
Gros

Czy jeszcze ktoś?

A co do lokalu - w poniedziałek po południu "będzie po sprawie" (czyt. wpłacona zaliczka), więc to ostatni moment na wyrażenie opinii (za Oranżerią lub Karczmą z Wieliczki :) I oczywiście jeśli tym razem nie pojedziemy do Wieliczki, to zorganizujemy tam coś w nieodległej przyszłości, ale może w lepszym terminie (czytać: mniej obleganym).
Co do Oranżerii, temperatura na miejscu przeze mnie niesprawdzona, bo wujek przez weekend walczył z jakimś wirusem, więc musimy mu ewentualnie zaufać. Co do menu: Bufi, a pierogi np. widziałeś? Może to dobra alternatywa dla burgerów? My się na całe zestawy nie nastawiamy, ale coś się z pewnością z menu wybierze. Dzieciom na pewno zamówię z wyprzedzeniem.
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Spotkanie świąteczne w Krakowie, niedziela 18 grudnia

Post autor: MICHO » 12 gru 2011, 9:30

Niestety mnie nie będzie na 95% :( Po zasięgnięciu opinii medycznej dowiedziałem się że człowiek niestety nie ma zdolności przebywania równocześnie w dwóch miejscach a więc w tym terminie będę w Oświęcimiu! Niestety impreza którą sam organizowałem i muszę na niej być (również klubowe spotkanie świąteczne) została z przyczyn niezależnych przesunięta i odbędzie się właśnie 17-18.12 !!! Przykro mi : beczy : Jak się coś zmieni to dam znać ale na dzień dzisiejszy mnie nie ma ....
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkanie świąteczne w Krakowie, niedziela 18 grudnia

Post autor: wujekp » 12 gru 2011, 21:37

MICHO pisze:Niestety mnie nie będzie na 95% :( Po zasięgnięciu opinii medycznej dowiedziałem się że człowiek niestety nie ma zdolności przebywania równocześnie w dwóch miejscach a więc w tym terminie będę w Oświęcimiu! Niestety impreza którą sam organizowałem i muszę na niej być (również klubowe spotkanie świąteczne) została z przyczyn niezależnych przesunięta i odbędzie się właśnie 17-18.12 !!! Przykro mi : beczy : Jak się coś zmieni to dam znać ale na dzień dzisiejszy mnie nie ma ....
Eeee, organizator i organizujesz tak żeby terminy Ci się gryzły? To teraz nie wiem jak, ale musisz posiąść umiejętność bilokacji :lol:
Zarezerwowana Oranżeria. Sprawdziłem temperaturę :D jest OK, nie tylko dla mnie, wszyscy w środku byli bez kurtek, a niektórzy w koszulach z krótkim rękawem :D
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Alan

Re: Spotkanie świąteczne w Krakowie, niedziela 18 grudnia

Post autor: Alan » 12 gru 2011, 21:58

Przykro mi ale finanse wzięły górę :( odpadam.

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Spotkanie świąteczne w Krakowie, niedziela 18 grudnia

Post autor: MICHO » 12 gru 2011, 22:51

wujekp pisze:
MICHO pisze:Niestety mnie nie będzie na 95% :( Po zasięgnięciu opinii medycznej dowiedziałem się że człowiek niestety nie ma zdolności przebywania równocześnie w dwóch miejscach a więc w tym terminie będę w Oświęcimiu! Niestety impreza którą sam organizowałem i muszę na niej być (również klubowe spotkanie świąteczne) została z przyczyn niezależnych przesunięta i odbędzie się właśnie 17-18.12 !!! Przykro mi : beczy : Jak się coś zmieni to dam znać ale na dzień dzisiejszy mnie nie ma ....
Eeee, organizator i organizujesz tak żeby terminy Ci się gryzły? To teraz nie wiem jak, ale musisz posiąść umiejętność bilokacji :lol:
Zarezerwowana Oranżeria. Sprawdziłem temperaturę :D jest OK, nie tylko dla mnie, wszyscy w środku byli bez kurtek, a niektórzy w koszulach z krótkim rękawem :D
Właśnie terminy mi się nie gryzły ale kilku osobom pasowało bardziej 17-18 i uznałem dobro większości za cel nadrzędny! Wyjadę 18.12 z Oświęcimia około 15-16 będę w Dobczycach na jakąś 18 zabieram dzieci i jadę do Krakowa! Powiedzmy na 19:30 mógłbym wpaść o ile ktoś jeszcze będzie :( No strasznie mi przykro że nie mogę się rozdwoić ale przynajmniej jeszcze w tym roku moje obowiązki wobec "starego" klubu i przyjaciół muszą wziąć górę :)
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”