Warsztat w okolicach Katowic, Gliwic, Zabrza

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

Awatar użytkownika
szatan
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 390
Rejestracja: 11 mar 2008, 0:00
Imię: Marek
Lokalizacja: Ruda Śląska

Warsztat w okolicach Katowic, Gliwic, Zabrza

Post autor: szatan » 05 sty 2012, 10:20

Witam
Panowie może macie polecić jakiś zaufany warsztat z okolic Katowic, Gliwic, Zabrza gdzie stołujecie swoje lucynki.
Chciałbym zrobić przegląd zawieszenia, sprawdzić wtryskiwacze i pare pierdół, a nie chcę oddać mojej ukochanej w ręce jakiegoś partacza.


pozdrawiam
Marek

Awatar użytkownika
LybraSW
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 647
Rejestracja: 24 lut 2008, 0:00
Imię: Michal
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Warsztat w okolicach Katowic, Gliwic, Zabrza

Post autor: LybraSW » 05 sty 2012, 21:37

Co do spraw mechaniczno - elektrycznych to wszystko w mojej Lybrze robiłem w Speck Serwis w Katowicach na Chorzowskiej ( budynek przed ING ). Kilku forumowiczów też tam oddało Lanciunie. Lybra nie jest im straszna bo na mojej zrobili doktorat :) Co do układu paliwowego : odradzam warsztaciki i serwisiki. Zazwyczaj nie mają ani sprzętu ani wiedzy. Z racji pracy w branży motoryzacyjnej ( Serwis maszyn ) od lat współpracuję z firmą ZANAP z Mikołowa. To są specjaliści tylko od układów paliwowych a w szczególności diesli ( Delphi, Bosch itp.) Mają bogatą wiedzę, doświadczenie oraz odbywają masę szkoleń. Postaram się aby na hasło "JCB" była zniżka i przychylniejsze oko właściciela :)
Była - Lancia Lybra SW 2.4 JTD Bicolore - lll miejsce w konkursie piękności na zlocie LKP w Sielpii
Ford Focus II FL 1.6 TDCI 2010r
Cannondale F800 Lefty
Cięższa połówka MonikiSW

Awatar użytkownika
szatan
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 390
Rejestracja: 11 mar 2008, 0:00
Imię: Marek
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Warsztat w okolicach Katowic, Gliwic, Zabrza

Post autor: szatan » 07 sty 2012, 10:44

w poniedziałek trochę podzwonię bo już dostałem kilka polecanych warsztatów, ale do podanego przez Ciebie też nie omieszkam tyrknąć.

Dziękuję wszystkim za pomoc : ok2 :

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”