Wesołe Miasteczko, Chorzów - 23 czerwca - zapraszamy !!!

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

Awatar użytkownika
ThemADI_NS
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1346
Rejestracja: 16 paź 2006, 0:00
Imię: Adam
Lokalizacja: Brzezna / Nowy Sącz

Re: Wesołe Miasteczko, Chorzów - 23 czerwca - zapraszamy !!!

Post autor: ThemADI_NS » 05 cze 2012, 16:56

Oj ciekawie się zapowiada :D porozmawiam wieczorem z żoną i zobaczę co i jak, mam nadzieję, że się uda buziak .
Pisał ktoś wcześniej jak wygląda sprawa z małymi dziećmi (tak do lat dwóch) czy ja nie doczytałem? Chodzi mi o wejściówki.

P.S. A stabraf dalej nie dopisany :lol:
Obrazek Oj... miejsca coraz mniej... ;)

Awatar użytkownika
stabraf
Administrator
Administrator
Posty: 8477
Rejestracja: 22 lut 2008, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Wesołe Miasteczko, Chorzów - 23 czerwca - zapraszamy !!!

Post autor: stabraf » 05 cze 2012, 17:14

ThemADI_NS pisze: P.S. A stabraf dalej nie dopisany :lol:
Hehe ...bo stabraf dalej nie wie, czy podoła finansowo...Ostatnio mały remoncik turboświstaka i się jeszcze się nam dwa weselicha urodziły, a na krzywy ryj iść nie będziemy ;)

Awatar użytkownika
ThemADI_NS
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1346
Rejestracja: 16 paź 2006, 0:00
Imię: Adam
Lokalizacja: Brzezna / Nowy Sącz

Re: Wesołe Miasteczko, Chorzów - 23 czerwca - zapraszamy !!!

Post autor: ThemADI_NS » 05 cze 2012, 17:22

A to przepraszam, nie byłem świadom żeś własnowolnie zrezygnował.
Obrazek Oj... miejsca coraz mniej... ;)

Awatar użytkownika
stabraf
Administrator
Administrator
Posty: 8477
Rejestracja: 22 lut 2008, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Wesołe Miasteczko, Chorzów - 23 czerwca - zapraszamy !!!

Post autor: stabraf » 05 cze 2012, 17:25

ThemADI_NS pisze:A to przepraszam, nie byłem świadom żeś własnowolnie zrezygnował.
...jescem Panocku nie zrezygnowoł...ino sie wahom...i nie wim dzie wypadne :-P

Awatar użytkownika
malenstwo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 122
Rejestracja: 31 paź 2011, 14:19
Imię: Daria
Lokalizacja: Gliwice

Re: Wesołe Miasteczko, Chorzów - 23 czerwca - zapraszamy !!!

Post autor: malenstwo » 06 cze 2012, 17:06

prawdopodobnie się zjawimy....niestety sami bez Miśka....i w dodatku komunikacją miejską : gafa :
o ile odpuści nam ospa
Misieeek - moja brzydsza połowa :)
Zakochani w Lancia Lybra 1,9 JTD Emblema oraz synie i córeczce ;)

Alan

Re: Wesołe Miasteczko, Chorzów - 23 czerwca - zapraszamy !!!

Post autor: Alan » 07 cze 2012, 18:51

Zrobiliśmy za i przeciw,i rezygnujemy na rzecz wyjazdu do Rybnika.

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Wesołe Miasteczko, Chorzów - 23 czerwca - zapraszamy !!!

Post autor: ciociaE » 16 cze 2012, 11:08

Kochani, właśnie wysłałam PW do osób, które zainteresowanych tematem.
Ponieważ może jeszcze ktoś się skusi garść najważniejszych info, które poszły:

napiszcie, czy macie jakieś swoje bilety (np. całosezonowe) lub zniżkę (np. z Parkmanii, jak pisał wujek - wprawdzie ten zakup kosztuje od 19 zł za kartę na rok dla 4 osób do 49 złotych za kartę 3 letnią, ale w Chorzowie daje zniżkę 20%) czy też będziecie zainteresowani kupieniem biletu na miejscu (dzieci do lat trzech wchodzą gratis)- wydaje mi się, że teraz jest dobry moment, żeby policzyć, ile faktycznie byłoby osób chętnych na kupienie biletu grupowego (przy min 15 osobach o 5 złotych mniej, czyli 45 złotych zamiast 50 od osoby, przy 40 osobach byłyby po 42,50). Zainteresowani niech sprawdzą, ale szybko, bo na kupowanie FunPass z Parkmanii to ostatni moment (karta musi do Was dotrzeć, co trwa 1-3 dni roboczych, tu cytat odpowiedzi na jednio z najczęściej zadawanych pytań "Faktyczny czas realizacji zamówienia zależy od dnia złożenia zamówienia i wybranej metody płatności. Najszybciej możesz otrzymać kartę płacąc przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą poprzez Dotpay. Inne płatności mogą trwać do 4 dni roboczych zanim dotrą na nasze konto. Zazwyczaj w dni robocze wysyłamy karty przed godziną 14.00. Kartę otrzymujesz w ciągu 1-3 dni roboczych od dnia wysłania.
Przykład: zamawiasz kartę funpass we wtorek o godzinie 10.00 i płacisz przelewem elektronicznym poprzez Dotpay. My tego samego dnia do godziny 14.00 wysyłamy Twoją kartę. Karta dotrze do Ciebie między środą a piątkiem, a więc możesz z niej skorzystać w weekend!
Zawsze na stronie 'Moje konto' możesz sprawdzić jaki jest status Twojego zamówienia.")
Można sprawdzić, czy ta karta da Wam zniżki w inne interesujące Was miejsca - wtedy naprawdę warto. My mamy kartę z zeszłego roku i dziś planujemy kupić drugą (bo pierwsza się kończy w wakacje - z tej korzystaliśmy w Chorzowie we wrześniu i teraz skorzystamy po raz drugi, ale drugą kupimy bo będziemy z piątką dzieci).

W kwestiach organizacyjnych - proponujemy spotkanie się o 9.45 u bram Wesołego Miasteczka (przy samym miasteczku jest parking płatny: pierwsza godzina 5 zł, każda następna 2 zł wg info na stronie Parku Śląskiego, ale można też zaparkować na ulicy Chorzowskiej obok - my tak robimy, bo spędzając na miejscu ponad 11 godzin, płacilibyśmy 25 złotych). Przyznam, że nie próbowałam negocjacji w tym względzie, bo parking to osobna firma i nie sądzę, że byliby skłonni rozmawiać, bo w weekendy i tak maja raczej pełne obłożenie. Ale jeśli ktoś ma blisko i chciałby się zorientować, zapraszam :)
Przypominam też, że jak już się wejdzie na teren miasteczka, nie można sobie po nic wyjść do samochodu i wrócić, czyli trzeba zabrać ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy na cały dzień, przy czym jest tam kilka przybytków, gdzie można sobie kupić coś do zjedzenia na ciepło w porze obiadowej.

Czekam na Wasz szybki odzew :) Gdybym miała załatwiać bilet grupowy, to będę to zgłaszać w czwartek rano (21 czerwca).

W przypadku pytań, uprzedzam, że w poniedziałek i we wtorek będę raczej poza zasięgiem, wtedy atakować ;) wujka :)
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Re: Wesołe Miasteczko, Chorzów - 23 czerwca - zapraszamy !!!

Post autor: markiz » 16 cze 2012, 17:21

Przykro mi ale odpadam : beczy : Nazbierało mi się trochę zamówień ,które muszę zrealizować.Niby własny biznes lecz klientów nie mogę olać bo, ,,wypadam z gry"
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

Awatar użytkownika
Ramzes_II
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 2543
Rejestracja: 02 lis 2009, 0:06
Imię: Dominik
Lokalizacja: Dębica, podkarpackie

Re: Wesołe Miasteczko, Chorzów - 23 czerwca - zapraszamy !!!

Post autor: Ramzes_II » 17 cze 2012, 1:12

Ja tez niestety odpadam. Sprawy rodzinne. W lipcu mam nadzieję że sie spotkamy - zroganizujemy jakiś ChipsDay może w Wieliczce znów?
Tuning oraz diagnostyka JTD, JTDm, TDI, CDI, HDI ... i HGW :D

>>>>>>>>>>>>>>>>>>tel: 661-104-166
<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Wesołe Miasteczko, Chorzów - 23 czerwca - zapraszamy !!!

Post autor: MICHO » 17 cze 2012, 10:24

Przykro mi! My też raczej ze względów finansowych odpadamy :( Niestety teraz mamy zapłacić za wczasy i nie wyrobię się ... przykro mi bardzo i sorki że nie dałem znać wcześniej ale ostatnio nie mam kompletnie czasu! Na forum chyba ponad tydzień nawet nie byłem! Gdyby coś się zmieniło bo czekam jeszcze na zaległy przelew z firmy, to dobijemy na sztukę w ostatniej chwili. Wtedy kupimy sobie bilety już normalnie w kasie po zwykłej cenie! Aha no i moja Magda w sobotę pracuje więc jak coś to tylko trzy sztuki ... ja + szkodniki! Wszystko się wyjaśni środa czwartek dopiero ... :(
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Awatar użytkownika
malenstwo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 122
Rejestracja: 31 paź 2011, 14:19
Imię: Daria
Lokalizacja: Gliwice

Re: Wesołe Miasteczko, Chorzów - 23 czerwca - zapraszamy !!!

Post autor: malenstwo » 17 cze 2012, 13:26

Ciocia - PW :)
Misieeek - moja brzydsza połowa :)
Zakochani w Lancia Lybra 1,9 JTD Emblema oraz synie i córeczce ;)

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Wesołe Miasteczko, Chorzów - 23 czerwca - zapraszamy !!!

Post autor: ciociaE » 18 cze 2012, 0:09

Ze względu na późną porę i fakt, że przede mną pakowanie (o szóstej rano wyjazd służbowy), nie aktualizuję listy, ale z wpisów widzicie, jak się sprawy mają. My jedziemy na pewno - dzieciaki mają obiecane jak co roku, w ramach nagrody za swoją pracę w czasie roku szkolnego :)
Co do lipca - chęci na pewno są, ale ze względu na dużą akcję pod tytułem "remonty i przeprowadzka" trudno nam planować - raczej mamy na głowie planowanie wejść kolejnych ekip i wszystkiego co z tym związane - a w sumie jak myślałam, to raczej o pikniku na świeżym powietrzu, jak się coś wyklaruje, będziemy pisać :)
ChipsyDay można próbować zrobić niezależnie, a my jak tylko damy radę dołączymy - na pewno w tym momencie trudno mi się odpowiedzialnie zadeklarować i brać za to, OK?
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
kogut
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 182
Rejestracja: 04 mar 2008, 0:00
Imię: Mirek
Lokalizacja: Limanowa

Re: Wesołe Miasteczko, Chorzów - 23 czerwca - zapraszamy !!!

Post autor: kogut » 22 cze 2012, 14:23

A u mnie awaria :-? ? mojego ?kurczaka małego? zmogło dzisiaj i to nie wiadomo co... 8-O
Dziś rano zostaliśmy zawezwani do przedszkola żeby małego pilnie odebrać, potem izba przyjęć i... jesteśmy uziemieni...
Jak tylko mały wstanie o własnych siłach jutro to wskakujemy do samochodu i pędzimy do Was!!!
była: Lancia Lybra SW 1,9 jtd
była: Lancia Thesis Emblema 2,4 jtd
jest: Alfa Romeo 166, 2.0 T.Spark

Awatar użytkownika
pani_bichoniowa
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 113
Rejestracja: 16 cze 2011, 13:42
Imię: Karolina
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Wesołe Miasteczko, Chorzów - 23 czerwca - zapraszamy !!!

Post autor: pani_bichoniowa » 22 cze 2012, 14:32

No my też odpadamy, z powodów czasowo-finansowych..

Awatar użytkownika
bufi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2324
Rejestracja: 09 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Re: Wesołe Miasteczko, Chorzów - 23 czerwca - zapraszamy !!!

Post autor: bufi » 22 cze 2012, 14:37

My też odpadamy . Jutro pracuję .

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”