Ostrzegam!!! Warsztat przy Obopólnej w Krakowie

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Ostrzegam!!! Warsztat przy Obopólnej w Krakowie

Post autor: MICHO » 18 maja 2012, 11:05

Rodżer pisze:Zaryzykowałbyś, że Ci przylezie do domu i zrobi np krzywdę Twojemu dziecku?
Chyba trochę histeryzujesz :) Idź na policje i załatw to jak trzeba a nie utwierdzaj kolejnego gnoja w poczuciu bezkarności !!!!!
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Rafako

Re: Ostrzegam!!! Warsztat przy Obopólnej w Krakowie

Post autor: Rafako » 18 maja 2012, 11:08

Rodżer pisze:Zaryzykowałbyś, że Ci przylezie do domu i zrobi np krzywdę Twojemu dziecku?
: ok2 : : ok2 : : ok2 : : ok2 : : ok2 :

Nie przejmuj się, przecież jakby zrobił krzywdę Twojemu dziecku to po pięcioletnim procesie (bo Pani sędzina się dwa razy rozchorowała od picia zimnej coli, bidulka) dostałby "5 w. z. na 3" albo coś podobnego. Żyjemy w Państwie prawa i nieuchronności kary przecież : ok2 : : ok2 : : ok2 :

Rada typu przykładny wpier... : cenzura : jest bardzo dobra...
ale jej nie polecam : gafa :

Twój pomysł z donosikiem jest bardzo dobry bo:
1. Kontrola skarbowa w serwisie to sodoma i gomora, wiem z opowieści znajomych,
2. Urzędnikom Skarbowym nie musisz się przedstawiać z imienia i nazwiska, wystarczy im wiarygodna korespondencja z podanymi faktami (a najlepiej poczatować w jego okolicy na innych niezadowolonych i napisać od razu kilka donosów).

Serdecznie pozdrawiam.

Ps. takie mamy czasy, że dla własnego bezpieczeństwa lepiej walczyć z ch... : cenzura : taką "świńską" metodą, niż narażać się, że komuś krzywdę taki zrobi (vide. sprawa gdzie jeden z mechaników w W-wie w zeszłym roku w swoim warsztacie na Jórskiego zastrzelił swojego klienta z karabinu maszynowego. Poszło właśnie o źle wykonaną usługę/ jej rozliczenie).
Ps2. na Policję też iść możesz ale raczej to zleją "ciepłym moczem", niestety :(

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Ostrzegam!!! Warsztat przy Obopólnej w Krakowie

Post autor: Nat » 18 maja 2012, 11:32

Rafako pisze:Rada typu przykładny wpier... : cenzura : jest bardzo dobra...
Skoro chłopak tak bardzo się boi, to chyba jeszcze bardziej spodziewanego kontrnatarcia ze strony pobitego?
Rafako pisze:Ps. takie mamy czasy, że dla własnego bezpieczeństwa lepiej walczyć z ch... : cenzura : taką "świńską" metodą, niż narażać się, że komuś krzywdę taki zrobi
A kiedy to były lepsze czasy dla tego rodzaju sporów? Za komuny? Za Hitlera?
Rodżer zrobił najlepsze co mógł. W ramach "zemsty" na nierzetelnym mechaniorze - zepsuł mu opinię u potencjalnych klientów prawdziwie (mam nadzieję) opisując wtopę partacza. I zrobił to, jak sądzę, nie tylko na tym forum. I dobrze. I może wystarczy?

Natomiast podkładanie świni (bo tym jest anonimowy donos), albo eskalacja przemocy - do czego to zaprowadzi? Auto będzie lepiej jeździć? Coś się Rodżerowi zmieni na lepsze?

A najśmieszniej :?: będzie, jak mechanior domyśli się, że donosicielem jest Rodżer. Wtedy z winowajcy poczuje się ofiarą i być może faktycznie skatuje Rodżerowi jego kwilące niemowlaczki...

Jaki jest w tym sens?
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Polej
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2432
Rejestracja: 09 lut 2010, 16:45
Imię: Marcin
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ostrzegam!!! Warsztat przy Obopólnej w Krakowie

Post autor: Polej » 18 maja 2012, 11:44

Wydaje mi się, że za bardzo skupiacie się na tym, jak "dołożyć" nieuczciwemu "mechanikowi", zamiast jak pomóc poszkodowanemu w całej sprawie Rodżerowi. Bo ani z donosu,ani z Policji, ani ze Skarbówki nikt Mu uszkodzeń auta nie zrekompensuje, fakt- oko za oko może i jest bardzo polskie, ale straconego oka tak nie odzyskasz.

Dlatego najrozsądniej dochodzić swoich praw jako konsument, drogą sądową- jeśli masz dość cierpliwości i pieniędzy, a całe te "ostrzeżenia" i tak nie będą miały znaczenia, bo tego nawet nie odczuje.
Lancia Kappa 2.0 20V
Saab 9-5 2.8 Turbo6 XWD

Awatar użytkownika
marmal
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 15 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Ostrzegam!!! Warsztat przy Obopólnej w Krakowie

Post autor: marmal » 18 maja 2012, 12:20

Właśnie brak tu pozytywnego myślenia ku "obopólnych korzyści" ;) A gdyby tak jeszcze raz podstawić auto celem usunięcia szkód? a nóż by mu się udało? może nie byłby na kacu? może by Cię pozytywnie czymś zaskoczył :?: Mam niedaleko, jak tylko mi się coś uszkodzi "walę" śmiało do niego, w końcu gość ma reklamę z głowy. :-P
Pozdrawiam - Marian

dawidson

Odp: Ostrzegam!!! Warsztat przy Obopólnej w Krakowie

Post autor: dawidson » 18 maja 2012, 17:40

Rodżer pisze:Zaryzykowałbyś, że Ci przylezie do domu i zrobi np krzywdę Twojemu dziecku?
Tak.

viva la macchina!

Awatar użytkownika
Rodżer
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 124
Rejestracja: 27 lip 2009, 12:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Ostrzegam!!! Warsztat przy Obopólnej w Krakowie

Post autor: Rodżer » 19 maja 2012, 15:30

Może tak w podsumowaniu. Nie pisałem o całej historii po to żeby wzbudzić Waszą litość, wypłakać się lub może zwołać pospolite ruszenie, a jedynie ostrzec Was i innych. Koniec kropka. Nie widzę sensu dalszej dyskusji. Co dalej zrobię - nie wiem - najpewniej nas : cenzura : am na to wszystko. Autko już naprawione, a tego głąba nie chcę więcej na oczy widzieć.
Item ględziarze i bajdury,/Ciągnący z nieba grubą rentę,/O, łapiduchy z Jasnej Góry,/Z Góry Kalwarii parchy święte,/
I ty, księżuniu, co kutasa/Zawiązanego masz na supeł,/Żeby ci czasem nie pohasał,/Całujcie mnie wszyscy w dupę.
Julian Tuwim

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Ostrzegam!!! Warsztat przy Obopólnej w Krakowie

Post autor: MICHO » 19 maja 2012, 17:39

A wiec głąb się cieszy że naciął Cię na kasę i zaciera ręce szykując się na następnych bo uszło mu na sucho :( Amen! Kropka!
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Ostrzegam!!! Warsztat przy Obopólnej w Krakowie

Post autor: Nat » 22 maja 2012, 16:52

No to się przeliczy i na uczestnikach np. tego forum wiele nie zarobi :)
Jeśli Rodżer równie skutecznie rozreklamuje poziom jego usług na bratnich forach, to ów "głąb" pójdzie z torbami.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Rodżer
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 124
Rejestracja: 27 lip 2009, 12:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Ostrzegam!!! Warsztat przy Obopólnej w Krakowie

Post autor: Rodżer » 25 maja 2012, 11:47

Postaram się w wolnych chwilach ;)
Item ględziarze i bajdury,/Ciągnący z nieba grubą rentę,/O, łapiduchy z Jasnej Góry,/Z Góry Kalwarii parchy święte,/
I ty, księżuniu, co kutasa/Zawiązanego masz na supeł,/Żeby ci czasem nie pohasał,/Całujcie mnie wszyscy w dupę.
Julian Tuwim

Alan

Re: Ostrzegam!!! Warsztat przy Obopólnej w Krakowie

Post autor: Alan » 25 maja 2012, 11:58

Jakby nie było nie powinieneś odpuszczać. Tak aby stając rano przed lustrem,z uśmiechem na fejsie burknąć pod nosem....jestem zajebisty.Nie wykręcił mi wała.

Awatar użytkownika
Rodżer
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 124
Rejestracja: 27 lip 2009, 12:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Ostrzegam!!! Warsztat przy Obopólnej w Krakowie

Post autor: Rodżer » 02 cze 2012, 20:34

A może lepiej - "Pierd*olić - potrafię się wznieść ponad to" :D
Item ględziarze i bajdury,/Ciągnący z nieba grubą rentę,/O, łapiduchy z Jasnej Góry,/Z Góry Kalwarii parchy święte,/
I ty, księżuniu, co kutasa/Zawiązanego masz na supeł,/Żeby ci czasem nie pohasał,/Całujcie mnie wszyscy w dupę.
Julian Tuwim

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”