Naprawa pękniętych szyb, polerowanie - Tedrex Sosnowiec

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

pääkäyttäjä

Naprawa pękniętych szyb, polerowanie - Tedrex Sosnowiec

Post autor: pääkäyttäjä » 17 cze 2012, 13:03

Przez przypadek dowiedziałem się, że panna w swoim Mondku ma polerowaną szybę. Miała na niej niezłe rysy - po wizycie u pana Tadeusza w Tedrexie wyglądają jak nowe :-) Gość jest niezłym oryginałem, fajnie można z nim pogadać (mnie powiedział, że jak do niego przyjadę to powie mi, dlaczego nie ma się czego bać przy polerowaniu szyb w aucie).

W ofercie ma naprawę pękniętych szyb, usuwanie odprysków, polerowanie szyb i reflektorów, klejenie lusterek, naprawę ogrzewania tylnej szyby. Cena jest indywidualna, zawsze można umówić się i podjechać na bezpłatną analizę.

http://tedrex.pl/index.html

Awatar użytkownika
Borek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3050
Rejestracja: 12 maja 2012, 7:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Naprawa pękniętych szyb, polerowanie - Tedrex Sosnowiec

Post autor: Borek » 21 sty 2013, 9:16

Jeśli zdarzy mi się być w okolicy w tym roku, to chyba do gościa podjadę na analizę. Z wymianą szyby czołowej w kapciu ciężko, ale nie jestem pewien czy moja się nadaje na polerkę, bo mam ze dwie głębsze rysy, nieomal pęknięcia. Po wymianie szybki w Civicu na nową pamiętam, jaki był komfort oglądania świata bez zarysowań... ;)
Drop a gear and disappear!

Awatar użytkownika
jaro1959
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 410
Rejestracja: 20 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Naprawa pękniętych szyb, polerowanie - Tedrex Sosnowiec

Post autor: jaro1959 » 24 sty 2013, 17:40

Ja byłem u tego gościa w zeszłym roku i nic nie dało polerowanie. Później kupiłem tlenek ceru i próbowałem się sam bawić. Niestety, jeżeli są to głębsze rysy, a zwłaszcza ślady od drobnych kamyków jest to daremna robota. Można spolerować rysy niewyczuwalne jeszcze pod paznokciem.
Oczywiście jeśli ktoś ma samozaparcie i dużo czasu niech próbuje. Powiem tylko, że wypolerowanie do stanu idealnego szkła w zegarku naręcznym, zajęło mi ostatnio ponad dwie godziny, a jest to kilka centymetrów kwadratowych.
Lybra 1,9 jtd SW ,Ypsilon 1,1 , (wcześniej 14 szt. innej Włoszczyzny)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”