Lybra - elektryk w Częstochowie?

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

Big daddy
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 165
Rejestracja: 03 lut 2011, 8:19
Lokalizacja: Częstochowa

Lybra - elektryk w Częstochowie?

Post autor: Big daddy » 12 sie 2012, 15:59

Witam
Jeśli nie jest to odpowiedni dział to proszę o przeniesienie.
Czy możecie polecić mi jakiegoś mądrego elektryka w Częstochowie, który nie rozwali mi całego samochodu? niestety w swoim zyciu nie natrafiłem ( mam nadzieję że jeszcze), na mechanika któremu mogłbym zaufać a 95% których zdarzało mi się poznać to debile z poprzedniej epoki niestety. Mój problem polega na tym, że w mojej Lyberce przestał działać centralny zamek myślę standard kluczyk pewnie, ale później zauważyłem że nie działa również oświetlenie kabiny, schowka i światełka u dołu drzwi. Na forum wyczytałem że te wszystkie odbiorniki są zabezpieczone jednym bezpiecznikiem, mój uśmiech zgasł kiedy podczas wymiany przepaliło nowy bezpiecznik :| , gdzieś jest zwarcie, nie jestem niestety elektrykiem patrzę w te schematy jak szpak w ... (E2510 i E2520 w na schemacie do lybry) nic nie mogę wydumać jak by to sprytnie sprawdzić gdzie jest zwora...W zasadzie jak juz problem opisałem to może znajdzie się ktoś kto mógłby pomóc? Lub tak jak pisałem poleci mi jakiegoś szpenia który nie poszarpie i usyfi mi luśki odłączy mi jakiś obwód i powie że lepiej się nieda kasując jeszcze za to kasę?
http://www.afczwa.com Czestochowskie Forum Akwarystyczne

Awatar użytkownika
devil-85
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 216
Rejestracja: 25 lut 2011, 3:32
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Lybra - elektryk w Częstochowie?

Post autor: devil-85 » 12 sie 2012, 17:44

ul ostatnia w czewie,Pasiuk taka mają na nazwisko to bracia bliźniacy temat lancii znają doskonale i robią wszystko dobrze zaznaczam nie tanio, ale dają gwarancje na rok na to co zrobią .

Big daddy
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 165
Rejestracja: 03 lut 2011, 8:19
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Lybra - elektryk w Częstochowie?

Post autor: Big daddy » 12 sie 2012, 23:29

Dzięki za odpowiedz, google maps pokazało mi tą ulicę w okolicy cmentarza w Dźbowie, czy dobrze trafiłem? jest tam jakiś szyld czy cuś, znajdę łatwo?
http://www.afczwa.com Czestochowskie Forum Akwarystyczne

Awatar użytkownika
Spxcompany
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1166
Rejestracja: 10 lip 2011, 22:47
Skype: gg:3489385
Imię: Marcin
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Re: Lybra - elektryk w Częstochowie?

Post autor: Spxcompany » 13 sie 2012, 8:43

Ja swoją Lyberkę w Woźnikach robię jak coś z elektryką nie gra - TANI to najważniejsze i chłopak zdolny zajebiście :) Podaje Ci współrzędne na google maps 50.581631,19.048885 (ul. Modrzewiowa) ostatni dom po lewej stronie jak jedziesz ul. solarnia - Łatwo znaleźć bo pełno aut zawsze stoi :)
Pozdrawiam - Marcin
Obecnie: Lancia Musa 1,9MTJ 2005 PLATINO
Wcześniej: Lancia Lybra 1,9JTD 2003 Sedan
Ford Mondeo 2,5 V6 1997 Kombi
VW Golf III 1,4 1992 Hatchback

Awatar użytkownika
devil-85
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 216
Rejestracja: 25 lut 2011, 3:32
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Lybra - elektryk w Częstochowie?

Post autor: devil-85 » 13 sie 2012, 15:45

Big daddy pisze:Dzięki za odpowiedz, google maps pokazało mi tą ulicę w okolicy cmentarza w Dźbowie, czy dobrze trafiłem? jest tam jakiś szyld czy cuś, znajdę łatwo?
Tak expres auto podajże wjedziesz w ulice ostatnią za jakieś 700m po prawej stronie będzie widać garaże i auta z drogi , tak jak mówię nie jest tani ale naprawdę dobry . Na wymianę rozrządu daje gwarancje na 70 tyś jak się np silnik rozsypie robi na swój koszt , jest pewny tego co robi . A lancie zna na wylot twierdzi że te auta to dobra kasa bo w nich co chwilę coś leci ;p

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”