Gliwice ul.Wójtowska21 - opinie o serwisie

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

bassooner
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2552
Rejestracja: 24 paź 2013, 13:37
Imię: Sławuś
Lokalizacja: Szamoni
Kontakt:

Re: Gliwice ul.Wójtowska21 - opinie o serwisie

Post autor: bassooner » 13 lut 2014, 11:07

Gość dla mnie to przykład tzw. Warszawskiego Cwaniaka i tyle.

Nie pomyślałeś, że mogłeś urazić kogoś z Warszawy ;-(
Wszak forum jest ogólnopolskie, a nie regiony minus stolica ;-)
Ale z podobnymi sformowaniami spotykam się też i w Pyralndii.
Sorki, że nie na temat...
http://www.berbela.com/
Lancja Libra Intęsa SW 2004 5Rv10 150km (ale byków nie?)

Awatar użytkownika
batman
Wiceprezes Lancia Klub Polska
Wiceprezes Lancia Klub Polska
Posty: 1629
Rejestracja: 08 sie 2011, 19:11
Imię: Artur
Lokalizacja: Gliwice

Re: Gliwice ul.Wójtowska21 - opinie o serwisie

Post autor: batman » 22 lut 2014, 23:16

Witam.
Też jestem z Gliwic i dlatego chciałbym również wyrazić swoją opinię.
Serwis na Wójtowej Wsi osobiście nie sprawdziłem więc nie mogę przedstawić własnej opinii. Mogę jednak przedstawić opinie znajomego. Mianowicie oddał samochód z uszkodzonym termostatem (tzn. działał tylko duży obieg). Po odebraniu samochodu termostat dalej nie działał, dodatkowy nie był szczelny i była zerwana śruba mocująca.
Cyt. znajomego: "Tego chu..... to bym zaje........!!!"
Tak jak wspominałem na początku - to nie jest moja opinia tylko kolegi.
Ja osobiście serwisuje moje Lancie w DCS od 10 lat i złego słowa nie powiem. Byłem świadkiem jak podjechał "dziadek" bez podstawowej wiedzy o mechanice czinkusiem z silnikiem chodzącym nie na wszystkie gary (dziadek wystraszony i przygotowany na wysokie koszty naprawy). Nie dosyć że oderwali się od innej roboty to naprawili od ręki i skasowali 10 zł (złamany kabelek). Spokojnie mogli dziadka naciągnąć na wyższe koszty.
Słyszałem też pojedyncze negatywne opinie na temat DCS (tych pozytywnych jednak znacznie więcej). Wielu znajomych korzysta z DCS i są zadowoleni.
Podsumowując: każdy ma swój zaufany serwis i niech tak zostanie ;)
Pozdrawiam
Były: Fiat 125p, Fiat 126p (5 szt.), Trabant 1,1 kombi, Skoda Favorit, Lancia Delta 1,6 ie '94, Lancia Y elefantino blue '97, Opel Vectra B'98, Lancia Y 1,2 8V '95, Fiat Punto 1,1 SX '96, Fiat Linea 1,4 16V T-Jet (wylądował pod czołgiem :) ), Fiat Seicento 0,9 '99
Są: Lancia Y elefantino rosso 1,4 16V '00, Fiat Stilo 1,6 16V '02, Lancia Y LS 1,2 16V '00, Lancia Ypsilon 1,2 16V '04
"Się robi" - Lancia Y 1,4 T-Jet Martini : yesyes : (planowany efekt - 180 KM i 300 Nm przy ok 940 kg masy)
LANCIA .... to jest choroba, chyba nieuleczalna :lol:


ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”