Y - pomoc w uszczelnieniu ukł. chłodzącego /płyn gratis/

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

nick.

Y - pomoc w uszczelnieniu ukł. chłodzącego /płyn gratis/

Post autor: nick. » 03 cze 2013, 19:15

Witam, poszukuję osoby z terenu Śląska która posiada Punto, Lancie lub inny pojazd i chciałaby wymienić sobie płyn chłodzący i uszczelnić chłodnicę na mój koszt! Temat polega na tym, iż w moim samochodzie rozciekła się nagrzewnica- nie chcę jej wymieniać (wiadomo trzeba rozbierać deskę czego chcę uniknąć) tylko uszczelnić płynem. Jednak już raz wlałem takowy płyn do mojego układu chłodzenia i teraz poszukuję chętnego "dawcę" który też potrzebuje uszczelnienia.

Proces polega na tym iż do układu chłodzącego kropka, Lancii lub innego pojazdu podłączę tylko moją nagrzewnicę, wlejemy płyn uszczelniający przez co układ się uszczelni łącznie z moją nagrzewnicą. W zamian poza uszczelnieniem układu chłodzącego oferuję wymianę po całej operacji płynu chłodzącego na nowy. Może to dziwna propozycja ale gdyby ktoś byłby chętny to proszę o kontakt..

Lukasz_TG
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2136
Rejestracja: 16 lut 2010, 22:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry \ Regensburg DE

Re: Y - pomoc w uszczelnieniu ukł. chłodzącego /płyn gratis/

Post autor: Lukasz_TG » 03 cze 2013, 21:53

Heh temat jak z gwiezdnych wojen :) To nic nie da tylko może pogorszyć sprawe. Jest lato robisz w następujący sposób. Odpinasz węże z nagrzewnicy wstawiasz złączke. A jak będziesz miał czas to bierzesz się za wymiane.
Thema SW 2.0 VIS, Thema 16VT MK III LX (dawca), Kappa 2.0 SW wel gruz :),Bravo 2.0 20V - jeszcze bez - VT, Y 1.2 8V :) Peugeot 206 cc :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”