Śląsk ustawienie zbieżnośći

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

bronx
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1842
Rejestracja: 04 lip 2012, 13:09
Lokalizacja: Gliwice

Śląsk ustawienie zbieżnośći

Post autor: bronx » 15 lip 2013, 9:34

Szukam kogoś (kompetentnego) nie bojącego się wiertarki i gwintowników aby ustawić kompleksowo tyl/przód w Lybrze.
Najlepiej Zabrze/Gliwice/Knurów/Rybnik.

Awatar użytkownika
chevrooletcamaro
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 271
Rejestracja: 30 kwie 2012, 12:40
Imię: Wiola
Lokalizacja: Świerklany

Re: Śląsk ustawienie zbieżnośći

Post autor: chevrooletcamaro » 15 lip 2013, 9:40

Polecam Zysek Jejkowice -Rybnik, solidnie , laserowo, porządnie....bez strachu przed trudniejszym egzemplarzem :)
Fiat Cinquecento 700, Opel Astra I , Seat Ibiza 1.4, Peugeot 306 XS Lancia Thesis 2.4 JTD

bronx
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1842
Rejestracja: 04 lip 2012, 13:09
Lokalizacja: Gliwice

Re: Śląsk ustawienie zbieżnośći

Post autor: bronx » 15 lip 2013, 10:04

chevrooletcamaro Zysek to twój znajomy czy serwis gdzie od czasu do czasu jedziesz jak trzeba cos zrobić porządnie ?

Awatar użytkownika
chevrooletcamaro
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 271
Rejestracja: 30 kwie 2012, 12:40
Imię: Wiola
Lokalizacja: Świerklany

Re: Śląsk ustawienie zbieżnośći

Post autor: chevrooletcamaro » 15 lip 2013, 11:13

Nie jest moim znajomym, a miejscem gdzie porządnie zabierają się do samochodów , nawet do takiego cudaka jak mój....a to , że pracuje tam mój mąż to już mniej istotna sprawa :P
Fiat Cinquecento 700, Opel Astra I , Seat Ibiza 1.4, Peugeot 306 XS Lancia Thesis 2.4 JTD

Awatar użytkownika
Heathen
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2001
Rejestracja: 15 paź 2009, 14:35
Imię: Konrad
Lokalizacja: Zabrze

Re: Śląsk ustawienie zbieżnośći

Post autor: Heathen » 15 lip 2013, 11:52

Ja ostatnio robiłem przód+ tył w
BAS Pawliczka 25
41-800 Zabrze
Jedyni gdzie zrobili to od ręki (nawet w Norauto mialem tygodniowe terminy LOL)
Podjechałem, przy tyle były problemy, nie szło odkręcić śrub....na szczęście nie zerwał, ale potem przegwintował na rozmiar większe bo nie szło wkręcić.
Potem jeszcze tylko poprawka jedna...i po 2 godzinach zbieżność gotowa co potwierdził wydruk z kompa.

Od razu zaznaczę BAS zbiera negatywne opinie. Jednak imho dla tak prostej operacji, przy której możesz stać i patrzeć na ręce nie było możliwości spierniczenia niczego.
A ja nie zamierzam jeździć kilometrów by zbieżność ustawić, jak mam parę firm pod domem.
Dlatego polecam zadzwoń i sprawdź czy się zabiorą.
Wiertarka, gwintownik to standardowe wyposażenie w warsztatach. Imho pierwszy lepszy ci to zrobi, o ile sytuacje jasno nakreślisz.
QV...soon:)

bronx
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1842
Rejestracja: 04 lip 2012, 13:09
Lokalizacja: Gliwice

Re: Śląsk ustawienie zbieżnośći

Post autor: bronx » 15 lip 2013, 12:29

Heathen pisze:...
.
Wiertarka, gwintownik to standardowe wyposażenie w warsztatach. Imho pierwszy lepszy ci to zrobi, o ile sytuacje jasno nakreślisz.

Może i standardowe ale uwierz że nie każdy chce/potrafi z tego korzystać.
Przykład - Panie ja tyłu nie ruszam bo tam się śruby urywają ...... : czerwona :

Spod chałupy i do Zabrza i do Rybnika mam mniej więcej tyle samo km :)

chevrooletcamaro pisze:Nie jest moim znajomym, a miejscem gdzie porządnie zabierają się do samochodów , nawet do takiego cudaka jak mój....a to , że pracuje tam mój mąż to już mniej istotna sprawa :P
Czyli jakbym chciał się umówić można powołać się na Ciebie i zaangażować Twojego męża aby obszedł się z lyberką jak należy ?? :D

adamM20
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 3301
Rejestracja: 28 lip 2012, 9:56

Re: Śląsk ustawienie zbieżnośći

Post autor: adamM20 » 15 lip 2013, 20:49

... do Tarnowskich Gór masz dalej ale gdybyś mógł podjechać to polecam "mojego ustawiacza", żaden z niego komputerowiec ale ustawia zbieżność fachowo. Cały mój sprzęt robię u niego i jest: : ok2 :, tel. 602319749.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
chevrooletcamaro
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 271
Rejestracja: 30 kwie 2012, 12:40
Imię: Wiola
Lokalizacja: Świerklany

Re: Śląsk ustawienie zbieżnośći

Post autor: chevrooletcamaro » 15 lip 2013, 22:25

bronx pisze:
Heathen pisze:...
.
Wiertarka, gwintownik to standardowe wyposażenie w warsztatach. Imho pierwszy lepszy ci to zrobi, o ile sytuacje jasno nakreślisz.

Może i standardowe ale uwierz że nie każdy chce/potrafi z tego korzystać.
Przykład - Panie ja tyłu nie ruszam bo tam się śruby urywają ...... : czerwona :

Spod chałupy i do Zabrza i do Rybnika mam mniej więcej tyle samo km :)

chevrooletcamaro pisze:Nie jest moim znajomym, a miejscem gdzie porządnie zabierają się do samochodów , nawet do takiego cudaka jak mój....a to , że pracuje tam mój mąż to już mniej istotna sprawa :P

Czyli jakbym chciał się umówić można powołać się na Ciebie i zaangażować Twojego męża aby obszedł się z lyberką jak należy ?? :D

Nie ma co się umawiać, w sobotę po 14tej podjeżdżasz i masz to robione od ręki :)
Fiat Cinquecento 700, Opel Astra I , Seat Ibiza 1.4, Peugeot 306 XS Lancia Thesis 2.4 JTD

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”