Szukam zaufanego fachowca (okolice- Bielsko Biała)

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

michelgrass
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 129
Rejestracja: 29 sie 2012, 20:51
Imię: Michał
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Szukam zaufanego fachowca (okolice- Bielsko Biała)

Post autor: michelgrass » 01 sie 2013, 17:36

Witam ..po przerwie spowodowanej wyjazdem z PLzostałem uświadomiony przez moją drugą połówkę że Nasza lucyna jakiś czas temu straciła moc.. (nic ważnego dla Niej i warto przemilczeć temat ... : cenzura : : czerwona : 8-O ) Byłem na kompie go podpiąć i jedyne co wskakuje to zawór EGR (zaślepiony od dawna i błąd już był nawet gdy było ok wszystko) , na chwile wyskoczył błąd czujnika ciśnienia paliwa i znikł po chwili :?: auto nie ma kompletnie mocy .. powoli wbija sie na obroty .. turbina na słuch chodzi jak przed obecnym problemem. Nie mam kompletnie pomysłów a to pewnie z tej racji ze mechanik ze mnie żaden ;) Do rzeczy .. czy ma ktoś jakieś typy na odległość (wiem glupie pytanie ale zaryzykuję ;) ) Szukam zaufanego fachowca od jtd i oczywiscie milo by było gdyby przy tym nie zdzierał za bardzo .Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 05 sie 2013, 18:40 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Prosimy umieszczać posty w odpowiednim dziale!
był: Peugeot 206 1,1(Pan pijak postanowił zignorować znak stop i dzięki tej postawie mam Lancie;) )
jest Lancia Lybra 1,9 JTD SW (116 KM)
<iframe src='http://affiliates.intragame.com/placeme ... etag=11283' width='468' height='60' scrolling='no' frameborder='no' style='border-width:0'></iframe>

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”