Polecane warsztaty

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

Promajl
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 26
Rejestracja: 19 lut 2012, 16:18
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Jaworzno

Polecane warsztaty

Post autor: Promajl » 04 paź 2013, 17:48

Poszukuję FACHOWEGO i w miarę taniego warsztatu na Śląsku bądź w Małopolsce, tak mniej więcej max 30km od Jaworzna myślę. Czytałem tu na forum o paru warsztatach, ale tematy są dość stare. Potrzebuję wymienić prawdopodobnie sprzęgło + dwumas, jakieś wtryski też prawdopodobnie, część zawieszenia z przodu i parę rzeczy zdiagnozować, gdyż aktualnie żaden mechanik nie potrafi postawić diagnozy(dlatego potrzebuję FACHOWY warsztat). Polecicie coś? :)

Awatar użytkownika
Mefisto
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 493
Rejestracja: 29 kwie 2010, 13:29
Lokalizacja: Knurów

Re: Polecane warsztaty

Post autor: Mefisto » 04 paź 2013, 21:06

witam.
Polecam mechanika z Gliwic ul. Wójtowska 21.
Robiłem u niego ostatnio dwumas i sprzęgło. A jeszcze mam 2 wtryski do regeneracji i półoś do wymiany.
Powiem tak, nigdy, ale to nigdy nie miałem wrażenia że chce mnie naciągnąć, a także jak coś przy okazji znajdzie to też o tym mówi. Ja go mogę z czystym sumieniem polecić.

Pozdrawiam
Mefisto

Lancia...the way of life...

Promajl
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 26
Rejestracja: 19 lut 2012, 16:18
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Polecane warsztaty

Post autor: Promajl » 05 paź 2013, 16:29

Ile zapłaciłeś łącznie, ile za robociznę? Ile auto stało, bo to też kluczowa kwestia i jak z terminami?

Awatar użytkownika
Mefisto
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 493
Rejestracja: 29 kwie 2010, 13:29
Lokalizacja: Knurów

Re: Polecane warsztaty

Post autor: Mefisto » 09 paź 2013, 15:23

Witam.
Niestety auto trochę postało odstawiłem w piątek, a odebrałem we środę. Z tym, że jeden dzień mechanik miał na zbadanie co go boli. Co do ceny to uważam, że nie przepłaciłem. Poza tym oprócz sprzęgła i dwumasy wymieniłem jeszcze kilka rzeczy w silniku. I jeszcze jedno, cena będzie się różnić jaką część wybierzesz. Możesz do niego zadzwonić powiedzieć co chcesz zrobić, z jakich części i powie Ci ile to będzie kosztowało.

Pozdrawiam
Mefisto

Lancia...the way of life...

Awatar użytkownika
cyrkules
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 8
Rejestracja: 27 lis 2012, 3:30

Re: Polecane warsztaty

Post autor: cyrkules » 29 kwie 2014, 22:34

Na czasie: Polecam serwis klimatyzacji samochodowej z Katowic, ul. Kłodnicka44. Ceny dość niskie, za sprawdzenie szczelności układu płaciłem 30 zł. Pozostały cennik jest na stronie http://samochodowaklimatyzacja.pl

Awatar użytkownika
NEOKLASSIK
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 24 lis 2016, 10:11
Imię: Szymon
Lokalizacja: Katowice / Brenna

Re: Polecane warsztaty

Post autor: NEOKLASSIK » 19 gru 2016, 9:43

Jako że jestem nowicjuszem w kwestii użytkowania Lancii, szukałem kompetentnego serwisu dla Thesisa, wiedząc że ten samochód do prostych nie należy. Zwiedziłem kilku tutaj w ścisłym śląsku i powiem szczerze miałem mieszane uczucia. Natomiast znalazłem serwis, który w pełni spełnił moje oczekiwania. Z czystym sumieniem mogę polecić, nie tylko ze względu na fachowość, kompetencje ale i również z uwagi racjonalne podejście do tematu napraw, rzeczowego rozplanowania robót w czasie tak aby klienta nie oskubać oraz czasu oczekiwania.

Jako zadowolony klient, naprawdę polecam!


Italauto s.c W Więźlak ,T Wróbel
Adres: aleja Roździeńskiego 188, 40-001 Katowice
Telefon: 603 326 405

PS

Serdeczne podziękowania dla MacioBA za wsparcie w poszukiwaniach! :D

Hermanowy
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 100
Rejestracja: 13 lis 2013, 14:33
Imię: Marek
Lokalizacja: Katowice

Re: Polecane warsztaty

Post autor: Hermanowy » 18 sty 2017, 12:04

Ja mogę tylko potwierdzić. Od prawie samego początku przygody z moją Musą tam jeżdżę i Panowie nie raz nieźle musieli się nagimnastykować, łącznie z wymianą skrzyni biegów. Także poważne roboty im nie straszne. Poza tym nigdy nie próbowali mnie oskubać, a nawet potrafili ruszyć niebo i ziemię w poszukiwaniu części.

Jak sobie pomyślę, że pierwszy rok jeździłem do Ganinexu...
_________________________________________________________
Lancia Musa 1.3 multijet 90KM, 2007, Edizione Speciale Platinum DFN

Timex
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 66
Rejestracja: 29 cze 2013, 15:30
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Gliwice

Re: Polecane warsztaty

Post autor: Timex » 06 lut 2017, 21:33

Gliwice ul Wojtowska 21. Ten warsztat to jedyne miejsce w którym moja Kappa jest leczona w przypadku dolegliwości. Pan Jarek ma u mnie pełne zaufanie od 6lat i nigdy się jeszcze na nim nie zawiodłem. Gorąco polecam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”