Kraków - polecany warsztat

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

Awatar użytkownika
Twardy
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 51
Rejestracja: 06 kwie 2014, 13:46
Imię: Robert
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Kraków - polecany warsztat

Post autor: Twardy » 01 kwie 2015, 19:49

Witam wszystkich posiadaczy Włoszek,

moje pytanie jest może banalne, ale jednak taka informacja będzie szalenie pomocna. Od roku jestem posiadaczem Lancii Lybry. Do tej pory nie potrzebowałem jakichś niebotycznych napraw, a to co potrzebowałem zrobić, robiłem w różnych miejscach, starając się znaleźć "swoje miejsce na ziemi" :) Nie mogę jednakowoż powiedzieć, że takie znalazłem.

Zbliża mi się pochylenie nad kilkoma faktami, np. gubieniem oleju : yesyes : i stąd sakramentalne:

Czy znacie, Szanowna Gawiedzi, warsztat w Krakowie lub okolicach, który z czystym, niezmąconym nikczemnymi srebrnikami, tudzież innymi motywami, sumieniem, możecie mi polecić? Raz zdarzyło mi się, że facet przed pozostawieniem auta na zwykłą konserwację progów, kazał mi się pouczyć w kwestii otwierania auta i zapalenia silnika, bo stwierdził, że skoro to Lancia, to na pewno będzie z tym problem :D :D :D (p.s. to prawda) Czy istnieją jeszcze ludzie, którzy na widok biało-granatowego emblematu nie sięgają po krucyfiks? Do tej pory nie miałem potrzeby o to pytać, bo auto się sprawuje super, ale wypadałoby wiedzieć. Zaznaczę, że nie jestem utalentowany mechanicznie, moja wiedza jest raczej powierzchowna, więc chciałbym na miejscu znaleźć osobę, której można najzwyczajniej w świecie zaufać.

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź :) Pozdrawiam! :)
I'm forever blowing bubbles,
pretty bubbles in the air...

Awatar użytkownika
cocoon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 739
Rejestracja: 03 kwie 2009, 20:53
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Kraków

Re: Kraków - polecany warsztat

Post autor: cocoon » 01 kwie 2015, 20:17

:link: : ok2 :
CROMA 1,9 JTDM 150 KM 272/B AVORIO VANITOSO VR.z wirusem
FREEMONT URBAN 2.0 JTDM2 automat 170 KM (narazie)
była : Kappa 2,4 JTD 616A GRIGIO URANO z jeszcze nowszym wirusem :)
>wojtekr3@interia.pl 600 227 557
Idiotów na świecie nie ma wcale tak wielu. Są tylko bardzo dobrze rozstawieni

Oska
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 82
Rejestracja: 30 mar 2015, 11:01
Imię: Oska
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Oska » 05 kwie 2015, 6:15

Polecam Misiek Garage w Katowicach jeśli to nie za daleko. Fajni ludzie zapaleńcy. Tacy którzy bardzo lubią pracować nad różnymi autami. Tam moja Delta stoi w tej chwili :) Znajdziesz ich na fb

https://m.facebook.com/pages/Misiek-Gar ... 6776256430

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Kraków - polecany warsztat

Post autor: MICHO » 08 maja 2015, 23:07

Pewnie się powtórzę ale mam dobrego mechanika od Włoszek i nie tylko w Zręczycach koło Gdowa! Koleś ogarnia kilka Lybr z okolicy oraz Bravo Bravy Stila i Nowe Bravo oraz wszystko co ma koła! Solidnie tanio i uczciwie :) Jak coś to namiar na priv ....
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

intermichal
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2016, 16:22
Imię: Michał
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Kraków - polecany warsztat

Post autor: intermichal » 16 lut 2016, 15:43

Cześć, jestem tu nowy i nie chcę spamować zakładając nowy temat. Korzystał ktoś może z usług tego warsztatu przy Bronowickiej w Krakowie http://www.moto-uslugi.com/warsztat/kra ... otoryzacji ? Ewentualnie możecie polecić kogoś zaufanego i w miarę niedrogiego?

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”