Dziękuję i do zobaczenia :)

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Dziękuję i do zobaczenia :)

Post autor: MICHO » 03 gru 2016, 18:24

Moi Drodzy :)

Nadszedł czas pożegnania z Lancią! Dziś moja Lybra po 6 latach użytkowania odjechała ... Trochę smutno ale pocieszeniem jest że "Lucynka" poszła w dobre ręce do człowieka z forum i co najważniejsze zostaje w Krakowie ... ba ... będzie stała na sąsiednim osiedlu :)

Chciałem Wam podziękować za kilka naprawdę super rodzinnych spotkań! Pomimo niezbyt ciekawej atmosfery w pewnych kręgach tego forum to właśnie ekipa Śląsko-Małopolska wykazała się wspaniałą postawą ponad podziałami i zawsze najważniejsza była dobra atmosfera nad czym czuwała Ciocia Ewa. Dziękuję za dobre przyjęcie przez Andrzeja Hanię Ciocię i Wujka państwa Bichoniów oraz Cocona i Maćka oraz całą Małopolską brać LKP! Myślę że pomimo że już Lancii nie mam to nasze drogi kiedyś się jeszcze spotkają ! Pozdrawiam Was gorąco :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Awatar użytkownika
stabraf
Administrator
Administrator
Posty: 8477
Rejestracja: 22 lut 2008, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Dziękuję i do zobaczenia :)

Post autor: stabraf » 03 gru 2016, 21:33

Hehee - przyyznaj się że i tak będziesz zaglądał na forum :P Bo chyba konta nie usuwasz?
No i widzę, że TIPO nadjeżdża :D : yesyes :
A na sąsiednie osiedle pewnie będziesz robił wieczorne spacery coby se pogłaskać? :-P :D

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Dziękuję i do zobaczenia :)

Post autor: MICHO » 03 gru 2016, 22:00

stabraf pisze:Hehee - przyyznaj się że i tak będziesz zaglądał na forum :P Bo chyba konta nie usuwasz?
No i widzę, że TIPO nadjeżdża :D : yesyes :
A na sąsiednie osiedle pewnie będziesz robił wieczorne spacery coby se pogłaskać? :-P :D
Gdy w 1999 roku zobaczyłem w telewizji reklamę Lancii Lybry w której grał Harrison Ford zakochałem się w tym aucie od pierwszego wejrzenia! Lybra była moim niedoścignionym marzeniem które ziściło się po 12 latach! Miałem Lancie i to jedną z najbardziej udanych i cenionych czyli Lybrę :) Przyszedł czas zmiany i postanowiłem że to koniec z używanymi samochodami a na nową Deltę raczej mnie nie stać a Ypsilon trochę za mały :) Padło na Tipo co by zostać we włoskiej rodzinie ... także będę znowu głaskał piękną Włoszkę : zawstydzony :

Myślę Andrzeju że jeszcze się spotkamy nie raz a i na forum czasem może zaglądnę!
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Awatar użytkownika
stabraf
Administrator
Administrator
Posty: 8477
Rejestracja: 22 lut 2008, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Dziękuję i do zobaczenia :)

Post autor: stabraf » 03 gru 2016, 22:10

No i eleganckoo : yesyes :

Awatar użytkownika
Snail
Sekretarz
Sekretarz
Posty: 4424
Rejestracja: 10 wrz 2012, 22:01
Imię: Paweł
Lokalizacja: Starachowice / Poznań

Re: Dziękuję i do zobaczenia :)

Post autor: Snail » 03 gru 2016, 22:11

To i zostajesz w takim razie, tyle, że z inną furką.
A to i dobrze. Oby się dobrze sprawowała. Trzym się i ...... do zobaczenia. :D
Moja Lancia się nie psuje. Ona jest po prostu notorycznie udoskonalana...

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Dziękuję i do zobaczenia :)

Post autor: ciociaE » 04 gru 2016, 21:33

Co to się dzieje na tym forum :-o
Lancie się sprzedają jak świeże bułeczki jedna po drugiej :)
Michał - dzięki za miłe słowa, a tymczasem zapraszamy tu i do zobaczenia :) Jeszcze jakby 'Twoja' Lyberka z nowym właścicielem zawitała :)
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
rob_76
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 3633
Rejestracja: 07 kwie 2013, 22:31
Imię: Robert
Lokalizacja: Gdynia/WorldWide

Re: Dziękuję i do zobaczenia :)

Post autor: rob_76 » 08 gru 2016, 2:44

Jak tak czytam, to widzi mi się, że tytuł wątku należałoby zmienić... Na: "Dziękuję i do zobaczenia w najbliższym czasie"... ;)
Tak sobie myślę, że nawet jeśli byś się przesiadł na "wieśwagona" i na zloty/spoty przyjeżdżał, to i tak gorące powitanie byłoby Twym udziałem... :)
Powodzenia z "Kropką" ;)
Autovettura Lancia Beta Coupe S2 2000 119KM Anno Domini '76 - Serce i dusza...
Autovettura Lancia Gamma Coupe S2 2500 i.e. 140KM x2 Anno Domini '80/'81 - Duma i radość...
Autovettura Lancia Kappa Coupe 2400 20V 175KM Anno Domini '98 - Przyjemność i wygoda...
Autovettura Lancia Lybra SW 2.4JTD 140KM Anno Domini '01 - Ekonomika i miekkość...
Chevrolet Volt Hybrid plug-in Anno Domini '13 - Zaawansowanie i oszczędność...
To już wspomnienie: Opel Ascona C 1.6D sedan 4D 54KM, Hyundai Pony IV 1.5 GL sedan 77KM, Renault Clio II Phase I 1.2 RN 60KM, Renault Clio III 1.2 Tce 100KM, Lancia Delta II HPE 2000 16V 139KM, Opel Astra Caravan 1.4 S.P.I. 60KM, Honda Civic VIII 4D 1.8 Ex. 140KM.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”