Watazka stil lives in our hearth

Grupa Pomorskie i Zachodniopomorskie
Watazka Junior
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2014, 20:16
Imię: Tadeusz Blasinski
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Watazka stil lives in our hearth

Post autor: Watazka Junior » 31 lip 2014, 20:37

Mein Name ist Tadeusz Maciej Blasinski der Sohn von Maciej Blasinski (Watazka).
Ich muss mich dafür entschuldigen das ich Polnisch nur sprechen aber nicht schreiben kann, jedoch denke ich das es möglicher Weise viele von euch interessieren würde was ich hier zu sagen habe und ihr einen Weg finden werdet es euch übersetzen zu lassen. Jedenfalls wie ihr wisst ist mein Vater vor kurzer Zeit gestorben. Ich finde keine Worte dafür wie sehr mich dies getroffen hat, da er für mich nicht nur ein Elternteil sondern ein guter Freund war mit dem ich gerne über Mädels und Autos geredet habe. klar hatten wir auch unsere Auseinandersetzungen , jedoch waren unsere letzten Sätze keine mit bösem Hintergrund. Wie dem auch sei, ich weis wie viel ihm der Club Lancia und die Mitglieder bedeutet haben und wie sehr er sich dafür hat einsetzen können. Ich möchte lediglich das sein Name in ehren gehalten wir da er euch wie seine zweite Familie gesehen hat....
Solltet ihr fragen an mich haben so BITTE ich euch mir diese zu stellen ich werde versuchen mir hierfür die nötige zeit zu nehmen ...
mfg Watazka junior

Watazka Junior
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2014, 20:16
Imię: Tadeusz Blasinski
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Watazka stil lives in our hearth

Post autor: Watazka Junior » 31 lip 2014, 21:06

Ja umiem czytać po polsku, możecie pisać po polsku.

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Watazka stil lives in our hearth

Post autor: Nat » 31 lip 2014, 21:10

Nazywam się Maciej Tadeusz Błasiński, syn Macieja Błasińskiego (Watażki).
Przepraszam, co prawda umiem mówić po polsku, ale nie potrafię pisać, ale myślę, że może zainteresować wielu z was to, co mam do powiedzenia i jakoś to zrozumiecie. W każdym razie, jak wiecie, mój ojciec zmarł niedawno. Brak mi słów na to, ile mnie to kosztowało, ponieważ Maciej był nie tylko rodzicem dla mnie, ale i dobrym przyjacielem, z którymi lubiłem rozmawiać o dziewczynach i samochodach. Oczywiście mieliśmy również nasze spory. W każdym razie wiem, ile Lancia Klub i jego członkowie znaczyli dla Maćka. Postrzegałem Was jako jego drugą rodzinę...
Ostatniego zdania trochę nie rozumiem
Watażka młodszy

Kod: Zaznacz cały

Kto z Was zna lepiej ode mnie niemiecki (o co nietrudno ;) ) niech poprawi proszę ewentualne błędy + przetłumaczy ostatnie zdanie, które jest dla mnie trochę niejasne.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jjash » 31 lip 2014, 22:55

Jesli bedziecie chcieli zadac mi jakies pytania, zapytac o cos, pytajcie prosze. Postaram sie, w miare posiadanego czasu, odpowiedziec.

To zdanie uzupelnia wypowiedz Tadeusza. Nat, dzieki za tlumaczenie.
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Pomorskie i Zachodniopomorskie :::”