Jaki mechanik? Szczecinek i okolice

Grupa Pomorskie i Zachodniopomorskie
cuba_000
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 03 maja 2015, 12:40

Jaki mechanik? Szczecinek i okolice

Post autor: cuba_000 » 03 maja 2015, 15:37

Czy możecie polecić jakiegoś mechanika w Szczecinku lub okolicach, który zna się na silnikach włoskich aut? Wypróbowałem w Szczecinku dwóch, którzy potrafili zrobić jakieś proste naprawy, ale rozrząd ich przerasta, nie mówię już o bardziej skomplikowanych naprawach. Naprawiałem u nich Lancię Lybrę i Alfę 147. Po wizycie u mechaników auto działa gorzej niż przed. Aktualnie w silniku Lancii Lybry 1.8 po wymianie wariatora słychać klekot i obroty na biegu jałowym dochodzą do 2 tys. Nie wykluczam, że "znawca" źle skręcił rozrząd, bez blokad. Chciałbym, żeby ktoś postawił wreszcie fachową diagnozę, a nie zwodził i bał się przyznać, że się nie zna na tych silnikach, ale pieniądze to chętnie weźmie.

Awatar użytkownika
Radek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 164
Rejestracja: 08 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Wszedzień

Re: Jaki mechanik? Szczecinek i okolice

Post autor: Radek » 05 paź 2015, 20:02

Kolego znalazłeś mechaniora??Ja tak już ze 3 miechy szukam pytam wącham próbuje,a że mam v6 no to troche mi zależy zrobić dobrze rozrząd i po tych owocnych poszukiwaniach też z alfaholików doszedłem do wniosku że w gre wchodzi tylko Szczecin, Ital car serwis, ital plus kozlowski,pem zygmanski.A szukalem Koszalin, Słupsk i okolice,rynek mechaników to temat MASAKRA O K...WA JA P....LE,tak można podsumować większość!!!Ale jak coś znalazłeś to daj cyne

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Pomorskie i Zachodniopomorskie :::”