dywaniki

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Awatar użytkownika
michał_kappa
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 255
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Śląsk Rydułtowy

dywaniki

Post autor: michał_kappa » 17 maja 2005, 12:21

witam
kiedyś pojawił się temat dywaników "klubowych" czy umarł śmiercią naturalną czy coś się z tego urodziło - nie potrafię go teraz znaleźć
Muszę zakupić - jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie to proszę o info
temet drugi to podkładki pod tablice jak się zorientowałem to zapasy z logo strony się wyczerpały, a ja się nie załapałem - planowany jakiś dodruk najlepiej na tych udających chrom?

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

dywaniki

Post autor: Blash » 17 maja 2005, 21:09

temat nie umarł kazdy moze sobie zamówic dywaniki na wymiar i z napisem indywidualnie http://adaszo.pl/ napisz do firmy o ile sie nie myle to klub ma jakis rabat
natomiast jesli chodzi o podkładki to była moja akcja i na razie nie przewiduje powtórki

Awatar użytkownika
bobo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 15
Rejestracja: 13 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Kielce

dywaniki

Post autor: bobo » 17 maja 2005, 21:45

chcaiłbym sobie własnie takie dywaniki kupic(Dywaniki welurowe Komfort) czy ktos juz kupował na www.adaszo.pl jakie są wasze opinie o tych dywanikach??

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

dywaniki

Post autor: tomek » 18 maja 2005, 8:27

"bobo" pisze:chcaiłbym sobie własnie takie dywaniki kupic(Dywaniki welurowe Komfort) czy ktos juz kupował na www.adaszo.pl jakie są wasze opinie o tych dywanikach??
Ja miale i byly ok. W tym roku tez juz sie przymierzalem, ale... na razie wstrzymalem sie.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

dywaniki

Post autor: Radicz » 20 maja 2005, 1:26

Nom nom nom... Może by coś udało się dobrać do Kappy :roll: :roll: :roll:
Bo do Fiacika są super!!! :wink:

Pozdrawiam, Radicz.

LukaszN
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 255
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław (bez Besancon :))

dywaniki

Post autor: LukaszN » 04 cze 2005, 19:46

Oni maja dywaniki do Kappy. Osobiscie wyslalem do nich szablony.... Co do jakosci nie sa zle, tylko ta wykladzina moim zdanim ma za krotki wlos i odrazu widac piasek..
Jest 2.0T 20V byla Kappa 3.0

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”