CER Motor

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Awatar użytkownika
dunin
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1273
Rejestracja: 27 lis 2006, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

CER Motor

Post autor: dunin » 02 mar 2007, 17:26

Wróciłem przed chwilą z tego sklepu i muszę powiedzieć, że są genialni. Po pół godziny szperania w katalogach na poniedziałek będę miał ściągnięte wszystko, co potrzebne do remontu silnika. Z tego co widziałem to bez żadnego problemu są w stanie ściągnąć każdą część do silnika w szybkim czasie i po niewygórowanych cenach. Poza tym przy większych zakupach jakiś rabat się trafi. Firma ma wiele filii w całej Polsce. adres internetowy: CER Motor

proponuję przykleić ten temat, bo sklep na prawdę przydatny.
jest: Y10T [ było: A112, 7 x Y10, 2 x Y ][ tel. 574-797-629 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1037
Rejestracja: 14 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

CER Motor

Post autor: Młody » 02 mar 2007, 17:37

Przyklejony. Zobaczymy efekty w poniedziałek. :wink:
Dedra 2.0 TDS

kriswawbem

To fakt

Post autor: kriswawbem » 23 kwie 2007, 20:28

do mojego autka brałem od nich zawory komplet uszczelek i pierścienie na tłoki Wszystko mieli od ręki

Awatar użytkownika
jaro80
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 285
Rejestracja: 17 paź 2006, 0:00
Imię: Jarek
Lokalizacja: Białystok

Re: CER Motor

Post autor: jaro80 » 25 wrz 2010, 18:51

Polecam ten sklep. W Białymstoku jest oddział na ul. Składowej 14. W piątek popołudniu zamówiłem komplet uszczelek silnika i komplet wszystkich pierścieni tłokowych. Dziś rano (sobota) już części były na miejscu. Profesjonalna obsługa, podejście do klienta. dobre ceny i dostępność. Jeśli ktoś potrzebuje części to jak najbardziej warto skorzystać z tego sklepu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”