Omijajcie serwis w Ożarowie !!!

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Anonymous

Omijajcie serwis w Ożarowie !!!

Post autor: Anonymous » 15 cze 2005, 16:19

Cześć wszystkim,

W zasadzie minął już ponad rok od moich ostatnich doświadczeń z tym serwisem, ale niedawno mignął mi na ulicy facet z paskiem reklamowym tego serwisu pod rejestracją i moje dawne urazy szybko odżyły.

Otóż w lutym 2004 roku upolowałem Lancię w serwisie Auto Styl w Ożarowie Mazowieckim, prowadzonym przez na pierwszy rzut oka sympatycznym Piotra B. Salon był porządny, fury używane w nim też więc skusiłem się na moją Kappę. Kosztowała kupę kasy, ale gotów byłem dać jej więcej, byle była dobrze utrzymana.

No cóż, jak ostatni frajer dałem się zwieść zapewnieniom, że fura jest technicznie absolutnie bez zarzutu, wsiadać i jeździć (okoliczności naprawdę temu sprzyjały, facet miał w serwisie fury naprawdę z pierwszej półki - jak chodzi o marki i techniczne zaawansowanie).

Niestety, wiara w uczciwość kupiecką kosztowała mnie w ciągu roku:

1950 PLN na regenerację kolumny kierownicy, likwidacje nieszczelności skrzyni i silnika plus mnóstwo innych rzeczy drobniejszych choć ważnych

2550 PLN wymiana elementów zawieszenia (b.licznych), po których dopiero odczułem co to frajda z jazdy i komfort,

300 PLN akumulator

300 PLN na wymianę oleju i reszty (no bo jak tu ufać, że był wymieniony)

800 PLN rozrząd (no bo jak tu ufać...)

ok. 1000 PLN na holowanie z różnych miejsc z powodu niespodziewanych gaśnięć i zaciemnień i 200 PLN na telefony do chłopaków z arkuszowej, żeby mnie sholowali albo doradzili w trasie co robić.

Utargowałem regenerację felg za free, ale oczywiście zrobił na odp... i po roku wszystko wyłazi.

Nie licząc rzecz jasna strat moralnych spowodowanych złością na swoją naiwność - potraktowałem gościa jak profesjonalistę, a naciąłem się na typową polską chytrą handlarzynę, upatrującą jak i kogo ordynarnie wykiwać.

Przede mną jeszcze tylko amortyzatory, ale to już na jesień...

KU PRZESTRODZE KUPUJĄCYCH 8)

Awatar użytkownika
bogdan
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1789
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Narew
Kontakt:

Omijajcie serwis w Ożarowie !!!

Post autor: bogdan » 15 cze 2005, 21:44

Wyrazy współczucia :( :( :( koledze, że tyle przeszedłeś. Na świecie sa dwa rodzaje, ludzie i taborety, ten "fachman" to chyba ten drugi.
Pozdrawiam i życzę bezawaryjności. :D :D :D
TYLKO L A N C I A

Jurek K.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 140
Rejestracja: 28 gru 2004, 0:00
Lokalizacja: Staszów

Omijajcie serwis w Ożarowie !!!

Post autor: Jurek K. » 15 cze 2005, 22:10

"bogdan" pisze:Na świecie sa dwa rodzaje, ludzie i taborety, ten "fachman" to chyba ten drugi.
Tych drugich to ja jeszcze dziele na: zimioki (jeszcze coś kumają) i buroki (nawet nie cham) (niech nikt nie myli z warzywami: ziemniakami i burakami)
Pozdrawiam i zadowolenia z auta
Jurek
Kappa 2.4 LX 97' (niestety rozbita w grudniu 2014)
Kappa 2.4 LX 00'

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Omijajcie serwis w Ożarowie !!!

Post autor: Kubek » 15 cze 2005, 22:56

kurde wydales tyle co ja za cala Dedre swoja dalem !

Ale Polacy to najwieksze Skur....syny na swiecie, a za granica to nigdy nie robice jakis interesow z Polakiem
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Anonymous

Omijajcie serwis w Ożarowie !!!

Post autor: Anonymous » 15 cze 2005, 23:03

Są ludzie co zbieraja rybki i hoduja taborety, tacy są nasi mechanicy, im bardziej polecany tym gorszy, ja mam kilku i moge prawie powiedzieć że jestem zadowolony :wink:


:D :twisted: :D

Anonymous

Omijajcie serwis w Ożarowie !!!

Post autor: Anonymous » 16 cze 2005, 9:33

Słuchajcie, a gdybyśmy tak zrobili osobny post czy coś w tym duchu, na którym każdy by opisywał swoje doświadczenia z konkretnymi mechanikami (serwisami) ? Na początek na przykład dla Wawy, ale w innych miastach jak najbardziej też. Np. byłby osobny temat dla oceny chłopaków z arkuszowej, gdzie każdy mógłby dokładnie wpisywać co mu się podobało a co nie.

I tak dla każdego serwisu, w ten sposób zrobilibyśmy prawdziwy konsumencki nacisk na ich pracę i jej jakość - bo oczywiście poinformowalibyśmy te serwisy, że patrzymy na nich czujnym okiem 8)

W końcu chodzi o nasze ciężką pracą zarobione pieniądze i to zwykle nie małe, prawda :?:

pozdro!

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Omijajcie serwis w Ożarowie !!!

Post autor: Arek » 16 cze 2005, 10:00

no był przeciez osobny post o arkuszowej. Robiłem tam pare rzeczy i na razie oceniam ich na 4+
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Anonymous

Omijajcie serwis w Ożarowie !!!

Post autor: Anonymous » 16 cze 2005, 10:26

No wiem, tylko że opinie o serwisach są 'rozkurzone' po całym forum. Miałem na myśli coś na kształt pamiętnika z przygodami z serwisem. 8)

Anonymous

Omijajcie serwis w Ożarowie !!!

Post autor: Anonymous » 16 cze 2005, 13:15

no mysle ze mozna bybylo pisac o warsztatach w wiekszych miastach w ktorych czesto pojawaija sie klubowicze to w koncu nasze wspolne forum a cos co moze wydawac sie drobnostka okazac sie moze czyms waznym

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Omijajcie serwis w Ożarowie !!!

Post autor: Blash » 16 cze 2005, 13:30

sa juz 2 watki serwisy w warszawie i serwisy poza wiec po cholere dodatkowe kombinacje

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”