Sprzedawca na allegro - ku przestrodze.

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Anonymous

Sprzedawca na allegro - ku przestrodze.

Post autor: Anonymous » 20 lip 2005, 9:20

Ku przestrodze wszystkich kupujących na allegro.
Zdarzenie to dotyczy kontaktu z allegrowiczem, wystawiającym swoje przedmioty tytułując "Lancia Kappa wszystkie części TANIO". Można z nim się skontaktować pod numerem 606170420.
Zamówiłem u tego Pana trzy części:
- lewą tapicerkę przednich drzwi (od kierowcy),
- skórę otaczającą gałkę zmiany biegów,
- plastikową część znajdującą się pod schowkiem.
Co otrzymałem:
- prawe przednie drzwi,
- skórę (brawo! Jedyna prawidłowa rzecz którą zamawiałem),
- plastikową część znajdującą się przy gałce biegów, biegnącą do tylnego fotela.
Koszt z przesyłką około 350 zł (umawialiśmy się na mniejszą kwotę).

Po telefonie, Pan twierdził że pakowali to jego pracownicy wieczorem. Przeprosił mnie i umówiliśmy się że wyśle mi tapicerkę lewych przednich drzwi i prawych tylnych na własny koszt.
W kolejnej paczce otrzymałem tapicerkę jednych drzwi - nieznana mi jest marka samochodu do jakiego pasowała by ta tapicerka. Niezgodnie z umową koszt przesyłki w kwocie 50 zł musiałem sam pokryć.
A co z tapicerką przednich drzwi?? Do dnia dzisiejszego idzie z Białegostoku ;)

No i wykonałem kolejny numer. Usłyszałem znów rzucane ku... na niekompetencje swoich pracowników. Dalej pozostało mi czekać na tapicerki.
Otrzymałem kolejną paczkę. Znajdowała w nich się tapicerka tylnych drzwi. Lecz w strasznie opłakanym stanie.

No i musiałem wykonać kolejny telefon. Allegrowicz mnie przepraszał i obiecał poprawę ;).
Od tego momentu już nie odbierał ode mnie telefonów. Myślałem, że jego kariera się skończyła aż do dnia dzisiejszego. W poszukiwaniu części znowu na niego trafiłem. Stąd mnie natchnęło na naskrobanie tego posta.

Oczywiście całą historię mogę udokumentować i nawet dołączyć fotki otrzymanych części, gdyż zatrzymałem je na pamiątkę po tak niezwykłej historii ;).

Linka do tego posta prześlę również Panu allegrowiczowi może wyrazi swoją opinię na forum.

A taka rada do wszystkich: jak coś kupujecie proście sprzedawcę o wystawienie przedmiotu na allegro. Dzięki temu będzie można wystawić mu komentarz adekwatny do jego umiejętności handlowych.

Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów i Pana Allegrowicza.

Anonymous

Sprzedawca na allegro - ku przestrodze.

Post autor: Anonymous » 20 lip 2005, 9:22

Ale podaj jeszcze jego nick z Allegro :wink:

Anonymous

Sprzedawca na allegro - ku przestrodze.

Post autor: Anonymous » 20 lip 2005, 9:24

Wystawia ogłoszenia OTOMOTO. Jedyne dane to:
PL (woj. lubelskie),
Tel.: +48 - 0606 / 170420

Anonymous

Sprzedawca na allegro - ku przestrodze.

Post autor: Anonymous » 20 lip 2005, 9:28

Mam nadzieje że to żaden z naszych :oops:

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Sprzedawca na allegro - ku przestrodze.

Post autor: Blash » 20 lip 2005, 9:31

ja od niego kupowałem grill w sumie żadna rewelacja a cena wysoka no ale zdesperowany byłem :D powstrzymam sie od komentarza przez grzecznosc

Anonymous

witam

Post autor: Anonymous » 23 sie 2005, 16:00

mówisz ze z woj lubelskiego a jak ten pan ma na imie??

Awatar użytkownika
Maniek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 156
Rejestracja: 21 gru 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

dzięki za informacje

Post autor: Maniek » 03 wrz 2005, 16:50

Wielkie dzięki za poruszenie tego tematu. Sam chciałem do niego zadzwonić i zamówić cały boczek drzwiowy od strony kierowcy wraz z tapicerką ale widze że i tak bym jej niedostał :( Właśnie nie jestem do końca przekonany o aukcjach allegro choć raz kupiłem elektrowentylator nawiewu ( nowy za 240 zł) który w ASO kosztuje 800 zeta. Zakup był udany ale wymiana i tak była droższa od tego elektrowentylatora :cry:
Pozdrawiam

Mariusz z Warszawy.
Lancia Kappa 2.4 LX 98r (LPG)

502-535-995

Anonymous

Sprzedawca na allegro - ku przestrodze.

Post autor: Anonymous » 04 wrz 2005, 20:42

Tak jest ten świat skonstruowany, że w życiu zdarza się że natykamy się na nieuczciwych ludzi. Cieszę się że ten post przed jednym z nich może co niekturych uchronić.
Jeżeli chodzi natomiast o wymianę elektrowentylatora poroszyłem to w poście: http://www.lanciapolska.org/viewtopic.php?p=14994#14994

hardwired

Sprzedawca na allegro - ku przestrodze.

Post autor: hardwired » 04 wrz 2005, 22:55

zamawialem u tego pana zderzak. po kilku tygodniach oczekiwania i telefonach okazalo sie ze tego zderzaka nigdy nie mial :)

Anonymous

Sprzedawca na allegro - ku przestrodze.

Post autor: Anonymous » 05 wrz 2005, 8:15

To ciesz się że nie dostałeś paczki ze zderzakiem z innej marki, jak to było u mnie w przypadku boczku tapicerskiego.

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

Sprzedawca na allegro - ku przestrodze.

Post autor: Makgajwer » 06 wrz 2005, 11:10

...a wiecie gdzie kupić korbowód, uszczelke pod głowice i tarczę sprzegła. ...tylko nie piszcie ze w ASO
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

Anonymous

Sprzedawca na allegro - ku przestrodze.

Post autor: Anonymous » 06 wrz 2005, 11:39

"Makgajwer" pisze:...a wiecie gdzie kupić korbowód, uszczelke pod głowice i tarczę sprzegła. ...tylko nie piszcie ze w ASO
www.fota.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”