CZY KTOŚ ZAJMUJE SIĘ DELTAMI TURBO I NIE JEST DYLETANTEM

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Anonymous

CZY KTOŚ ZAJMUJE SIĘ DELTAMI TURBO I NIE JEST DYLETANTEM

Post autor: Anonymous » 14 sie 2005, 14:24

Cześć. Potrzebuję kogoś kto zna na wylot strojenie silników w HF - ach i jak się do niego pojedzie to wyklaruje sytuacje, a nie będzie się uczył samochodu.

osochozi??
wydaje mi się, że tak zdziebełko za dużo mi pali ta moja kićka (mogę się mylić) ale chciałbym - ponieważ jest to samochód strojony w niemczech - pojechać do kogoś, kto ma wiedzę i urządzenia do tego, by posprawdzać i poustawiać wszystkie parametry optymalnie dla osiągów i spalania itd... podobno w moim modelu można ustawiać np skład mieszanki itd... nie wiem czy nie bredzę, ale POTRZEBUJĘ FACHOWCA, mądrego człowieka, który ugryzł pare razy Deltę HF Turbo, albo Fiata Coupe 2.0 Turbo, albo Deltę/Dedrę Integrale. Albo gryzie te wredne delty na co dzień. Wiem, że jest taka firma, która siedzi tylko w deltah HF Turbo, ale nie mogę jej odszukać.

Prezes

CZY KTOŚ ZAJMUJE SIĘ DELTAMI TURBO I NIE JEST DYLETANTEM

Post autor: Prezes » 05 lis 2005, 19:10

Wpadnij do Nas na Wileńską 11. Delty nie robiliśmy ale kappe 2.0 T 16V i 2.0 T 20V a to w sumie silnik od Fiata Coupe. Mamy troche sprzetu do diagnostyki wiec przynajmniej przejrzymy czy wszystko działa poprawnie.
Daleko nie masz...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
bryś
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 683
Rejestracja: 26 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: KRAKÓW

CZY KTOŚ ZAJMUJE SIĘ DELTAMI TURBO I NIE JEST DYLETANTEM

Post autor: bryś » 07 lis 2005, 14:20

szukajcie a znajdziecie o co chodzi ? ile pali 15 l? to normalne sprawdź czujnik temperatury ,szczelność układu ,przepustnicę to prosty układ wtryskowy każdy warsztat ci go wyreguluje

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”