Kappa - regeneracja szyby czołowej

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Kappa - regeneracja szyby czołowej

Post autor: Luckyy » 05 gru 2005, 19:15

Z moja szyba udałem się do Krakowa chyba na ul. Wiślicka ? okolice skrzyżowana, Okulickiego i Andersa, uszkodzenie punktowe, na mojej szybie okazało się bardzo problematyczne i po długich oględzinach, stwierdzono, że szyba była już naprawiana i oni jedynie mogą uzupełnić wierzchnią warstwę żywicy. Normalnie takie uszkodzenia u Nich SA naprawiane przez wtłaczanie żywicy, która później jest utwardzana. Kosztuje to 100 PLN i dają dożywotnią gwarancje, jeśli szyba pęknie to wymieniają ją na własny koszt.

Wracając do mojej szyby to nie dało się stwierdzić jak duże było jej wcześniejsze uszkodzenie (co mnie zaskoczyło ze po naprawie nie ma śladu!!), ale przypomniałem sobie ze jak kupowałem auto to dostałem faktury z ostatnich lat i było na jednej cos o uszkodzeniu kamieniem. Odszukałem fakturę i wynika z niej ze Niemiec naprawiał ja w marcu tego roku i zapłacił 100 euro i dali na to 10 lat gwarancji ? ale nie będę jechał do Dortmund żeby to reklamować ;-)
A na takie drobne uszkodzenia, które oni nazwali żwirkiem, jedynym sposobem jest wymiana szyby :)
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”