[HELP] porada : serwis w Warszawie

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Anonymous

[HELP] porada : serwis w Warszawie

Post autor: Anonymous » 04 paź 2004, 1:59

Witam wszystkich

Same Kappy, ale sie nie przejmuje bo nastepna fura jaka sobie sprawie to bedzie takze Kappa :)
Taka przypadlosc.
Poki co eksploatuje wydajnie mojego malenkiego, acz przepieknego czerwonego Ypsilona, rocznik '98
I tu mam pytanko
Gdzie w Wawie szukac dobrego Mechanika?
Mieszkam od pol roku w stolnicy. Poprzednio, w Poznaniu mialem dobrego zaufanego mechanika, wiecie, "pana Waldka" co oprocz elektroniki zrobi wszystko za pare groszy. Tanio ale oczywiscie nie znaczy zle. Jak ktos z Poznania to moge adres Waldka dac, szczerze polecam.
Czy ktos z Was moze sie takim "panem Waldkiem" pochwalic i polecic?
Jezdzenie po ASO czy innych 'ser(z)wisach' gdzie za rurke cieplego powietrza chca tyle kasy jakby ze zlota byla wykonana mnie nie urzadza.

Ze szczegolow: dzwoni mi wydech, nie wiem tylko czy to pierwszy czy drugi tlumik i czy to wogole tlumik. Szczerze to szkoda mi kasy odkladanej na Kappe :) przeznaczac na nowy tlumik wiec moze wystarczy cos pospawac i bedzie ok. Jezeli konieczna bedzie wymiana tlumika to odzaluje pare stow ale chodzi mi o uczciwego mechanika, ktory powie prawde a nie nabierze mnie i wcisnie laikowi kit.
druga rzecz to instalacja elektryczna. Stalo sie to przy instalacji radioodtwarzacza. W kabelku przeznaczonym do radia nie bylo fazy wiec starym skautowym :) sposobem ojciec podlaczyl mi radio do zapalniczki :) Ale od tego czasu trip i zegarek mi sie resetuja :) i lampka przy lusterku nie dziala (zarowka nie jest przepalona). Szkoda mi tylko lampki bo trip i zegar to nawet mi odpowiada, ze sie resetuja bo wiem jaki mam czas na jakim dystansie (jaki ja pojebany jestem :D)
Moze wiecie o co chodzi i nie bede musial elektryka odwiedzac?

tymczasem pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

[HELP] porada : serwis w Warszawie

Post autor: Arek » 04 paź 2004, 9:01

witaj. No co do problemów instalacji to nie mam pojęcia. Co do wydechu do wsadź szmatę w rure wleź pod auto a kobieta (one mają "ciężkie" stopy :lol: ) niech zrobie przegazówkę. Jak są jakie szpary to sie podymi. Jesli dzwoni to też może być sprawa jakiejś blachy osłaniającej podłogę od tłumika.
Co do "zaufanego" mechaniora to wyślę Ci namiary na priva. Robiłem u niego parę rzeczy. Zreszta chłopak pracował kiedyś w ARomeo i kumatuy jest w makaronach.
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

KRadzi
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2003, 0:00
Lokalizacja: Mainz/Poznan

[HELP] porada : serwis w Warszawie

Post autor: KRadzi » 05 paź 2004, 10:36

To ja bym poprosil o ten adres Poznaniu
Krzysztof

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Re: Serwis

Post autor: romo » 05 paź 2004, 23:35

"Lukass" pisze:Witam wszystkich

Same Kappy, ale sie nie przejmuje bo nastepna fura jaka sobie sprawie to bedzie takze Kappa :)
Taka przypadlosc.
Poki co eksploatuje wydajnie mojego malenkiego, acz przepieknego czerwonego Ypsilona, rocznik '98
I tu mam pytanko
Gdzie w Wawie szukac dobrego Mechanika?
Mieszkam od pol roku w stolnicy. Poprzednio, w Poznaniu mialem dobrego zaufanego mechanika, wiecie, "pana Waldka" co oprocz elektroniki zrobi wszystko za pare groszy. Tanio ale oczywiscie nie znaczy zle. Jak ktos z Poznania to moge adres Waldka dac, szczerze polecam.
Czy ktos z Was moze sie takim "panem Waldkiem" pochwalic i polecic?
Jezdzenie po ASO czy innych 'ser(z)wisach' gdzie za rurke cieplego powietrza chca tyle kasy jakby ze zlota byla wykonana mnie nie urzadza.

Ze szczegolow: dzwoni mi wydech, nie wiem tylko czy to pierwszy czy drugi tlumik i czy to wogole tlumik. Szczerze to szkoda mi kasy odkladanej na Kappe :) przeznaczac na nowy tlumik wiec moze wystarczy cos pospawac i bedzie ok. Jezeli konieczna bedzie wymiana tlumika to odzaluje pare stow ale chodzi mi o uczciwego mechanika, ktory powie prawde a nie nabierze mnie i wcisnie laikowi kit.
druga rzecz to instalacja elektryczna. Stalo sie to przy instalacji radioodtwarzacza. W kabelku przeznaczonym do radia nie bylo fazy wiec starym skautowym :) sposobem ojciec podlaczyl mi radio do zapalniczki :) Ale od tego czasu trip i zegarek mi sie resetuja :) i lampka przy lusterku nie dziala (zarowka nie jest przepalona). Szkoda mi tylko lampki bo trip i zegar to nawet mi odpowiada, ze sie resetuja bo wiem jaki mam czas na jakim dystansie (jaki ja pojebany jestem :D)
Moze wiecie o co chodzi i nie bede musial elektryka odwiedzac?

tymczasem pozdrawiam serdecznie
ostatnio w poprzednim samochodzie robilem cala instalacje do radia i wzmacniacza.najlepiej odlacz radio od zapalniczki i pociagnij rubszy kabel z bezpiecznikiem bezposrednio z akumulatora.radio na wiekszym czadzie ma duzy pobor pradu i moze zaklucac prace innych urzadzen a poza tym jemu na ciekich kabelkach bedzie tez brakowac watow.pozdrowienia
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Anonymous

do Arka

Post autor: Anonymous » 06 paź 2004, 0:53

to ja poprosze namiary na mechanika od makaronow na priv
kurde bo juz zima idzie :)

Anonymous

do Arka

Post autor: Anonymous » 06 paź 2004, 0:58

dzieki za kontakt, pospieszylem sie z postem, nie zauwazylem PMa

Awatar użytkownika
larry123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 939
Rejestracja: 01 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa-Bródno-Białołęka
Kontakt:

Mozna podać

Post autor: larry123 » 04 wrz 2005, 17:36

Mozna podać adres do publicznej wiadomości ???

czy to tajemnica ???

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”