Dywaniki welurowe LANCIA KAPPA, YPSILON, DELTA, LYBRA

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Kazik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 113
Rejestracja: 07 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Puławy

Dywaniki welurowe LANCIA KAPPA, YPSILON, DELTA, LYBRA

Post autor: Kazik » 18 paź 2005, 20:30

Na allegro znalazłem aukcje z dywanikami do Lanci - dla zainteresowanych link
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=68556296

Anonymous

Dywaniki welurowe LANCIA KAPPA, YPSILON, DELTA, LYBRA

Post autor: Anonymous » 19 paź 2005, 10:31

Wstyd się przyznać ale byłem wczoraj w Plusie i kupiłem komplet dywaników za 15 pln bo ten od kierowcy musiałem koniecznie wymienić. Póki co będę go używał ale te z allegro niczgo sobie.

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Odp: Dywaniki welurowe LANCIA KAPPA,YPSILON,DELTA,LYBRA

Post autor: tomek » 20 paź 2005, 8:25

"Kazik" pisze:Na allegro znalazłem aukcje z dywanikami do Lanci - dla zainteresowanych link
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=68556296
Na forum byl poruszan ten temat, ale te rzeczywiscie nie sa drogie.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Dywaniki welurowe LANCIA KAPPA, YPSILON, DELTA, LYBRA

Post autor: Luckyy » 20 paź 2005, 19:58

niestety temat klubowych dywanikow umarl - moze sie ktos odwazy go reanimowac ?
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Dywaniki welurowe LANCIA KAPPA, YPSILON, DELTA, LYBRA

Post autor: tomek » 21 paź 2005, 9:46

"Luckyy" pisze:niestety temat klubowych dywanikow umarl - moze sie ktos odwazy go reanimowac ?
To jest za duza inwestycja, mysle, ze kazdy sam moze sobiezamowic. Jedynie mozna zalatwiac rabaty!!!
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Anonymous

dywaniki zakupiłem

Post autor: Anonymous » 27 paź 2005, 22:11

Zamówiłem te dywaniki i juz mam. Napis "Lancia" na prawym przednim dywaniku powinien być w innym miejscu. Rozmiar jest nieco większy w stosunku do oryginału (o jakieś 2 - 3 centymetry) na szerokość. Ale dla mnie jest ok. mam stare oryginały jak znajdę czas to odrysuje i prześlę im na papierze. Będą jak znalazł bo wykonanie i materiał jest bardzo dobre. Uwagi te przesłałem do sprzedającego. Czas realizacji szybki Właściwie czekałem dwa dni. Zamówiłem przez GG wybrałem kolor dywaników, kolor obszycia i kolor napisu. Można wybierać i dobierać jak się chce. Wybrałem granat z granatowym obszyciem i niebieskim napisem Lancia i pasuje dobrze do mojego koloru "granatowy aksamit" 140. Polecam za ta cenę 59 + przesyłka sa brdzo dobre. Dodam jeszcze że są gumowane od spodu a zwierzchu materiał jest z drobnym w miare sztywnym włosem. Pozdrawiam Marko :drink2:

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”