Lancia - producenci podzespołów

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Awatar użytkownika
Ragnarok
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 202
Rejestracja: 26 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Gniezno

Lancia - producenci podzespołów

Post autor: Ragnarok » 02 lis 2005, 15:37

w związku ze swoją pracą wpadło mi do główki pewne pytanie.

gdzie można sie dowiedzieć jakie firmy dostarczały podzespoły/części na pierwsze wyposażenie (tak sie to nazywa u mnie w firmie)

czyli np jaka firma dostarczała do fabryki : amortyzatory, akumulatory, opony :D itp, itd.

p.s. gdyby komuś przyszło jakieś lepsze zatytułowanie tego postu to prosze piszcie zmienimy bo mi sie wydaje że nie jest najodpowiedniejsze
Przysłowia tracą na aktualności: Szewc już nie hasa boso.

Awatar użytkownika
GRZECHUU
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 307
Rejestracja: 08 paź 2003, 0:00
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: SANOK woj.podkarpackie

Lancia - producenci podzespołów

Post autor: GRZECHUU » 02 lis 2005, 22:42

Starczy popatrzeć na podzespoły w aucie,prawie na wszystkich jest napisane.Osprzęt silnika(np.alternator,rozrusznik) Magneti Marelli.Układy zasilania tez Magneti lub Bosch.Przewody hamulcowe elastyczne Pirelli.Zaciski hamulcowe Girling,Lukas.Producenci byli przeróżni w zależności od modelu i rocznika.
Kiedyś delta LX1500 i delta integrale. Teraz prywatnie Laguna I lpg i 206 2.0 hdi.
Służbowo Magnum 480.

Awatar użytkownika
Ragnarok
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 202
Rejestracja: 26 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Gniezno

Lancia - producenci podzespołów

Post autor: Ragnarok » 03 lis 2005, 7:49

"GRZECHUU" pisze:Starczy popatrzeć na podzespoły w aucie,prawie na wszystkich jest napisane.Osprzęt silnika(np.alternator,rozrusznik) Magneti Marelli.Układy zasilania tez Magneti lub Bosch.Przewody hamulcowe elastyczne Pirelli.Zaciski hamulcowe Girling,Lukas.Producenci byli przeróżni w zależności od modelu i rocznika.
idzie sie gdzieś tego dowiedzieć dokładnie :?: mnie interesuje np termostat w moim modelu. no i ciekawe kto opony dostarczał pewnie Pirelli
Przysłowia tracą na aktualności: Szewc już nie hasa boso.

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Lancia - producenci podzespołów

Post autor: Torell007 » 03 lis 2005, 8:58

"Ragnarok" pisze:no i ciekawe kto opony dostarczał pewnie Pirelli
Continental, Michelin & Pirelli
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”