Dobre serwisy poza Warszawą

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Dobre serwisy poza Warszawą

Post autor: Blash » 25 kwie 2005, 8:49

może bedziemy wpisywac opinie o innych serwisach równiez te negatywne

Anonymous

Dobre serwisy poza Warszawą

Post autor: Anonymous » 27 kwie 2005, 13:42

TAK JA PROPONUJE SKOPIOWAC LISTE WSZYSTKICH SERWISÓW LANCI I UMIESCIC JE NA STRONIE JAKO TE KTORE NALEZY OMIJAC :-)

DLA LUDZI Z TRÓJMIASTA podaje na razie tylko sam numer telefonu do gościa który pracował długo w serwisie fiata a teraz prowadzi własny mały warsztat i sklep z czesciami - Gdynia Witomino.
Polecam tego goscia ponieważ sie zna i pierwszy raz widzilem zeby ktos wytarł mi silnik w środu i wypsikał nabłyszczaczem plastiki. Ponadto sprawdził mi inne rzeczy czy czasem cos jeszcze nie jest do naprawy a nie prosiłem go o to. Facet fajnie sie nazywa Krzysztof Krawczyk podaje telefon: 601664801

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Dobre serwisy poza Warszawą

Post autor: Blash » 27 kwie 2005, 14:33

ja w świętym miescie na razie nie mogę nikogo polecic
chociaż jest serwis fiat alfa ale mam mieszane odczucia po tym jak facet stwierdził ze przepływomierze są niepotrzebne i najlepiej odpiąc i tak jeździc
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2005, 20:22 przez Blash, łącznie zmieniany 1 raz.

Anonymous

Dobre serwisy poza Warszawą

Post autor: Anonymous » 27 kwie 2005, 14:43

wy tam za to w Częstochowie macie spory składzik części w firmie Darmax raz tam bylem osobiscie po halogen

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Dobre serwisy poza Warszawą

Post autor: tomek » 27 kwie 2005, 15:56

"Rydza" pisze:wy tam za to w Częstochowie macie spory składzik części w firmie Darmax
Rzeczywiscie Darmax to jedna z wiekszych kopalni w kraju ;)
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
slawsur
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 71
Rejestracja: 22 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Białystok

Dobre serwisy poza Warszawą

Post autor: slawsur » 27 kwie 2005, 16:46

W Białymstoku ASO Lancii takie sobie. Jak coś robią to trzeba stać im nad głową bo łatwo moga coś spartolić Zresztą ich wiedza dotycząca Lancii jest mierna o czym sam miałem przyjemnośc sie przekonać I jeszcze jedno CENY :!: :!: :!: :!: SZOK Zaglądam tam tylko w ostateczności
Lancia K 2.4 20V 98r. 180kkm

Awatar użytkownika
bogdan
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1788
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Narew
Kontakt:

Dobre serwisy poza Warszawą

Post autor: bogdan » 27 kwie 2005, 20:02

O mały włos tam nie tarfiłem do ASO w Białymstoku na Zwycięstwa 10 swą themą, ale znalazłem niewielki warszracik na ulicy Jaracza, tam doprowadzili samochód do porządku, i z cenami są normalniejsi.
pozdrawiam. :D :D :D
TYLKO L A N C I A

Awatar użytkownika
Kozi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 633
Rejestracja: 30 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań=>Buk

Dobre serwisy poza Warszawą

Post autor: Kozi » 28 kwie 2005, 12:58

Ja ze swojej strony polecam już prawie rodzinnego mechanika (jak się tam serwisuje samochód 8 lat to już tak można powiedzieć). Jest to Firma Henryk i Bernard Kotowicz Poznań- Starołęka ul. Św. Antoniego 65 tel 061/879-33-46. Z tego serwisu korzysta mój ojciec juz od 8 lat. Robią głównie Alfe Romeo (taką mają specjalizację) ale też Fiata i Lancie. Znają się b.dobrze na swojej robocie i zawasze starają się poszukać jak najtańszych częsci lub jak coś jest do naprawy to robią to we własnym zakresie albo dają do regeneracji na zewnątrz. Robocizna wg mnie atrakcyjna cenowo.

Pozdrawiam
Kozi
Pozdrawiam

Kozi

Obrazek
Lancia Kappa SW 2.4 JTD 2000' - Jest
Lancia Delta 1.8 8V 1994 - Była

Anonymous

serwis

Post autor: Anonymous » 05 maja 2005, 7:46

Ja polecam w okolicach Białegostoku mały warsztat w Zagórkach, mechanik ma praktyke "opiekował" się naszą Themą 2.0 ostatnio Kappą 2.0 i wiem ze w przyszlosci zaopiekuje się Thezis (żart). Ale serio polecam, ceny bardzo przystępne.

Awatar użytkownika
Tomasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Brzeszcze woj małopolskie

Dobre serwisy poza Warszawą

Post autor: Tomasz » 05 maja 2005, 18:02

A ja w mojej okolicy polecam serwis Alfa Lancia Fiat firme Ganinex w Pszczynie
Obrazek

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Dobre serwisy poza Warszawą

Post autor: Torell007 » 05 maja 2005, 18:12

A ja w okolicach trójmiasta Fiat Auto-Mobil Wejherowo. Prowadzą ASO Alfa-Fiat-Lancia :)
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

LukaszN
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 255
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław (bez Besancon :))

Dobre serwisy poza Warszawą

Post autor: LukaszN » 11 maja 2005, 1:06

We Wroclawiu (niedaleko ASO) na Partynickiej 21 jest b. dobry warsztat zwie sie FIATSERWIS. Zostawilem juz u nich kupe kasy (tak niestety z lancia jest) i ciagle tam jezdze. Polecam
Jest 2.0T 20V byla Kappa 3.0

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Dobre serwisy poza Warszawą

Post autor: tomek » 11 maja 2005, 7:55

"LukaszN" pisze:Zostawilem juz u nich kupe kasy (tak niestety z lancia jest)
No tu sie nie zgodze. Z Lancia nie jest gorzej niz z innymi samochodami o podobnej klasie czy parametrach, przynajmniej z Kappa.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

LukaszN
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 255
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław (bez Besancon :))

Dobre serwisy poza Warszawą

Post autor: LukaszN » 11 maja 2005, 10:20

Ogolnie masz racje. Ceny czesci nie sa duzo bardziej drozsze w tej klasie. Pewnie problemem jest to ze do 3.0 L ogolnie troche ceny zwyzkuja w porownaniu do pozostalych wersji kappy :( . Ponadto ceny uslug nie sa (w tym warsztacie) tanie (ale jakosc jest wysoka - w razie jakis problemow gwarancja) np. wymiana pompy wodu w moim "auteczku" to byl koszt 350 za pompe (firma QH) + ok. 600 za robocizne (musieli rozbierac rozrzad. Sama wymiana rozrzeadu to u nich 500 PLN). I tu czekam na opinie czy tak faktycznie byc musialo i jak kosztuje (kosztowalo by) w waszych warsztatach.
Jest 2.0T 20V byla Kappa 3.0

Anonymous

TRÓJMIASTO

Post autor: Anonymous » 19 maja 2005, 9:56

UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIGDY ALE TO NIGDY NIE JEDŹCIE DO SERWISU MAGNETI MARELLI W RUMI NA UL. GRUNWALDZKIEJ. MAJA CENY Z KOSMOSU
(zpłaciłem za sprawdzenie pompy paliwa 80zł i powiedzieli ze jest dobra a po paru miesiacach pampa padła wymieniłem ją i wszystkie niedomagania-przerywanie silnika skończyło sie, a drugim razem trafilem do nich zdesperwoany bo w wczesniejszych warsztatach niedali rady nic zrobic, ci zrobili: koszt czesci 5zł czas naprawy 30minut cena 350zł!!!!!!!)

ORAZ DO SERWISU BOSCHA W CHWASZCZYNIE CENY KOSMICZNE ORAZ TOTALNE NACIAGANIE.
(podobna historia jak wyżej; winna była pompa teraz juz wiem, zapłaciłem 200zł za zresetowanie komputera oraz wymiane kostki, okazało się że to nic nie dało przyjechałem tak jakby na reklamacje, powiedzieli ze winna jest instalacja gazowa oraz niesprawna sonda lambda, ja wiedzilem ze to nie jest wina sondy bo mówili mi inni fachowcy ze sonda powoduje innego typu usterki, chcieli 100zł, Niezapłaciłem i po godzinnej rozmowie z Policją oddali mi auto, a jak się okazało winna była pompa paliwa)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”