UWAGA Niszczycielski serwis :(

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Awatar użytkownika
filipar
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 85
Rejestracja: 30 sty 2005, 0:00
Imię: Filip
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

UWAGA Niszczycielski serwis :(

Post autor: filipar » 01 lut 2006, 23:30

W lato ojcu padla skrzynia pod Gdanskiem w Alfie 145 na nieszczescie jestem z Warszawy. Wiec postanowilismy ze naprawimy ja tam na miejscu zmiana skrzyni w samochodzie zaden wyczyn ale nie dla serwisu Le-Car. Bo przy jej wymianie naciagneli instalacje od centralki kodowej i Alfa nie chciala odpalic wiec gdzies po dwoch tygodniach i prob odpalenia samochodu zadzwonil do nich moj kolega z serwisu aso i powiedzial co maja zrobic oczywiscie tego nie zrobili bo stwierdzili ze wiedza lepiej i rozdlubali polowe elektryki a samochodu nie odpalili. Wiec sie zawziąlem pozyczylem lawete i przywiozlem samochod do domu ale jak sie okazalo alfa nie odpalala przez jeden przekaznik a ci magicy przy probach odpalenia jakimis dziwnymi sposobami spalili mi centralke silnika ktora zaczyna wariowac po odpaleniu samochodu.
Oczywiscie odradzam ten serwis i sie strzeżcie o ile kochacie swoje samochody i chcecie nimi jezdzic. oto adres tego serwisu (pseudo serwisu)
http://www.lecar.com.pl/

Awatar użytkownika
owieczka_m
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 30
Rejestracja: 16 sty 2006, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

UWAGA Niszczycielski serwis :(

Post autor: owieczka_m » 01 lut 2006, 23:36

znam tą historię i moge potwierdzic:) byłam po ten samochód razem z Filipem i powiem wam że Ci panowie z seriwsu to ludzie nadający się do sprzątania ulic chyba tylko. Nie dośćże musieliśmy czekać aż łaskawi dadzą samochów, to jeszcze chłopak zaczął nam się chwalić że oniw tym samochodzie wymienili całą skrzynie, przy czym mówiąc to szczerzył się tak jakby dokonali nie wiem jakiego wyczynu:)śmiac mi się z nich chciało. Potem jeszcze musielismy czekać bo sie okazało ze nie wiedzą co z kartami kodów. Przez godzine chyba stalismy na dworze bo do biura nie było wstępu, ciekawe czemu... Ehh paranoja, a Ci panowie to podobno mechanicy Alfa Romeo:) współczuję tym samochodom które stały na parkingu i czekały na swoją koleja. i Jestem ciekawa ile samochodów które o własnych siłach wjeżdżają do serwisu wyjeżdża "na noszach" :)

Pozdrowionka
owieczka_m
Lancia Lybra Intensa SW 2002r

Anonymous

UWAGA Niszczycielski serwis :(

Post autor: Anonymous » 20 lut 2006, 11:19

to czemu ich nie pozwiesz niech ci wrócą straty jakie poniosłeś a co przez nich nie miałeś samochodu przez ładny czas zapłaciłes za cos co zepsuli ja bym sie tak nie dał zrobiłbym cos zeby chociarz odzyskac pieniązki jakie przez nich straciłem nio i moze jakies odszkodowanko wziął a co :?:
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

UWAGA Niszczycielski serwis :(

Post autor: Kubek » 20 lut 2006, 12:45

henek a ty czemu sie nie chwalisz ze z Łancuta i jeszcze z Thema ? :)
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Awatar użytkownika
Qba
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 276
Rejestracja: 07 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa/Jarosław

UWAGA Niszczycielski serwis :(

Post autor: Qba » 20 lut 2006, 14:02

I moze z roku 93-94 z visem?
Lancia Thema 2.0 16v LE VIS - sprzedana
Yamaha FZS600 Fazer 98r - sprowadzony z włoch, więc też makaron

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

UWAGA Niszczycielski serwis :(

Post autor: Kubek » 20 lut 2006, 14:24

a tam qba odrazu zakladasz ze mu cos zwisa :) :)
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Awatar użytkownika
Qba
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 276
Rejestracja: 07 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa/Jarosław

UWAGA Niszczycielski serwis :(

Post autor: Qba » 20 lut 2006, 15:42

"Jaqob" pisze:a tam qba odrazu zakladasz ze mu cos zwisa :) :)
:D
Lancia Thema 2.0 16v LE VIS - sprzedana
Yamaha FZS600 Fazer 98r - sprowadzony z włoch, więc też makaron

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”