Solidny serwis w Warszawie ?

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Solidny serwis w Warszawie ?

Post autor: Arek » 02 lut 2004, 11:01

Cześc, poszukuje jakiegoś solidnego serwisu mechanicznego w Wawie gdzie mozna spokojnie ponaprawiac rózne rzeczy w moim kapiszonie. Zanacze coś takiego? Oczywiscie z wiadomych wzgledów nie interesują mnie ASO :lol:
ostatnio wpadłem do serwisu na ul. Arkuszowej na Bielanach ale nie miałem jeszcze czasu sie z nimi umówić. Z zewnątrz wyglada OK.
Aha mam pytanko czy wahacz tylni (wzdłózny) to jednolity element do wymiany? Zdaje się że mam popieprzone elementy gumowo metalowe w nim.
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Awatar użytkownika
Krzysiek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 167
Rejestracja: 27 sie 2003, 0:00
Lokalizacja: Krosno

Solidny serwis w Warszawie ?

Post autor: Krzysiek » 02 lut 2004, 11:30

No coś ty. Wymieniasz tylko silenblocki (elementy stalowo-gumowe). Sam to robiłem. Żadna filozofia.
Co do serwisów to napisz na priva. Dam Ci parę poleconych mi namiarów w Warszawie.
k 2.4 (LPG)
delta integrale

Anonymous

Solidny serwis w Warszawie ?

Post autor: Anonymous » 02 lut 2004, 13:28

a dlaczego nie na grupie?

ja jestem tym tematem takze zywotnie zainteresowany, mam swoje doswiadczenia, negatywne i pozytywne, wiec proponuje rozwinac ten temat

pzr.
bb.

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Solidny serwis w Warszawie ?

Post autor: tomek » 02 lut 2004, 13:52

"Krzysiek" pisze:No coś ty. Wymieniasz tylko silenblocki (elementy stalowo-gumowe). Sam to robiłem. Żadna filozofia.
Co do serwisów to napisz na priva. Dam Ci parę poleconych mi namiarów w Warszawie.
A czy sa dostepne wszystkie silentbloki? Jak szukalem to mialem tylko do wyboru 2 rodzaje (duze i male ;)) a w wahaczy poprzecznym sa chyba troche inne.
BTW: gdyby ktos mial 'przemierzone' silentbloki to prosze o wymiary.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: znacie jakiś solidny serwis w Warszawie?

Post autor: tomek » 02 lut 2004, 13:54

"Arek" pisze: ostatnio wpadłem do serwisu na ul. Arkuszowej na Bielanach ale nie miałem jeszcze czasu sie z nimi umówić. Z zewnątrz wyglada OK.
Aha mam pytanko czy wahacz tylni (wzdłózny) to jednolity element do wymiany? Zdaje się że mam popieprzone elementy gumowo metalowe w nim.
Na Arkuszowej to chyba u Ipsza z PMS (couresportivo). Cyba znaja sie na makaronach, ale sam nie korzystalem z ich uslug.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Solidny serwis w Warszawie ?

Post autor: tomek » 02 lut 2004, 13:55

"Krzysiek" pisze:No coś ty. Wymieniasz tylko silenblocki (elementy stalowo-gumowe). Sam to robiłem. Żadna filozofia.
No wybic silentblok to jest latwo- gorzej go dobrze zamontowac! Ja mimo wszystko wole zdac sie na mechanika.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Anonymous

Re: znacie jakiś solidny serwis w Warszawie?

Post autor: Anonymous » 02 lut 2004, 14:06

"tomek" pisze:Na Arkuszowej to chyba u Ipsza z PMS (couresportivo). Cyba znaja sie na makaronach, ale sam nie korzystalem z ich uslug.
Ja korzystalem, dwukrotnie, raz wymiana poduszek silnika, drugi raz motylkow wahaczy. Jestem zadowolony. Ceny uslug nie za niskie, ale za jakosc sie placi, przynajmniej w takim przeswiadczeniu staram sie utrzymywac swoje ego.

Duzo rzeczy robie u swojego kolegi, warsztat typu "Heniex and Mietex Co.".

Korzystalem z serwisu przy Grochowskiej, ale tutaj niestety nie moge powiedziec, by za cena szla jakosc. Ktos kto robil przednie zawieszenie zapomnial dokrecic troche rzeczy, skonczylo sie na wymianie poloski z przegubem :-( Juz tam nie jezdze :-(

pzr.
bb.

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Solidny serwis w Warszawie ?

Post autor: Arek » 02 lut 2004, 15:58

na Grochowskiej nie byłem to ASO a od takich to daleko . Co do Arkuszowej to rzeczywiście cuoresspondiwo. No pojade to zobacze :lol:
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Solidny serwis w Warszawie ?

Post autor: Arek » 02 lut 2004, 15:59

bb a ten twój warsztacik to przyjmie jeszcze jedna kapiszonke ? :lol:
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Anonymous

Solidny serwis w Warszawie ?

Post autor: Anonymous » 02 lut 2004, 16:06

"Arek" pisze:bb a ten twój warsztacik to przyjmie jeszcze jedna kapiszonke ? :lol:
podpytam sie, choc moze byc problem, bo moja lucyne robilismy w weekendy tak by nie blokowac stanowiska bo w ciasie kiedy wymienimy cztery poduszki amortyzatorow, to oni w tym czasie obrobia duzo roznych polonezow i favoritek majac z tego piecokrotnie wiecej kasy in total

z bardziej wysublimowanymi sprawami jezdze jednak na Arkuszowa.

pzr.
bb.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 167
Rejestracja: 27 sie 2003, 0:00
Lokalizacja: Krosno

Solidny serwis w Warszawie ?

Post autor: Krzysiek » 03 lut 2004, 6:25

[quote=""bb""]a dlaczego nie na grupie?

ponieważ NIE korzystałem z ich usług. Mogę poradzić koledze "słuchaj kumple twierdzą że ten jest OK", ale nie będę reklamował publicznie kogoś kto NIE jest mi znany osobiście. Udostępniłem swój adres i w razie czego każdy może do mnie napisać (telefon też gdzieś podawałem).

A tak na marginesie silenblocki to nie filozofia. Oczywiście zepsuć można wszystko, ale do tego nie potrzeba fachowca. Ja robiłem sobie sam bo po piersze jest to proste, a po drugie lubię pogrzebać sobie samemu. Oczywiście robiłem to w lecie na ciepełku, z piwkiem itd. Wymienia się na dobrą sprawę tylko te w piaście na wachaczu wleczonym. 32/12.
k 2.4 (LPG)
delta integrale

Anonymous

Solidny serwis w Warszawie ?

Post autor: Anonymous » 03 lut 2004, 13:46

"Krzysiek" pisze: ponieważ NIE korzystałem z ich usług. Mogę poradzić koledze "słuchaj kumple twierdzą że ten jest OK", ale nie będę reklamował publicznie kogoś kto NIE jest mi znany osobiście. Udostępniłem swój adres i w razie czego każdy może do mnie napisać (telefon też gdzieś podawałem).
OK, zrozumiale

bb

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Solidny serwis w Warszawie ?

Post autor: Arek » 04 lut 2004, 10:35

Krzysiek, dzieki za namiar, rozmawiałem już telefoniczne (b. dobre wrazenie) i jadę tam po 15 lutego. Zobaczymy jaki bedzie tzw. real. :lol:
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”