Serwisy w Warszawie

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Awatar użytkownika
Tomasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Brzeszcze woj małopolskie

Serwisy w Warszawie

Post autor: Tomasz » 25 kwie 2005, 16:07

Sklep "ICAR"
Adres: Gołębiowskiego 2 Warszawa
Kontakt: Tel: (022) 839-67-20
Obrazek

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Serwisy w Warszawie

Post autor: tomek » 26 kwie 2005, 9:39

"Tomasz" pisze:Sklep "ICAR"
Adres: Gołębiowskiego 2 Warszawa
Kontakt: Tel: (022) 839-67-20
To trza bylo mowic ze IKAR ;)
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Serwisy w Warszawie

Post autor: Radicz » 09 maja 2005, 20:55

Tak czytam sobie ten wątek... i czytam... i dziwię się, że nikt ze "stolycy" nie trafił jeszcze do żadnego z dwóch warsztatów, za które ręczę (tym bardziej, że parę dni temu widziałem w jednym z nich czarną Kappę z podkładkami pod tablice z napisem "Lancia Klub Polska").

Jako miłośnik włoszczyzny i właściciel 4 włoskich aut (w tym właśnie Kappy :!: :!: :!: ) z czystym sumieniem polecam dwa warsztaty:

1) Jacek Bogusławski, ul. Koniecpolska, miły chłopak, zna się na rzeczy, a na Kappach to niemal już zęby pozjadał. Bardzo uczynny, pomocny w przypadku każdej awarii. Ceny do dogadania indywidualnie. Tel. podam na PW.

2) Tomek Seliga (tam widziałem wspomnianą Kappę). Czysty warsztat- Tomek jest dla mnie mistrzem i fachurą. Od trzech lat serwisuję u niego w miarę nietypowe włoskie auta. Żadnych zastrzeżeń (no może poza terminami :wink: )- polecam. Lokalizacja- Lesznowola, obok Magdalenki. Okolice Piaseczna. Tel. także podam na PW.

Pozdrawiam serdecznie, Radicz.

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Serwisy w Warszawie

Post autor: tomek » 10 maja 2005, 9:19

Telefony podaj na Forum, po co na priv? Jezeli jestes z nich zadowolony to podziel sie namiarami na nich niech maja darmowa reklame!

Ps. A moze jakies znizki na haslo lanciaclub.com.pl?
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Serwisy w Warszawie

Post autor: Radicz » 10 maja 2005, 10:51

"tomek" pisze:Telefony podaj na Forum, po co na priv? Jezeli jestes z nich zadowolony to podziel sie namiarami na nich niech maja darmowa reklame!

Ps. A moze jakies znizki na haslo lanciaclub.com.pl?
No niech Ci będzie :wink: :wink: :wink:
Jacek z Koniecpolskiej: 505-607-968
Tomek z Lesznowoli: 602-280-091

Co do cen... trzeba targować się u Jacka. Tomek ma raczej sztywne, ale dobre ceny :) :) :)

Pozdrawiam, Radicz.

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Serwisy w Warszawie

Post autor: Arek » 10 maja 2005, 11:57

Jacek z Koniecpolskiej chyba sie tu rekla,mował. Słyszałem o obu tych warsztatach. Ten z Lesznowoli nawet zbiera dobre opinie ale rzeczywiście część ludzi narzeka na jego słowność co do terminów (przeciąganie napraw) ale podobno wynika to głównie z chęci znalezienia w miare tanich części i dokładności roboty.
Aha koniecpolska ma mała reklamkę na http://fiat-coupe.pl/aso/serwisy
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Serwisy w Warszawie

Post autor: Radicz » 10 maja 2005, 16:06

"Arek" pisze:Jacek z Koniecpolskiej chyba sie tu rekla,mował. Słyszałem o obu tych warsztatach. Ten z Lesznowoli nawet zbiera dobre opinie ale rzeczywiście część ludzi narzeka na jego słowność co do terminów (przeciąganie napraw) ale podobno wynika to głównie z chęci znalezienia w miare tanich części i dokładności roboty.
Aha koniecpolska ma mała reklamkę na http://fiat-coupe.pl/aso/serwisy
Tomek ma faktycznie problem z terminami, a wynik to tylko i wyłącznie z tego, że ma za dużo roboty, a każdy chce odebrać auto jak najszybciej. Stąd właśnie na placu przed warsztatem wciąż jest kolejka... "chorych" 8) 8) 8) Powierdzam, że naprawy przeprowadzane są w wyjątkowo dokładny sposób- w obu warsztatach!!!

Pozdrawiam, Radicz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”