[HELP] dobry mechanik w okolicach Krakowa ?

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Martelka
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 22
Rejestracja: 11 maja 2004, 0:00
Lokalizacja: Kraków

[HELP] dobry mechanik w okolicach Krakowa ?

Post autor: Martelka » 12 maja 2004, 22:46

Czy macie namiary na dobrego i taniego mechanika w rejonie Krakowa? Pare rzeczy w mojej Dedrze szwankuje, np.dzis na skrzyzowaniu sprzeglo odmowilo posluszenstwa! Przestalo dzialac. Biegi przez moment mozna bylo zmieniac na zgaszonym silniku, a pozniej calkiem padly. Kumpel stwierdzil, ze pewnie trzeba bedzie wymienic sprzeglo i odholowal mnie do mechanika, a tam okazalo sie, ze sprzeglo juz dziala(????!!!!), a mechanik i tak stwierdzil, ze auto jest dla niego za trudne do grzebania. Tak wiec sprawa ze sprzeglem nadal nie jest wyjasniona! Obawiam sie powtorzenia tej usterki. Czy mieliscie kiedys podobny przypadek lub wiecie co moze byc tego przyczyna?
Martelka
Dedra 2.0 Turbo

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Re: Mechanik w okol. Krakowa?

Post autor: romo » 12 maja 2004, 23:34

"Martelka" pisze:Czy macie namiary na dobrego i taniego mechanika w rejonie Krakowa? Pare rzeczy w mojej Dedrze szwankuje, np.dzis na skrzyzowaniu sprzeglo odmowilo posluszenstwa! Przestalo dzialac. Biegi przez moment mozna bylo zmieniac na zgaszonym silniku, a pozniej calkiem padly. Kumpel stwierdzil, ze pewnie trzeba bedzie wymienic sprzeglo i odholowal mnie do mechanika, a tam okazalo sie, ze sprzeglo juz dziala(????!!!!), a mechanik i tak stwierdzil, ze auto jest dla niego za trudne do grzebania. Tak wiec sprawa ze sprzeglem nadal nie jest wyjasniona! Obawiam sie powtorzenia tej usterki. Czy mieliscie kiedys podobny przypadek lub wiecie co moze byc tego przyczyna?
Martelka
nie dziw sie chlopu ktory robil do tej pory maluchy.Ja dzisiaj bylem w motor poland fiacie,w ktorym elektryk chwalil sie ze robil lancie ale jak mi wypalil jak sie wlacza alarm w kappie to doszedlem do wniosku ze on kappe widzial chyba tylko w tv .Nie dawaj samochodu dziadom bo narobia ci wiekszej bidy niz masz tera.tanie mieso to psy jedza
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 167
Rejestracja: 27 sie 2003, 0:00
Lokalizacja: Krosno

[HELP] dobry mechanik w okolicach Krakowa ?

Post autor: Krzysiek » 13 maja 2004, 9:13

Integrale?
k 2.4 (LPG)
delta integrale

Martelka
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 22
Rejestracja: 11 maja 2004, 0:00
Lokalizacja: Kraków

[HELP] dobry mechanik w okolicach Krakowa ?

Post autor: Martelka » 13 maja 2004, 10:32

Dedra Turbo 2.0
Dedra 2.0 Turbo

Awatar użytkownika
Krzysiek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 167
Rejestracja: 27 sie 2003, 0:00
Lokalizacja: Krosno

[HELP] dobry mechanik w okolicach Krakowa ?

Post autor: Krzysiek » 13 maja 2004, 11:17

Turbo 2.0 z napędem tylko na przód?
k 2.4 (LPG)
delta integrale

Martelka
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 22
Rejestracja: 11 maja 2004, 0:00
Lokalizacja: Kraków

[HELP] dobry mechanik w okolicach Krakowa ?

Post autor: Martelka » 13 maja 2004, 11:26

Tak
Dedra 2.0 Turbo

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

[HELP] dobry mechanik w okolicach Krakowa ?

Post autor: tomek » 13 maja 2004, 15:57

Skontaktuj sie z Jurandem, on zna lancie i pewnie mechanikow.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Anonymous

[HELP] dobry mechanik w okolicach Krakowa ?

Post autor: Anonymous » 13 maja 2004, 18:39

marta wyslalem ci meila z adresem morze nie jest to centrum krakowa ale gosc sie dobrze orietuje

Anonymous

[HELP] dobry mechanik w okolicach Krakowa ?

Post autor: Anonymous » 21 paź 2005, 15:11

witam
w krakowie na ulicy Wilelickiej obok sklepu EURO-MOTO-FAN jest mechanik. nic rewelacyjnego ale wg. mnie dużo wie. jeśli nie będzie wiedział mechanik to gość ze sklepu na pewno (taki niski, wątły pan). Ja mam Lancię Y z 98 i pare razu mi pomogli.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”