A2

Grupa Wielkopolska

Moderator: boruch

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

A2

Post autor: Pablo » 17 maja 2006, 15:01

W sumie pytanie nie tylko do mieszkańców Wielkopolski :D Czy nie macie wrażenia że odcinek A2 od Konina do Wrześnie nie należy do najrówniejszych.
Pozdrawiam Pablo

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Odp: A2

Post autor: tomek » 17 maja 2006, 15:19

Ja jechalem Poznan-Nw.Tomysl jakos tak krotko po otwarciu (na calej trasie minalem sie z 2-3 autami ;) ), gdy jeszcze TIRy musialy placic, wiec na A2 bylo pusciutko i juz wtedy czuc bylo wyrabiajace sie koleiny. Juz widze jak to wyglada teraz na tych odcinakach :(.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

A2

Post autor: mustafi » 17 maja 2006, 18:43

w niedziele jechalem wlasnie odcinkiem wrzesnia konin, i nie narzekam, dla porowaniania od poniedzialku do wtorku przesmigalem po zachodnioniemieckich autobahnach ponad 1000km i nie odnioslem wrazenia ze sa rowniejsze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

A2

Post autor: Nat » 17 maja 2006, 21:42

Nie nie mam.
Być może po 200 km tłuczenia się po dwójce między Warszawą a Koninem mam stępioną wrażliwość, ale nie jest źle. Znasz patent ze Słupcą?
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

A2

Post autor: Pablo » 17 maja 2006, 22:01

"Nat" pisze:Nie nie mam.
Być może po 200 km tłuczenia się po dwójce między Warszawą a Koninem mam stępioną wrażliwość, ale nie jest źle. Znasz patent ze Słupcą?
Nie znam :D
Pozdrawiam Pablo

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

A2

Post autor: Nat » 17 maja 2006, 23:32

Eee nic specjalnego. Jadąc od Poznania zjeżdżasz w Słupcy. Zaleta: nie płacisz za przejazd. Wada: z 10 minut dłużej+ze 3 radary na drodze (oznaczone).
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

A2

Post autor: Pablo » 17 maja 2006, 23:39

Do przeżycia :D Czekam jak mi A2 w Strykowie otworzą. Pewnie do Poznania ze 4 bramki będą :cry:
Pozdrawiam Pablo

Black_Abarth

A2

Post autor: Black_Abarth » 20 maja 2006, 2:03

"Nat" pisze:Nie nie mam.
Być może po 200 km tłuczenia się po dwójce między Warszawą a Koninem mam stępioną wrażliwość, ale nie jest źle.
Ja też nie odnoszę takiego wrażenie, ale może po prostu inne odcinki są o niebo gorsze i to dlatego.

Bati
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:00
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

A2

Post autor: Bati » 12 cze 2006, 9:52

Też czekam na odicnek konin - stryków, często podróżuje z Piły do Łodzi, puki co z A2 korzystam na odcinku września-konin, a co do trasy przez Słupce, to plus za małą ilość tirów ale minus za drogę, kupę wiosek. Ogólnie mówiąc fajna trasa pod warunkiem że się komuś nie śpieszy.
Pozdrawiam
Pozdrawiam!

Bati
Kappa 2.4 JTD

Awatar użytkownika
makek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 698
Rejestracja: 24 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Bełchatów

A2

Post autor: makek » 15 cze 2006, 11:59

W kierunku Poznania da się wyczuć coś w rodzju bujania, na koleiny nie zwróciłem uwagi ale nierówności poprzeczne jak pamietam były już jakieś 8, może 9 lat temu. Rożnica tylko taka, że kiedyś nie kazali płacić.

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

A2

Post autor: Makgajwer » 07 sie 2006, 1:26

Zdecydowanie odcinek Konin-Września, jest nierówny. Samochód wpada w lekką czkawkę, i to niezależnie od marki auta. Niestety nierówności te mieszczą sie w "polskiej normie", ale faktem jest że mnie tez trafi : cenzura : jak tam jade. Szczególnie że trzeba za to płacić !!!!!!!!!!
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

Awatar użytkownika
Orsya
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 813
Rejestracja: 23 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

A2

Post autor: Orsya » 07 sie 2006, 9:18

Makgajwer, polecam przejechać się A4 od Katowic do Krakowa...
wtedy to dopiero będziesz w : cenzura : y na maksa...
i też za tą "przyjemność" się płaci...
była LANCIA MUSA:((
nowe cavallino rampante:)))) tylko w innym opakowaniu:)))
tel. 504 279 488

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

A2

Post autor: Makgajwer » 07 sie 2006, 9:45

...a co chcesz...? to tylko polskie autostrady...eechhh, szkoda gadać.. :cry:
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

A2

Post autor: Pablo » 07 sie 2006, 10:25

"Makgajwer" pisze:Zdecydowanie odcinek Konin-Września, jest nierówny. Samochód wpada w lekką czkawkę, i to niezależnie od marki auta.
To wyobraź sobie sytuację jak wjeżdzasz na taki odcinek bez świadomości :wink: Za za pierwszym razem miałem wrażenie że mi amortyzatory puściły. Dziś z rana grzałem odcinkiem Stryków-Konin. O ile nawierzchnia ok. to odprowadzanie wody z pobocza masakra :cry: Strach pocisnąć w taką pogodę : cenzura :
Pozdrawiam Pablo

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

A2

Post autor: Makgajwer » 07 sie 2006, 10:58

"Pablo" pisze:
"Makgajwer" pisze:Zdecydowanie odcinek Konin-Września, jest nierówny. Samochód wpada w lekką czkawkę, i to niezależnie od marki auta.
To wyobraź sobie sytuację jak wjeżdzasz na taki odcinek bez świadomości :wink: Za za pierwszym razem miałem wrażenie że mi amortyzatory puściły. Dziś z rana grzałem odcinkiem Stryków-Konin. O ile nawierzchnia ok. to odprowadzanie wody z pobocza masakra :cry: Strach pocisnąć w taką pogodę : cenzura :
...czyli wszystko w normie....
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Wielkopolska :::”