Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Grupa Wielkopolska

Moderator: boruch

Awatar użytkownika
Metyl
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 43
Rejestracja: 30 sie 2010, 13:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: Metyl » 02 wrz 2013, 23:00

boruch pisze:
Metyl pisze:Niestety Boruch wszystkie Twoje zdjęcia z toru mamy rozmazane- tak popylałeś :lol:
Kurde,trzeba mnie było focić na okrążeniu rozgrzewkowym :lol:
no to proszę
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: Nat » 03 wrz 2013, 11:03

Tu jeszcze galeria aut obecnych na zlocie...
:link:
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
miwis
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 666
Rejestracja: 24 lut 2010, 12:40
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: miwis » 03 wrz 2013, 14:15

Ładne fotki Nat,cieszę się że widzę znajome sprzęty moich kolegów z klubu Alfa Romeo Pomorze na których spoty jeżdżę swoimi Lanciami.
Włoszki jakie przytrafiły mi się w życiu:

Lancia Delta GT 1.6 i.e 1991
Alfa Romeo 33 1.7 16V 1991
Alfa Romeo 156 2.0 T.S 2001
Lancia Y 1.2 8V LS Marie Claire 2001
Lancia Delta "III" 1.4 T-jet 150 KM Platino bi-colore 2009-jest
Lancia (Beta) Montecarlo S2 1981-jest

Awatar użytkownika
boruch
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1743
Rejestracja: 03 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: boruch » 03 wrz 2013, 22:35

Jeszcze apropo mojej Lybry,czy wytrzymała...Dziś zaczęła się żarzyć jakaś czerwona kontrolka,coś jakby okładziny... :lol: :lol: :lol: Chyba lekko hamulce dostały po pupie :D

I jeszcze takie ładne foto znalazłem,w sumie to...ładne mam to autko nawet :D :D :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Dwie miłości,jedna pasja - to Kotuś,Marysia i Lancia,rzecz jasna ;)

Fiat 126p przebieg 7tys 89r.
2x Alfa 164 3.0v6 24v/12v 93r./95r.
Alfa 166 3.0v6 24v 99r.
Alfa 159 SW 1.9JTDm 16v 07r.
Wszystkie części do Lybry SW/Berlina 1.6,1.9,2.0,2.4

Awatar użytkownika
Natka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 117
Rejestracja: 02 mar 2009, 0:00
Lokalizacja: Warszawa/Poznań

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: Natka » 04 wrz 2013, 9:27

Widzę, że ani Nat ani Jakubg nie mają zamiaru pochwalić się swoimi sukcesami podczas zlotu Forza Italia

Pewnie z wrodzonej skromności.
Ja jestem z nich bardzo dumna dlatego też, uprzejmie informuję, że przedstawiciele Lancia Klub Polska absolutnie zdominowali tegoroczne konkursy motoryzacyjne: : jump2 :

I tak:

Konkurs wiedzy o włoskich sportach motorowych:
I miejsce Jakubg
II miejsce Nat

Konkurs wiedzy o włoskiej motoryzacji
I miejsce Nat
II miejsce Jakubg

Jakubg zdobył jeszcze wysokie 6 miejsce w konkursie wiedzy o Włoszech!

GRATULACJE! : brawo :
Pozdrawiam
Natka
Moje Lancie: Delta Integrale 8V i Y 8V ECVT

Awatar użytkownika
stabraf
Administrator
Administrator
Posty: 8477
Rejestracja: 22 lut 2008, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: stabraf » 04 wrz 2013, 9:33

Popisali sie chodoki : ok2 :
Pogratulować : yesyes : :D

Awatar użytkownika
jakubg
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5640
Rejestracja: 22 sty 2008, 0:00
Lokalizacja: Brodnica/Ciche
Kontakt:

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: jakubg » 04 wrz 2013, 9:38

Mała poprawka: III miejsce o włoskiej motoryzacji :)
Są: Lancia Musa 1,3 M-jet'06;Ypsilon 1.4 16V'04;Kappa 2.4jtd '99;Kappa 2.4TDS SW '98;Delta 1.6 GT i.e. '89
Były:Kappa 3.0V6 SW Automat '96;Y 1,2 LS ECVT '97;Kappa 3.0V6 Automat '96;Delta II 1.6 8v;Lybra 2.0 SW Automat '00;Y10 Mia 1.0 '91;Kappa 2,4jtd '01;Y 1,2 LS ECVT '96;Thema 8.32 '88 oraz 1/2 Kappy 2.0t 16V '95

Zapraszam do sklepiku!

Awatar użytkownika
topcio
Prezes Lancia Klub Polska
Prezes Lancia Klub Polska
Posty: 11956
Rejestracja: 20 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Lublin woj. Lubelskie

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: topcio » 04 wrz 2013, 9:44

Natka pisze:Widzę, że ani Nat ani Jakubg nie mają zamiaru pochwalić się swoimi sukcesami podczas zlotu Forza Italia

Pewnie z wrodzonej skromności.
Ja jestem z nich bardzo dumna dlatego też, uprzejmie informuję, że przedstawiciele Lancia Klub Polska absolutnie zdominowali tegoroczne konkursy motoryzacyjne: : jump2 :

I tak:

Konkurs wiedzy o włoskich sportach motorowych:
I miejsce Jakubg
II miejsce Nat

Konkurs wiedzy o włoskiej motoryzacji
I miejsce Nat
II miejsce Jakubg

Jakubg zdobył jeszcze wysokie 6 miejsce w konkursie wiedzy o Włoszech!

GRATULACJE! : brawo :
BRAWO : brawa :
Delta Intergale 16v
Fulvia Coupe 1.3 S 1972
Fulvia Coupe 1.3S 1971
Beta Spider Zagato 1.6
Obrazek

Awatar użytkownika
stabraf
Administrator
Administrator
Posty: 8477
Rejestracja: 22 lut 2008, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: stabraf » 04 wrz 2013, 9:45

Ojtam, ojtam...ale na pudle ;)

Udokumentowane na filmie w 5:03 ;)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=afKjCi5TC5A#t=303[/youtube]

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: Duch-Dziadka » 04 wrz 2013, 17:11

Tak naprawdę,przez to,że brałem udział w tych jazdach po torze,nie miałem za bardzo czasu na jakiekolwiek inne atrakcje i szczerze przyznam,że o większości z nich dowiedziałem się albo od kogoś po fakcie albo.. ze zdjęć wczoraj i dziś :) (konkursy,parady,wystawy itp).
Ja jestem z nich bardzo dumna dlatego też, uprzejmie informuję, że przedstawiciele Lancia Klub Polska absolutnie zdominowali tegoroczne konkursy motoryzacyjne: : jump2 :
Oba powyższe cytaty pokazują jak wiele atrakcji miał zlot i każdy bawił się jak umiał... :D
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
MiroMiglia
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1552
Rejestracja: 06 sie 2007, 0:00
Imię: Mirek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: MiroMiglia » 04 wrz 2013, 23:17

boruch pisze:

Przede wszystkim,......,pragnę podziękować wszystkim bez wyjątku forumowiczom,ich rodzinom,bliskim i znajomym za tak liczne reprezentowanie LKP na Forza Italia 2013.Miło było gościć na Torze Poznań tak liczną gromadę Lancistów,tak samo miło się oglądało tyle Lancii w jednym miejscu pod jedną wspólną flagą :)
Cieszę się ogromnie że kolejna ogólnopolska impreza padła "łupem" LKP.
Ten rok zaznacza się coraz bardziej złotymi zgłoskami w historii naszego klubu .
Najpierw nieśmiała próba z Auto Nostalgią w Warszawie która przerodziła się w prawdziwy sukces !
Teraz Wielkopolska pokazała że stać Was na godną reprezentację na kolejnej ogólnopolskiej imprezie .
Piszę "was" chociaż wiem że przybyli klubowicze z wielu regionów naszego kraju ale ten zwrot skierowany jest głownie do Borucha, który to wszystko pięknie zebrał organizacyjnie .
Dzięki Piotr : ok2 :
Osobne podziękowania należą się "umysłowym" czyli Jarkowi i Kubie , którzy wzorem naszych praprzodków - Rzymian : przybyli , zobaczyli i ..... zwyciężyli : brawa_na :

W tym roku również ważnym wydarzeniem był jubileuszowy X zlot ogólnopolski , po raz pierwszy sfilmowany z lotu ptaka !

Aha i jeszcze 10-cio osobowa reprezentacja LKP która uczestniczyła w zlocie naszych południowych sąsiadów z Lancia Moravia Club .

Tak więc jak widać rok pełen istotnych wydarzeń i mam nadzieję dobry prognostyk na przyszły rok !
Każda taka impreza oprócz integracji powoduje wzrost zainteresowania u naszych współmałżonków , dzieci itd a to jest jeden z naszych głównych celów .
Żeby stworzyć klub stricte rodzinny i z tej strony jesteśmy już coraz częściej zauważani .
Tak jak zauważył Marcin : trzeba było sobie stworzyć warunki i atmosferę żeby się nikt nie nudził .

Dlatego raz jeszcze gorące podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do godnej
reprezentacji naszego Klubu na tak dużej i ważnej imprezie !

Ja prywatnie bardzo żałuję że nie mogłem spuścić mojej Delty ze smyczy na pięknym poznańskim torze (marzyłem o tym podobnie jak Piotr) ale na trzy dni przed imprezą przytrafił nam się pogrzeb w rodzinie i wszystkie plany wzięły w łeb .
Ale wzorem wielu innych , w przyszłym roku dołączę do Was niezawodnie !

Pozdrawiam Miro.

Delta II HPE 2.0T 16V swap - I miejsce Miss 2011 , II miejsce Miss 2014
Beta Coupe 2.0 76' - dla znajomych -Feniks :-)
Zeta 02' 2.0T 8V
Fiat Coupe 96' 2.0T 16V
tel. 501 077 356

Awatar użytkownika
Dudi
Członek Zarządu LKP
Członek Zarządu LKP
Posty: 12270
Rejestracja: 30 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: Dudi » 05 wrz 2013, 10:14

Jeszcze info z Fiatpress.pl :) Jest też o wyróżnieniu dla naszego klubu ;) : ok2 :
Dudi
Fiat Brava 80 16v SX / Alfa Romeo 156 2.0 16v Selespeed / Lancia Lybra SW 1.9 JTD 115 LX Verde Olimpia
Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair 170KM Distinctive
Fiat Fullback 2.4 MJ LuxNAV 180KM
Nysa Towos 522 '86 (do poprawek) / YAMAHA YZF-R6 (eeeeeeeRRRRRRrrrrr sześć)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: Nat » 05 wrz 2013, 12:24

MiroMiglia pisze:Cieszę się ogromnie że kolejna ogólnopolska impreza padła "łupem" LKP.
No po to tam się przecież wszyscy zjawiliśmy : yesyes :
MiroMiglia pisze:Wielkopolska pokazała że stać Was na godną reprezentację na kolejnej ogólnopolskiej imprezie .
No właśnie - super sprawa, brawo pyrusy : yesyes :
Teraz pozostaje z licznej wielkopolskiej frekwencji zrobić tradycję również na zlotach LKP ;)
MiroMiglia pisze:Piszę "was" chociaż wiem że przybyli klubowicze z wielu regionów naszego kraju
Warto wspomnieć też o wspaniałej ekipie z Gliwic, która pół Polski na kolejny zlot ForzaItalia przejechała już kolejny raz :!: I to tymi najmniejszymi Lanciami (choc wcale nie z najmniejszymi silnikami - swap rulez ;) )
MiroMiglia pisze:Osobne podziękowania należą się "umysłowym" czyli Jarkowi i Kubie , którzy wzorem naszych praprzodków - Rzymian : przybyli , zobaczyli i ..... zwyciężyli : brawa_na :
Ku chwale statutu i Stowarzyszenia, Prezesie.
My wszyscy z nich, z tych prawdziwych forumowych mózgowców - Marcina Solarza, Tomzików i kilku innych bardzo umysłowych, którzy tak nas wytrenowali. : brawa :
A nienazwane współzawodnictwo z zawsze fantastycznymi Karasiami tylko dopinguje :D
MiroMiglia pisze:Ja prywatnie bardzo żałuję że nie mogłem spuścić mojej Delty ze smyczy na pięknym poznańskim torze (marzyłem o tym podobnie jak Piotr) ale na trzy dni przed imprezą przytrafił nam się pogrzeb w rodzinie i wszystkie plany wzięły w łeb .
Bardzo Was brakowało. No i Waszej Delty też. Szczególnie, że akurat w tym roku nie mogłem zanudzać publiczności moją Deltą. Zresztą byłoby to po raz trzeci z rzędu, a Waszej ślicznotki, jesli się nie mylę, publiczność FI jeszcze nie widziała? Brak na zlocie szybkiej Delty w barwach LKP doskwierał bardziej, niż brak Ferrari i Lamborghini :oops:
Duch-Dziadka pisze:
Tak naprawdę,przez to,że brałem udział w tych jazdach po torze,nie miałem za bardzo czasu na jakiekolwiek inne atrakcje i szczerze przyznam,że o większości z nich dowiedziałem się albo od kogoś po fakcie albo.. ze zdjęć wczoraj i dziś :) (konkursy,parady,wystawy itp).
Ja jestem z nich bardzo dumna dlatego też, uprzejmie informuję, że przedstawiciele Lancia Klub Polska absolutnie zdominowali tegoroczne konkursy motoryzacyjne: : jump2 :
Oba powyższe cytaty pokazują jak wiele atrakcji miał zlot i każdy bawił się jak umiał... :D
A jak nie umiał, to się nie bawił? ;)
Nie sądzę.
Atrakcji było multum, jeśli tylko jest ochota, czemu więc nie spróbować jak najwięcej? Nie tylko my świetnie się bawiliśmy, zarówno tańcząc nową Panda na trolejach (nabrałem chęci, by samodzielnie takie zbudować), pędząc po torze z Piotrkiem, sącząc przewspaniałą gorącą czekoladę od Dr. Kavy, kontemplując FIATa 600 Multipla czy AR SZ i inne włoskie szroty, słuchając wykładów o koncepcyjnych włoskich vanach czy łamiąc sobie głowę, jak mieli na imię bracia Ducati lub czy do ALFY 33 wmontowano fabrycznie coś tak absurdalnego jak trzycylindrowy silnik o zapłonie samoczynnym :). A to tylko część atrakcji, bo czas nie jest z gumy...
No i była szansa obejrzeć (niestety niektóre tylko, więc jest potencjał wzrostowy ;) ) wielkopolskie mordki...
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
MiroMiglia
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1552
Rejestracja: 06 sie 2007, 0:00
Imię: Mirek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: MiroMiglia » 05 wrz 2013, 16:16

Nat pisze: Bardzo Was brakowało. No i Waszej Delty też. Szczególnie, że akurat w tym roku nie mogłem zanudzać publiczności moją Deltą. Zresztą byłoby to po raz trzeci z rzędu, a Waszej ślicznotki, jesli się nie mylę, publiczność FI jeszcze nie widziała? Brak na zlocie szybkiej Delty w barwach LKP doskwierał bardziej, niż brak Ferrari i Lamborghini :oops:

Mam nadzieję że w przyszłym roku wystawimy dwa auta , gdzie Grażka wystartuje w klasie YoungClassic ( Beta już powoli pręży muskuły ) : ok2 : a Delta otrzyma nowe ECU i zmienimy nastawy zawieszenia bardziej na "sport" , oj będzie się działo : yesyes :

Pozdrawiam.

Delta II HPE 2.0T 16V swap - I miejsce Miss 2011 , II miejsce Miss 2014
Beta Coupe 2.0 76' - dla znajomych -Feniks :-)
Zeta 02' 2.0T 8V
Fiat Coupe 96' 2.0T 16V
tel. 501 077 356

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: Nat » 05 wrz 2013, 17:42

MiroMiglia pisze:Mam nadzieję że w przyszłym roku wystawimy dwa auta , gdzie Grażka wystartuje w klasie YoungClassic ( Beta już powoli pręży muskuły ) : ok2 : a Delta otrzyma nowe ECU i zmienimy nastawy zawieszenia bardziej na "sport" , oj będzie się działo : yesyes :
No to już mnie przekonałeś do uczestnictwa.
Biegnę zatem to Qbasa od razu się zapisać ;)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Wielkopolska :::”