Lybra 2.0 20v - jak podłączyć reduktor BRC Genius 1500?

Problemy, porady i opinie dotyczące LPG w Naszych Lanciach
pietras
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 72
Rejestracja: 24 paź 2010, 19:56
Lokalizacja: Wrocław

Lybra 2.0 20v - jak podłączyć reduktor BRC Genius 1500?

Post autor: pietras » 23 gru 2014, 16:14

wejścia.jpg
Odłączyłem reduktor( nie pytajcie dlaczego) i chciałbym go teraz podłączyć. Problem w tym że gdzieś zawieruszyły mi się zdjęcia z demontażu i nie pamiętam jak to teraz zrobić. Pomóżcie proszę i podpowiedzcie jak powinny być podłączone węże od wody? Który króciec wody w reduktorze jest wejściowy a który wyjściowy? do którego konkretnie węża reduktor ma być podłączony? Na rysunku zaznaczyłem numerami wejścia do których podłączone są przewody. Z tego co pamiętam, jeden z nich był użyty do przyłączenia reduktora, podpowiedzcie który i jak ktoś może to proszę zaznaczyć to na rysunku (chociaż schematycznie w paint).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Lukasz_TG
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2136
Rejestracja: 16 lut 2010, 22:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry \ Regensburg DE

Re: lybra 2.0 20v jak podłączyć reduktor brc genius 1500

Post autor: Lukasz_TG » 23 gru 2014, 16:31

Nie rozumiem, gdzie tu filozofia. Wyjście gazu gumowy przeód 12 mm, nie da się go z wodnym pomylić. Reduktor powinien być zamontowany pionowo, wtedy jedno kolanko wodne jest na górze. Do niego podłącz przewód wodny 16 mm oznaczony jako 2 na rysunku.

Pozdrawiam
Thema SW 2.0 VIS, Thema 16VT MK III LX (dawca), Kappa 2.0 SW wel gruz :),Bravo 2.0 20V - jeszcze bez - VT, Y 1.2 8V :) Peugeot 206 cc :)

pietras
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 72
Rejestracja: 24 paź 2010, 19:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lybra 2.0 20v - jak podłączyć reduktor BRC Genius 1500?

Post autor: pietras » 23 gru 2014, 20:07

Ok no to jest sukces :-) Nie miałem problemu z rozróżnieniem węży i wejść płynu chłodniczego od wejść i przewodów gazu. Problem był w tym, przez który ma wpływać, a z którego wypływać płyn chłodniczy. Dziękuję bardzo za pomoc, musiałem przeczytać dwa razy, ale już załapałem ;-) pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: LPG :::”