Spotkanie dinozaurów

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Spotkanie dinozaurów

Post autor: Radicz » 22 lut 2009, 21:13

"dellti" pisze:Mam nadzieje że ta kartka na prawej stronie szafrona to nie ogłoszenie o sprzedaży?
No coś Ty... :wink: To numer startowy :)

To jak ze spotem? Machniom? :roll: :wink:

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Spotkanie dinozaurów

Post autor: grzole » 23 lut 2009, 23:33

Zamiast pisać o zbiórce w tematach dot. starych, tj. zeszłorocznych spotów lepiej śledźcie bieżące wątki o najbliższych planowanych spotkaniach. Od tamtego październikowego upłynął ponad kwartał, było już kilka kolejnych, a nawet zaczęły pojawiać się na nich osoby z odległych miejsc kraju (zasługa atrakcji). Nie kreujcie się paleontologiczne okazy z epoki karbonu - lepiej poczytajcie ten wątek i zgłaszajcie swoja gotowość obsługi grilla na najbliższym spocie skoro temat pichcenia na ruszcie został publicznie zapodany. BTW Już PEWny grill czeka w moim garażu...
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Spotkanie dinozaurów

Post autor: Radicz » 24 lut 2009, 1:01

Pozwól Grzole, że sami zdecydujemy, my dinozaury, gdzie i z kim chcemy się spotykać :wink: 8)

arkashka

Spotkanie dinozaurów

Post autor: arkashka » 24 lut 2009, 7:28

Pozwoliłem sobie delikatnie uporządkować i proszę o nieawanturowanie się :wink:

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Spotkanie dinozaurów

Post autor: grzole » 24 lut 2009, 14:06

"arkashka" pisze:Pozwoliłem sobie delikatnie uporządkować i proszę o nieawanturowanie się :wink:
Wydzielenie ma sens gdyż OT w wątku o spocie sprzed 4 miechów zrobił się nadto ewidentny.

Dodam jeszcze Radiczowi, ew. też i innym jeżeli zgadzają się z jego opinią, tak dla przypomnienia i jasności funkcjonowania LKP: nikt nikogo nie zmusza do odwiedzania i pisania na forum (LKP czy dowolnym innym), do uczestnictwa w spotach i zlotach lecz równocześnie, na miłość boską, jawne okazywanie braku chęci do spotykania się z innymi forumowiczami (a w ten sposób wyraźne separowanie się od działań LKP zmierzające do integracji miłośników marki Lancia) i upublicznianie tego w formie pisemnej śmierdzi mi secesjonizmem i separatyzmem towarzysko-personalnym a'la środowisko fiata coupe.
Jeżeli towarzystwo nie odpowiada to rozwiązań jest kilka, w tym np. prosta metoda wyalienowania się poprzez organizację prywatnego spotkania z wybranymi osobami, spotkania umówionego drogą telefoniczną, tak jest dyskretniej i mniej arogancko w odbiorze zewnętrznym. Taki z Ciebie stary wyjadacz multiforumowy a nie potrafisz umiejętnie funkcjonować na tej płaszczyźnie?
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Spotkanie dinozaurów

Post autor: Radicz » 24 lut 2009, 21:54

"grzole" pisze:Dodam jeszcze Radiczowi, ew. też i innym jeżeli zgadzają się z jego opinią, tak dla przypomnienia i jasności funkcjonowania LKP: nikt nikogo nie zmusza do odwiedzania i pisania na forum (LKP czy dowolnym innym), do uczestnictwa w spotach i zlotach lecz równocześnie, na miłość boską, jawne okazywanie braku chęci do spotykania się z innymi forumowiczami (a w ten sposób wyraźne separowanie się od działań LKP zmierzające do integracji miłośników marki Lancia) i upublicznianie tego w formie pisemnej śmierdzi mi secesjonizmem i separatyzmem towarzysko-personalnym a'la środowisko fiata coupe.
Jeżeli towarzystwo nie odpowiada to rozwiązań jest kilka, w tym np. prosta metoda wyalienowania się poprzez organizację prywatnego spotkania z wybranymi osobami, spotkania umówionego drogą telefoniczną, tak jest dyskretniej i mniej arogancko w odbiorze zewnętrznym. Taki z Ciebie stary wyjadacz multiforumowy a nie potrafisz umiejętnie funkcjonować na tej płaszczyźnie?
:pocieszanie: :smiech3:

Awatar użytkownika
pew
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Spotkanie dinozaurów

Post autor: pew » 24 lut 2009, 22:59

Grzesiek o co Ci chodzi? tamtem wątek jest swoją drogą i nic nie stoi na przeszkodzie żeby zapisać się na oba ... albo połączyć oba jak nam się spodoba ...
Pepe le Pew
Lybra SW 2.4 jtd / była Thema i.e. turbo i 2x Delta II HPE 1.8 GT

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Spotkanie dinozaurów

Post autor: grzole » 25 lut 2009, 0:36

Pew chodzi o tekst
"Radicz" pisze:(...)sami zdecydujemy, my dinozaury, gdzie i z kim chcemy się spotykać :wink: 8)
Jakoś nie robi on wrażenia, że starzy forumowicze garną się do spotkania z tymi co chcą pierwszy raz spotkać się z innymi lancistami. Po takich tekstach nie dziwię się np. Topciowi1, że on (oraz zapewne wielu innych) nie widzi sensu pojawiania sie na spotach i zlotach skoro dinozaury jawnie mają ich w głęboko w dolnych partiach pleców. Dodatkowo upublicznianie takich działań poprzez forum jest szkodzeniem LKP i jego wizerunkowi przyjaznego środowiska! Jak komuś nie jest po drodze z nami, odcina się od naszych poczynań to wskazałem to tym osobom wyraźnie nasze, tj. LKP-owskie, stanowisko:
"grzole" pisze:(...)nikt nikogo nie zmusza do odwiedzania i pisania na forum (LKP czy dowolnym innym), do uczestnictwa w spotach i zlotach lecz równocześnie, na miłość boską, jawne okazywanie braku chęci do spotykania się z innymi forumowiczami (a w ten sposób wyraźne separowanie się od działań LKP zmierzające do integracji miłośników marki Lancia) i upublicznianie tego w formie pisemnej śmierdzi mi secesjonizmem i separatyzmem towarzysko-personalnym a'la środowisko fiata coupe.
Jeżeli towarzystwo nie odpowiada to rozwiązań jest kilka, w tym np. prosta metoda wyalienowania się poprzez organizację prywatnego spotkania z wybranymi osobami, spotkania umówionego drogą telefoniczną, tak jest dyskretniej i mniej arogancko w odbiorze zewnętrznym.(...)
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
pew
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Spotkanie dinozaurów

Post autor: pew » 25 lut 2009, 17:16

"grzole" pisze:Pew chodzi o tekst
"Radicz" pisze:(...)sami zdecydujemy, my dinozaury, gdzie i z kim chcemy się spotykać :wink: 8)
Jakoś nie robi on wrażenia, że starzy forumowicze garną się do spotkania z tymi co chcą pierwszy raz spotkać się z innymi lancistami. Po takich tekstach nie dziwię się np. Topciowi1, że on (oraz zapewne wielu innych) nie widzi sensu pojawiania sie na spotach i zlotach skoro dinozaury jawnie mają ich w głęboko w dolnych partiach pleców. Dodatkowo upublicznianie takich działań poprzez forum jest szkodzeniem LKP i jego wizerunkowi przyjaznego środowiska! Jak komuś nie jest po drodze z nami, odcina się od naszych poczynań to wskazałem to tym osobom wyraźnie nasze, tj. LKP-owskie, stanowisko:
"grzole" pisze:(...)nikt nikogo nie zmusza do odwiedzania i pisania na forum (LKP czy dowolnym innym), do uczestnictwa w spotach i zlotach lecz równocześnie, na miłość boską, jawne okazywanie braku chęci do spotykania się z innymi forumowiczami (a w ten sposób wyraźne separowanie się od działań LKP zmierzające do integracji miłośników marki Lancia) i upublicznianie tego w formie pisemnej śmierdzi mi secesjonizmem i separatyzmem towarzysko-personalnym a'la środowisko fiata coupe.
Jeżeli towarzystwo nie odpowiada to rozwiązań jest kilka, w tym np. prosta metoda wyalienowania się poprzez organizację prywatnego spotkania z wybranymi osobami, spotkania umówionego drogą telefoniczną, tak jest dyskretniej i mniej arogancko w odbiorze zewnętrznym.(...)
Ja się uważam za dinozaura i pierwsze słyszę że mam kogoś w dolnej partii pleców - powiedziałbym że rozpędziłeś się w tym generalizowaniu. Nikt tu nie miał nic złego na myśli i nie olewa nowych użytkowników forum - ja chętnie przyjdę na jedno i drugie spotkanie.
Grzesiek ja mam pytanie do Ciebie: czy możemy uprzejmie otrzymać zgodę (od kogo od kogo?) na wykorzystanie tego forum na umówienie się na nieformalne spotkanie w określonym gronie? byłbym bardzo wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :wink:
Pepe le Pew
Lybra SW 2.4 jtd / była Thema i.e. turbo i 2x Delta II HPE 1.8 GT

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Spotkanie dinozaurów

Post autor: grzole » 25 lut 2009, 23:03

"pew" pisze:Ja się uważam za dinozaura i pierwsze słyszę że mam kogoś w dolnej partii pleców - powiedziałbym że rozpędziłeś się w tym generalizowaniu. Nikt tu nie miał nic złego na myśli i nie olewa nowych użytkowników forum - ja chętnie przyjdę na jedno i drugie spotkanie.
Grzesiek ja mam pytanie do Ciebie: czy możemy uprzejmie otrzymać zgodę (od kogo od kogo?) na wykorzystanie tego forum na umówienie się na nieformalne spotkanie w określonym gronie? byłbym bardzo wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :wink:
Ad. 1 Nie generalizuję lecz stwierdzam głośno o czym czytam lub co słyszę - co i raz wraca temat towarzystwa wzajemnej adoracji niechętnego do nowych forumowiczów.
Ad. 2 Zgoda jest nie potrzebna na umawianie się za pomocą forum lecz równocześnie względy tzw. odbioru społecznego sugerują aby zwoływać się na takie spotkania z ograniczonym dostępem dla szerokiej rzeszy forumowiczów poprzez PW czyli mniej ostentacyjnie. Dla przykładu takiego działania podam sylwester u Watażki - kto miał być został powiadomiony na PW lub telefonicznie.
Ad. 3 Nie rozpatrzono prośby z uwagi na nie uiszczoną opłaty w znakach na kwotę X :wink:
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”