Drobne porządki

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

arkashka

Drobne porządki

Post autor: arkashka » 27 lut 2009, 15:32

Witajcie!
Korzystając z przysługujących mi uprawnień postanowiłem, z błogosławieństwem Góry, uporządkować tematykę warsztatową (to taki mój konik). Najciekawszą opcją wydaje mi się poprzyklejanie postów z odwiedzanymi przez nas serwisami, gdzie będzie można komentować działalność tych zakładów. Jeden wątek = jeden warsztat (Copyright by Grzole).
Wiązało się to będzie jednak z pocięciem niektórych wątków, być może małym zamieszaniem. Czy jesteście na to gotowi? I najważniejsze pytanie: czy istnieje taka potrzeba?
Jeśłi nie będzie zbyt dużo protestów, za kilka dni zaczynam działać. Możecie również w tym wątku zgłaszać "swoje" warsztaty (właściciele też!), żebym nie odgrzebywał czegoś sprzed X lat, co już dawno nie istnieje.
Oczywiście wszelkie inne sugestie na temat działu mazowieckiego zostaną wysłuchane i być może wzięte pod uwagę :wink:
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 19:04 przez arkashka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
adamc
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 449
Rejestracja: 22 cze 2008, 0:00
Lokalizacja: warszawa/okolice ciechanowa

Drobne porządki

Post autor: adamc » 27 lut 2009, 18:48

a jak będą kryteria wyszukiwania?
miejscowość a potem w podpunktach jakie warsztaty zawiera.. czy tylko nazwy warsztatów?
Obrazek

arkashka

Drobne porządki

Post autor: arkashka » 27 lut 2009, 18:53

Nazwa, miejscowość i specjalizacja w tytule (lub tylko specjalizacja i miejscowość - wyjdzie w praniu co się sprawdza), natomiast w treści adres, skrót do strony internetowej, zakres usług, komentarze klientów dopisywane z czasem. Spodziewam się kilkunastu przyklejonych tematów, więc nie ma co tu sortować. Ma to być przejrzysta pomoc dla użytkowników, odblokowana na komentarze.

Awatar użytkownika
adamc
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 449
Rejestracja: 22 cze 2008, 0:00
Lokalizacja: warszawa/okolice ciechanowa

Drobne porządki

Post autor: adamc » 27 lut 2009, 18:55

"arkashka" pisze: Ma to być przejrzysta pomoc dla użytkowników, odblokowana na komentarze.
ma to sens, jestem jak najbardziej za...
można Ci jakoś pomóc?
Obrazek

arkashka

Drobne porządki

Post autor: arkashka » 27 lut 2009, 18:59

"adamc" pisze: można Ci jakoś pomóc?
Można wskazując warsztaty, z których korzystamy i które powinny się tu znaleźć. Mam na myśli oczywiście w miarę wyspecjalizowane we włoszczyźnie czy bardzo solidne i polecane z jakiegoś powodu, a nie pana od oleju i hamulców.
Swoją drogą forum przekopię.

Aparat
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 82
Rejestracja: 27 wrz 2008, 0:00
Lokalizacja: Cegłów

Drobne porządki

Post autor: Aparat » 01 mar 2009, 9:19

Witam! Arek jeżeli pozwolisz to takie małe ułatwienie z mojej strony. Co prawda zauważyłem mnóstwo Lancii w okolicach Mińska, ale nikt mi się tu niestety :( nie pojawia, ale w temacie warsztatów śmiało moge polecić ten żebyś miał mniej szukania na forum:link:
Kappa '97 2.0 V.I.S. + LPG

arkashka

Drobne porządki

Post autor: arkashka » 01 mar 2009, 10:34

Dzięki, wszystkie namiary zbieram - sporo dostałem na PW.
W tygodniu umieszczę i zaproszę do komentowania.

arkashka

Drobne porządki

Post autor: arkashka » 03 mar 2009, 12:08

Poprzyklejałem trochę - proszę o umieszczanie komentarzy opartych wyłącznie na własnych doświadczeniach: zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Krótko i na temat; do dłuższych dyskusji zalecam osobne wątki.
Wszystko inne będzie leciało w kosmos.

O czym zapomniałem - proszę o PW.

Brakuje ma namiarów na Filipa, a wielu z nas korzysta z Jego usług - proszę o uzupełnienie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”