Lesznowola - dyskusja

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

speterek
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 21
Rejestracja: 27 kwie 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Lesznowola - dyskusja

Post autor: speterek » 06 mar 2009, 11:53

"kartonik" pisze:Uslugi malo tansze niz w ASO. Czy fachowe? Nie wiem. Usterki w moim aucie nie zostaly usuniete. Poza tym odebralem samochod z polamanym daszkiem przeciwslonecznym. Jak mozna polamac daszek przeciwsloneczny, reperujac klimatyzacje???
Mało tańsze niz w ASO???Chyba żartujesz?Rozrząd w 1,2 grande punto + przegląd z olejem i filtrami ponad 1200zł, u Tomka połowa- i to ma być mało tańsze?Śmieszne.Chyba ,że może nie wszystkich traktuje jednakowo?Nie jestem jednak piękna blondynką, na która leci pan Tomek.A co do terminów, to uważam ,że i w ASO nie robia niektórych rzeczy od ręki, ja bynajmniej nigdy nie zostałem odprawiony z kwitkiem lub terminem niewiadomo jakim.Podstawą jest zadzwonic i umówić się a nie jechać w ciemno i rządać naprawy na miejscu.
pzdr
Speterek
lancia lybra SW 1,9jtd

kartonik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 611
Rejestracja: 08 mar 2005, 0:00
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Lesznowola - dyskusja

Post autor: kartonik » 06 mar 2009, 12:27

"speterek" pisze:Rozrząd w 1,2 grande punto + przegląd z olejem i filtrami ponad 1200zł, u Tomka połowa...
600 zl za taka usluge??? Smieszne...
Nie bede pisal jaka cene mi zaproponowano za wymiane swiec zarowych... W ASO bylo taniej...

speterek
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 21
Rejestracja: 27 kwie 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Lesznowola - dyskusja

Post autor: speterek » 06 mar 2009, 12:33

kartonik pisze:
"speterek" pisze:Rozrząd w 1,2 grande punto + przegląd z olejem i filtrami ponad 1200zł, u Tomka połowa...
"600 zl za taka usluge??? Smieszne..."
nie wiem ile Ci zaproponowali za wymianę świec ale wiem ile mi zaproponowali w Carserwisie za rozrząd + przegląd , a ile zapłaciłem w Lesznowoli. Nikt nikogo nie zmusza do wybierania konkretnego serwisu czy tez mechanika. Jedni wolą akwarium inni rybki a forum jest po to żeby podzielić się uwagami i opiniami na temat m.in. warsztatów.

kartonik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 611
Rejestracja: 08 mar 2005, 0:00
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Lesznowola - dyskusja

Post autor: kartonik » 06 mar 2009, 12:36

No przeciez sie dzielimy :wink:

pozdrawiam,
mp

arkashka

Lesznowola - dyskusja

Post autor: arkashka » 06 mar 2009, 12:40

Wydzieliłem dyskusję. Proszę, aby w wątkach przyklejonych wypowiadać się krótko i na temat na podstawie własnych doświadczeń. To ma być czysta wiedza na temat danego warsztatu, zebrana dla dobra ogółu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”