Mikro zlocik makro spocik :D

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Awatar użytkownika
Rudzielec
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 36
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:24
Lokalizacja: Warszawa

Mikro zlocik makro spocik :D

Post autor: Rudzielec » 09 lip 2009, 16:31

Drodzy Klubowicze big_smile

W związku ze związkiem i dlatego, że ponieważ....

ogłaszam

I Mazowiecki Spot LanciaKlub oraz wszystkich miłośników marki Lancia

Termin: 22 sierpnia 2009 r
Godzina: 15.00
Miejsce: zobaczcie

Koszt na osobę dorosłą wynosi 37,00 pln płatne z góry na konto podane poniżej.
Jest to oferta tak zwana "ogniskowa" i zawiera:
2 kiełbaski po 100 gr każda
pieczywo
ogórki kiszone
sałatka szopska
ketchup/musztarda
2 kupony na 0,5 l piwa każdy zamiennie na każdy inny napój niekoniecznie alkoholowy
smalczyk
w cenie też jest zawarte przygotowanie ogniska i badylków do pieczenia kiełbasy, sztućce, talerzyki.... W sytuacji gdy pogoda nie dopisze mamy zapewnione miejsce pod wiatą i ognisko zamieniamy na grilla. Nie będziemy musieli nic dopłacać. Jeśli to co zamówiłam będzie za mało to każdy może sobie dokupić co będzie chciał.
Miejsce jest bardzo urokliwe, na skraju lasu, z dużym placem zabaw dla dzieci. Jest parking na 60 aut więc nasze Lancie będzie gdzie postawić.

Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich naszych klubowiczów jak również klubowiczów z forum LKP.

Nr konta
mBank
02114020040000300257539595

w rubryce tytuł przelewu wpisujemy nick klubowicza.


Pozdrawiam
Ruda
tel.: 506 66 02 33
Lancia Nuova Delta Monza Rosso 1.6 8V

Awatar użytkownika
MaRtuSia
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2009, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mikro zlocik makro spocik :D

Post autor: MaRtuSia » 09 lip 2009, 20:14

Rozumiem, że termin jest nieodwołalny? Co prawda niestety troszkę koliduje z naszymi planami, nie mniej jednak będziemy na 100%:D

I dziękujemy za zaproszenie : yesyes :

P.S. Beatko, do kiedy należy uregulować należności za ognicho?

nietoperz

Odp: Mikro zlocik makro spocik :D

Post autor: nietoperz » 09 lip 2009, 21:58

Martusiu,

nie chciałam robić zamieszania i ponieważ były dostępne dwa terminy a jeden pokrywał się ze zlotem LKP wybrałam ten drugi.
Finanse proszę jak najszybciej. Niestety jest to okres letni i mają dużo chętnych więc trzeba jak najszybciej wpłacić zaliczkę.


Pozdrawiam serdecznie i już cieszę się na spotkanie :D : yesyes : : yesyes : : yesyes :

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Odp: Mikro zlocik makro spocik :D

Post autor: wujekp » 09 lip 2009, 22:04

Rudzielec pisze:Drodzy Klubowicze big_smile

W związku ze związkiem i dlatego, że ponieważ....

ogłaszam

I Mazowiecki Spot LanciaKlub oraz wszystkich miłośników marki Lancia
Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Co prawda z Krakowa mamy trochę nie najbliżej :D , ale w miłym towarzystwie zawsze warto się spotkać więc będziemy kombinować jak to załatwić i być może połączyć z wakacjami. Na razie jeszcze się nie deklarujemy, ale ...

I jeszcze słówko do Nata - z całym szacunkiem i sympatią do Ciebie to akurat takie przekomarzania z Rudą niekoniecznie sprzyjają "porozumieniu ponad podziałami".
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Kondziu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 894
Rejestracja: 16 kwie 2007, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mikro zlocik makro spocik :D

Post autor: Kondziu » 09 lip 2009, 22:09

Tak, poradzimy sobie, jesteśmy na pewno.
Przelew w przyszłym tygodniu.
Piwko nie odpuszczę ;)
Fiat Linea 1.4 + Niewiadów N126E

Awatar użytkownika
MaRtuSia
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2009, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mikro zlocik makro spocik :D

Post autor: MaRtuSia » 09 lip 2009, 22:27

Ciężko wybrać "idealny" dla wszystkich termin.. Zawsze znajdzie się ktoś, komu bardziej odpowiadałby inny ;) Pytanie było czysto retoryczne, oczywiście się dostosujemy :D

W razie gdybyście potrzebowali supportu dajcie znać :!: :)

Awatar użytkownika
Rudzielec
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 36
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:24
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mikro zlocik makro spocik :D

Post autor: Rudzielec » 09 lip 2009, 22:43

grzole pisze:
Rudzielec pisze: Miejsce: zobaczcie
Sprawdzone jest to miejsce osobiście? Nie ma tam inwersji aromatycznej z pobliskiej oczyszczalni ścieków "Czajka"?

Grzesiu Drogi
nie zwykłam robić czegokolwiek bez sprawdzenia. Sprawdziłam miejsce, jadło jak również okolicę. Nie zauważyłam nic niepokojącego i nie poczułam żadnych przykrych zapachów.
Tam więc polecam i z ciekawości zapytam: Będziesz? Bo na razie wpadłeś dwa razy, żeby mi tylko dokuczyć. To może przy okazji się określ co do swojej obecności.

Pozdrawiam
Ruda

-- 09 Lip 2009, 22:53 --
wujekp pisze:
Rudzielec pisze:Drodzy Klubowicze big_smile

W związku ze związkiem i dlatego, że ponieważ....

ogłaszam

I Mazowiecki Spot LanciaKlub oraz wszystkich miłośników marki Lancia
Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Co prawda z Krakowa mamy trochę nie najbliżej :D , ale w miłym towarzystwie zawsze warto się spotkać więc będziemy kombinować jak to załatwić i być może połączyć z wakacjami. Na razie jeszcze się nie deklarujemy, ale ...
Mam nadzieję, że się uda. Będziemy czekali na miłych gości :D
tel.: 506 66 02 33
Lancia Nuova Delta Monza Rosso 1.6 8V

Awatar użytkownika
Chasqui
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 291
Rejestracja: 14 kwie 2008, 0:00

Mikro zlocik makro spocik - wydzielone, niepotrzebne

Post autor: Chasqui » 10 lip 2009, 9:17

Prawdopodobnie będziemy z Basiorkiem...

Awatar użytkownika
Rudzielec
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 36
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:24
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mikro zlocik makro spocik :D

Post autor: Rudzielec » 10 lip 2009, 9:26

: yesyes : : yesyes : : yesyes :
tel.: 506 66 02 33
Lancia Nuova Delta Monza Rosso 1.6 8V

Awatar użytkownika
Rudzielec
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 36
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:24
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mikro zlocik makro spocik :D

Post autor: Rudzielec » 11 lip 2009, 9:08

Wyjaśnienia dla wszystkich ( szczególnie dla Pew'a) bo nie rozumiem dlaczego pewnie kwestie są wycinane i umieszczane gdzieś indziej. Jeśli się czegoś wstydzicie to po prostu przestańcie się kłócić i będzie po problemie.

Pew:
Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie jestem jasnowidzem i nie mam szklanej kuli w której wszystko widać... :)
Bez żartów... Jeśli Twoje pytanie wynikało z jakichkolwiek problemów mogłeś skorzystać z opcji pw i zapytać organizatora czyli mnie wprost jak wygląda taka możliwość. Poza tym mam wrażenie, że nieuważnie czytałeś to co napisałam. Jest wyraźnie ujęte, że dostajemy 2 kupony na piwo, które możemy w każdej chwili wymienić na jakikolwiek inny napitek niekoniecznie alkoholowy.
A tak... Jeśli spokojnie usiądziesz i przeczytasz to co napisałeś na forum biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia, kłótnie i niesnaski i spróbujesz odwrócić role (np że Ty jesteś na moim miejscu a ja wysyłam takie dość dwuznaczne zapytanie) to myślę, że Twoja reakcja byłaby podobna jeśli nie taka sama. Każda próba interpretacji "co autor miał na myśli" kończy się właśnie tak. Ty jesteś urażony tym co ja odpowiedziałam a ja byłam wściekła czytając to co Ty napisałeś.
W związku z tym Pew bardzo Cię przepraszam, jeśli Cię uraziłam swoją wypowiedzią i dodam tylko, że nawet jedzenie, które mamy zagwarantowane w ramach opłaty możesz wymienić na cokolwiek innego. Jeśli chcesz mogę również zamienić to na tzw porcję dziecięcą i wtedy mniej zapłacisz i również będziesz miał możliwość wyboru menu i picia. Nie mogę zrobić tak, żebyś w ogóle nie płacił bo za chwilę inni też będą mieli do mnie pretensje, że chcieliby coś innego albo że dlaczego muszą płacić. Spróbuj postawić się na moim miejscu i zrozumieć tę kwestię. Jeszcze raz Cię przepraszam. Po prostu źle odczytałam/zinterpretowałam to co napisałeś a wynikło to z mojej nieznajomości tematu.

A teraz komentarz dla szerszego audytorium.
Ponieważ jest sporo osób, które próbują mnie na różne sposoby zdenerwować, obrazić, sprowokować do kłótni niniejszym oświadczam:
Jest to mój ostatni wpis na tym forum. Nie zamierzam więcej próbować integrować się z LKP (mam tu na myśli organizację, a nie poszczególnych ludzi) i w świetle tego co tu ostatnio kilka osób napisało uważam, że źle zrobiłam zamieszczając informację o spocie, bo dałam kilku osobom pożywkę do wszczęcia kolejnej nagonki na LK a co za tym idzie i na mnie. Miałam dobre intencje i chciałam pokazać, że mimo tego co się o mnie mówi na LKP jestem otwarta na "pojednanie".
Zaproszeni jest aktualne. Dotyczy przecież Wszystkich Miłośników Marki Lancia i jeśli ktoś będzie chciał jednak przybyć to są umieszczone wszelkie informacje i wszystko jest jasne co należy w tym celu zrobić. Dla chcących poznać więcej szczegółów podany jest mój numer telefonu ew jest również pw.
Zrobiliście z mojego zaproszenia kłótliwy śmietnik. O to Wam chodziło koledzy pieniacze? Nie dziwię się "młodym" (mam na myśli oczywiście w tym przypadku staż a nie wiek) klubowiczom/użytkownikom, że nic nie rozumieją i mają mocno wypaczony pogląd na wiele spraw. I nie zamierzam więcej komentować tego co tu ostatnio przeczytałam.


Pozdrawiam wszystkich miłośników Lancii
Beata
tel.: 506 66 02 33
Lancia Nuova Delta Monza Rosso 1.6 8V

Awatar użytkownika
pew
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mikro zlocik makro spocik :D

Post autor: pew » 12 lip 2009, 11:52

nie zauważyłem faktycznie szerszego opisu do tego piwa - sorki
przeprosiny przyjęte :-)
Pepe le Pew
Lybra SW 2.4 jtd / była Thema i.e. turbo i 2x Delta II HPE 1.8 GT

Awatar użytkownika
Rudzielec
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 36
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:24
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mikro zlocik makro spocik :D

Post autor: Rudzielec » 12 lip 2009, 22:55

Aktualna lista obecności:


1,2. Paweł z rodziną
3,4,5. Damian, Pocahontas plus młodzieńcy
6,7,8. Arek, Kinga plus młodzież
9,10. Kondziu i Martusia
11,12. Adamc i Basia plus być może młodzież ?
13,14. Nietoperz i Ruda z młodą lancistką
15,16,17. Bufi i Agatka plus młodzież
18. Renegate1 vel Marco
19,20. Kefas007 i Frog ?
21. Maliniak z Rodzinką
22. Strang ?
23. 1981voytek
24,25. Chasqui i Basiorek ?
26. Sixt z plusem ?
27. Fotobusz ?
28. Ohydek
29. Kastor




Pozdrawiam
Rudzielec
Ostatnio zmieniony 15 lip 2009, 8:25 przez tomek, łącznie zmieniany 6 razy.
Powód: Wyciete to co niepotrzebne i wstawione do innego dzialu
tel.: 506 66 02 33
Lancia Nuova Delta Monza Rosso 1.6 8V

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”