wymiana szyby i naprawa spreżarki do klimy

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Awatar użytkownika
emczo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 182
Rejestracja: 06 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

wymiana szyby i naprawa spreżarki do klimy

Post autor: emczo » 15 lip 2009, 11:13

Od jakiegoś czasu pojawiają się w w mojej lybrze dziwne dźwięki (oczywiście nie zawsze) z prawej strony przedniego podwozia - na Połczyńskiej zdiagnozowali , że to sprężarka. Ceny mają "astronomiczne" więc jest pytanie gdzie polecilibyście w Wawie lub bliskich okolicach warsztat który by się tym zajął (wymiana, naprawa, regeneracja?).
Tez mam problem z przednią szyb która w dolnym części pod lewą wycieraczką pękła - problem niewielki i na razie bez znaczenia ale za chwile ruszam w trasę na kilka tysi km. i jakakolwiek perspektywa utraty przedniej szyby na jakimś zadupiu nie jest miła. Nie muszę mówić ze Połczyńska z powodu odległej galaktyki cenowej ("paliwa" starczy z trudem na pół drogi :( )też tu odpada. Znowu pytanie gdzie?

-- 04 Sie 2009, 16:35 --

oj panowie d... z Połczyńskiej! to nie sprężarka (z nią jak się okazało wszystko OK) ale tyle klocki hamulcowe - wymienione u pana Rafała pod Konstancinem. Punkt dla p. Rafała, duża krecha dla Połczyńskiej - nie polecam.


Przednia szyba wymieniona w zakładzie Autoszyby przy ul. Czardasza 5. kosz 550 zł (szyba Pilkington 70 eur + ręce). Raczej nie ma zastrzeżeń chociaż.............................. jeden z wymieniających psioczył na lancie do momentu kiedy go nie ****, że jeżeli jestem jego klientem i zostawiam u niego kaskę to może sobie swoje opinie darować na czas mojej w jego warsztacie obecności. Podziałało. O tego momentu zaczął szukać tylko pozytywnych stron. Niby nic ale czynność rozstawania się z 5 i pół papierka lżejszą uczyniło. uczcie się panowie mechanicy.

Wróć do „::: Mazowieckie :::”