Polecany serwis w Warszawie

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Sixt

Polecany serwis w Warszawie

Post autor: Sixt » 25 lis 2008, 10:28

"boa" pisze:
"pew" pisze:
"Sixt" pisze:Przykre jest jak się czyta najpierw x postów że super fachowiec, trafi się jedna wpadka i już krzyż na drogę człowiekowi. Ale tak jest na każdym forum i nie zmieni się tego niebezpiecznego narzędzia.
Przykre jest też jak np. ta wpadka dotyczy jednego z nas i na dodatek "krzyż na drogę człowiekowi" potraktował tego drania co go potem nieładnie opisał tak że nóż się w kieszeni otwiera ... nie przesadzaj też w drugą stronę - ja tylko mówię żeby mieć na uwadze a nie rzucać się bezkrytycznie na warsztaty z tej listy.
Omijaj ABPOL przy Grochowskiej szerokim łukiem!! już o tym pisałem -> szukaj

Właściciel do tego cham i burak nad buraki, a autoryzację od września właśnie stracili. Szkoda gadać, bo spieprzyli i robotę i kontakt, nie wiesz nawet jak żałuję... zła diagnoza kosztowała mnie ponad 1k pln, a do tego co się naużerałem z draniem... heh
Ja nie mam nic do firmy ABPOL i do Pana Bogusława. Prywatnie jest miłym człowiekiem. Firma dalej serwisuje gov'owe Kappy więc doświadczenie mają - a nie każdy jest alfą i omegą. Każdemu mechanikowi może się przytrafić błąd/pomyłka - a że trafiło na Ciebie - przykra sprawa, też bym się wkurzył na pewno

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”