Regeneracja maglownicy - gdzie?

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

czachor
Administrator
Administrator
Posty: 481
Rejestracja: 25 lut 2010, 11:26
Lokalizacja: Lublin

Regeneracja maglownicy - gdzie?

Post autor: czachor » 14 paź 2011, 12:08

Witam,

czy ktoś z Was zna dobry warsztat regenerujący maglownice w Warszawie (szczególnie we wschodniej części lub okolicy)? Mechanik wydał diagnozę, że dogorywa (puszcza płyn).

Znalazłem w Wesołej "Regen Auto", ale ktoś mi powiedział, że wysoko się cenią - 1200 zł za regenerację maglownicy z ustawieniem zbieżności "i całą resztą". Czy faktycznie to jest drogo? Na co w ogóle zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy takiej roboty?

Rafako

Re: regeneracja maglownicy - gdzie?

Post autor: Rafako » 14 paź 2011, 12:33

czachor pisze:Witam,

czy ktoś z Was zna dobry warsztat regenerujący maglownice w Warszawie (szczególnie we wschodniej części lub okolicy)? Mechanik wydał diagnozę, że dogorywa (puszcza płyn).

Znalazłem w Wesołej "Regen Auto", ale ktoś mi powiedział, że wysoko się cenią - 1200 zł za regenerację maglownicy z ustawieniem zbieżności "i całą resztą". Czy faktycznie to jest drogo? Na co w ogóle zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy takiej roboty?
To jest przyzwoita cena. Wiele Warsztatów w W-wie zaczyna za to krzyczeć 2000 i +
Taniej to już raczej tylko druciarze albo jakaś podróż do Łodzi (wówczas powinieneś się w 900 zeta zmieścić ale pewności nie ma, bo mogą na miejscu powiedzieć - były trudności, płaci Pan 1200 zeta).
Serdecznie pozdrawiam.

czachor
Administrator
Administrator
Posty: 481
Rejestracja: 25 lut 2010, 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Regeneracja maglownicy - gdzie?

Post autor: czachor » 17 paź 2011, 14:35

Dzięki za info. Pytanie teraz, jak sprawdzić, czy dobrze zrobili? Albo na co zwrócić uwagę przed zleceniem? Specem nie jestem, więc czy samo "zrobiliśmy, płać" wystarczy?

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”