NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Awatar użytkownika
Alley
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 502
Rejestracja: 09 maja 2007, 0:00
Skype: alleyek
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Żuromin
Kontakt:

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: Alley » 01 sie 2014, 17:06

Kończymy te dyskusje tutaj bo póki co więcej ten temat podzielił ludzi niż zjednoczył jako niezadowolonych jak ja to nazywam argenciaków. Temat pozostaje tylko i wyłącznie do wylewania żali na "klientów" argenty. Moderatorzy niech zostawią ten wątek tak jak jest. Jak znajdę jeszcze parę kwiatków w swoim aucie to nie zawaham się ni chwili edytować pierwszego postu, choć sądzę, że cały swój samochód już przewertowałem od kolektora wydechowego przy chłodnicy po czujnik parkowania tylny.
537-407-123

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.

Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność ? w kierowcy.

Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.

AUFER
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2661
Rejestracja: 25 sty 2008, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: Wałcz / Dobino / ZWA

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: AUFER » 01 sie 2014, 17:40

LUKIThesis pisze:(...)

Kurcze można tak bez końca pisać... A myślałem, że jakoś normalnie jak ludzie się pogodzimy....

Bylem, jestem i zawsze będę cichutko...taki mój charakter mówię jak tylko muszę bądź uważam, że warto coś powiedzieć.

Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko :-)
Ostatnio zmieniony 03 sie 2014, 19:48 przez Wilkin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Jakaś masakra z tym cytowanie postu o wadze 5T - proszę o cytowanie selektywne.
JEST:
2x Lancia Kappa Coupe 3.0V6 + LPG
Lancia Phedra 2.0 + LPG

BYŁO:
Kilka ;) x Lancia Thesis 2.0T
Lancia Thesis 3.0V6
2x Lancia Kappa 2.0 VIS

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: belial666 » 01 sie 2014, 18:19

Hmm
Luki a myślałem że tekst "bo nie ma cwaniaka nad Warszawiaka" dawno umarł,a on wspaniale pasuje do Ciebie i tylko do Ciebie
Z mojej strony na tyle w tym temacie
Pozdrawiam kumatych,niekoniecznie uczonych
Nr. telef. 501259455

Rafako

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: Rafako » 02 sie 2014, 10:32

Panowie, najpierw rozkręciliście dym a później donosicie na siebie nawzajem :?: Nic nie będę z tej dyskusji usuwał, bo dobre 3 ostatnie strony to Spam najpierwszego sortu ale jak Wam już napisał Wilkin, chcecie się bawić, to bawcie się dalej.
Polecam jednak co gorliwszym przeczytać sobie cały temat i zastanowić się jak Wasze wypowiedzi świadczą już nie o serwisie samego "bohatera", ale o poziomie wielu użytkowników zacnego wozu zwanego Thesis. Zastanówcie się jak to odbierają osoby postronne i jaki tworzycie wizerunek samych siebie zachowując się w ten sposób.
Pod rozwagę.
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: belial666 » 02 sie 2014, 10:43

Rafako pisze:Panowie, najpierw rozkręciliście dym a później donosicie na siebie nawzajem :?: Nic nie będę z tej dyskusji usuwał, bo dobre 3 ostatnie strony to Spam najpierwszego sortu ale jak Wam już napisał Wilkin, chcecie się bawić, to bawcie się dalej.
Polecam jednak co gorliwszym przeczytać sobie cały temat i zastanowić się jak Wasze wypowiedzi świadczą już nie o serwisie samego "bohatera", ale o poziomie wielu użytkowników zacnego wozu zwanego Thesis. Zastanówcie się jak to odbierają osoby postronne i jaki tworzycie wizerunek samych siebie zachowując się w ten sposób.
Pod rozwagę.
Serdecznie pozdrawiam.
Człowiek weź idź pokoś trawę jak ci się nudzi,a swoje mądrości zostaw dla siebie
Co ma posiadane Thesis wspólnego z naszymi wypowiedziami
Czytałem,rozmawiałem zBcN osobiście i o tyle mi chodzi że po co to wałkować non stop to samo
Niech sobie załatwiają to w końcu w sądzie czy własnoręcznie,a Ty nie mieszaj już i idź sobie
Kolejny....
Ostatnio zmieniony 02 sie 2014, 13:39 przez belial666, łącznie zmieniany 2 razy.
Nr. telef. 501259455

Rafako

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: Rafako » 02 sie 2014, 12:55

belial666 pisze:[
Niech sobie załatwiają to w końcu w sondzie czy własnoręcznie (...)
Jestę kotę :?:

Awatar użytkownika
LUKIThesis
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2123
Rejestracja: 15 lip 2013, 14:27
Lokalizacja: Stolica

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: LUKIThesis » 02 sie 2014, 13:00

:lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Flyman
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3456
Rejestracja: 08 lis 2005, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: WPR

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: Flyman » 02 sie 2014, 13:09

Nie dam Wam grabek, wiaderka i łopatki, ponieważ aktualnie są potrzebne mojej siedmioletniej córce, ale jak tylko się ochłodzi... pożyczymy.

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: belial666 » 02 sie 2014, 13:41

Rafako pisze:
belial666 pisze:[
Niech sobie załatwiają to w końcu w sondzie czy własnoręcznie (...)
Jestę kotę :?:
Jesteś,jesteś:-)gościu malinowy:-)
Nr. telef. 501259455

Awatar użytkownika
vanisch
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6288
Rejestracja: 04 sie 2006, 0:00
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Tarnów

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: vanisch » 02 sie 2014, 13:53

Widzę, że prezentujesz poziom mechanika którego bronisz...

Ciekawe czy też wysyłasz PW z fochami i wulgaryzmami na które nie da się odpisać, jak czynił Argenta :lol:
Były:
Dedra 1.6 IE, Dedra 1.8 16v VVT, Dedra 2.0 16v, Dedra 1.6 16v LPG
Delta 1.6 16v, Delta 2.0 16v,
Delta VVT i 2.0 16v Turbo na części
Lybra 2.0 20v Emblema
Megane mkI ph2 1.9dCi, Polonez Caro Plus GLI, Golf mk2 GT, Poldolot Cargo Plus GSi
Ulysse, Doblo Malibu, Peugeot 207, Fiat Doblo, Pro_Ceed, IS200
GTC, Meriva, Vectra
Berlingo
Są:
BMW + 3x Dedra + K V6 + Yaris Verso + Vibe + SC Sporting

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: belial666 » 02 sie 2014, 14:18

Wy piszecie, ja też
Głupoty każdy może pisać
Przestańcie,ja też przestanę
Nr. telef. 501259455

Awatar użytkownika
Gros
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2700
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:44
Imię: BogdanA
Lokalizacja: Osterode -Mazury Zachodnie

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: Gros » 03 sie 2014, 18:21

Alley pisze:Kończymy te dyskusje tutaj bo póki co więcej ten temat podzielił ludzi niż zjednoczył jako niezadowolonych jak ja to nazywam argenciaków. Temat pozostaje tylko i wyłącznie do wylewania żali na "klientów" argenty. Moderatorzy niech zostawią ten wątek tak jak jest. Jak znajdę jeszcze parę kwiatków w swoim aucie to nie zawaham się ni chwili edytować pierwszego postu, choć sądzę, że cały swój samochód już przewertowałem od kolektora wydechowego przy chłodnicy po czujnik parkowania tylny.
Alley cały ten temat powinien wylądować w koszu -to moje zdanie .
Alej mówisz że przewertowałeś autko całe i uważam ,że jak chcesz mieć rodzynka, to dobrze zrobiłeś .
Czas te męki zakończyć, bo od początku temat nie powinien ,mieć miejsca na forum w tym wydaniu , bo ani to nie pomogło tobie ,ani też mechanikom .
Morał tego taki ,że nie kupuj zajechanego auta po okazyjnej cenie, jak nie masz pojęcia o naprawach i kosztach z tym związanych , w Twoim wydaniu wyszło ,że" gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść" a na koniec kazał pan i zrobił sam:-)
:lol: : gafa : :bitwa:

Awatar użytkownika
Maniak
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 4037
Rejestracja: 21 sty 2014, 21:25
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Staroźreby

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: Maniak » 03 sie 2014, 22:04

Panowie tyle wspólnego Was łączy, a ile Was podzieliło?
Pozdrawiam brać klubowiczów.
Kappa 2.0, 2.4, 3.0, 2.4TD WSZYSTKIE CZĘŚCI!
Tel. 606 692 044 Jak by co było trzeba.
Piaskowanie i zabezpieczenia antykorozyjne.

Awatar użytkownika
Alley
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 502
Rejestracja: 09 maja 2007, 0:00
Skype: alleyek
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Żuromin
Kontakt:

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: Alley » 05 sie 2014, 8:46

Gros pisze:
Alley pisze:Kończymy te dyskusje tutaj bo póki co więcej ten temat podzielił ludzi niż zjednoczył jako niezadowolonych jak ja to nazywam argenciaków. Temat pozostaje tylko i wyłącznie do wylewania żali na "klientów" argenty. Moderatorzy niech zostawią ten wątek tak jak jest. Jak znajdę jeszcze parę kwiatków w swoim aucie to nie zawaham się ni chwili edytować pierwszego postu, choć sądzę, że cały swój samochód już przewertowałem od kolektora wydechowego przy chłodnicy po czujnik parkowania tylny.
Alley cały ten temat powinien wylądować w koszu -to moje zdanie .
Alej mówisz że przewertowałeś autko całe i uważam ,że jak chcesz mieć rodzynka, to dobrze zrobiłeś .
Czas te męki zakończyć, bo od początku temat nie powinien ,mieć miejsca na forum w tym wydaniu , bo ani to nie pomogło tobie ,ani też mechanikom .
Morał tego taki ,że nie kupuj zajechanego auta po okazyjnej cenie, jak nie masz pojęcia o naprawach i kosztach z tym związanych , w Twoim wydaniu wyszło ,że" gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść" a na koniec kazał pan i zrobił sam:-)

Nie rozumiemy się. To nie jest temat o zajechanych autach. Tylko o zajechanym aucie przez argente. Więc nie rozumiem Twojego postu ani trochę.

Mnie nie pomogło bo nie było tego tematu. Gdyby był ten temat wcześniej założony przez kogokolwiek to moje męki z autem skończyłyby się dużo szybciej, mniej kosztownie, a przede wszystkim kilka siwych włosów w wieku 24 lat mniej.
537-407-123

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.

Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność ? w kierowcy.

Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.

Awatar użytkownika
Flyman
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3456
Rejestracja: 08 lis 2005, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: WPR

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: Flyman » 05 sie 2014, 11:51

Alley, chciałbym Ci tylko przypomnieć, że do Argenty odstawiłeś oczywiście igłę na lawecie z rozbebeszonym silnikiem i wieloma elementami, których nic nie łączyło z częścią, na której jest wybity VIN.
Tematu nie było, bo być może byli sami zadowoleni. Jak kupiłem swoją ?salonową?, to przeleciałem przez forum, i na tamten czas (07.2013) znalazłem kilkadziesiąt dobrych i bardzo dobrych opinii o Argencie i jedną złą ? nie liczę Lukiego, bo on opisuje tę samą sprawę i nigdy nie korzystał z usług Argenty, jako mechanika, przynajmniej. Argencie oddałem swoją, absolutnie nie zajechaną oczywiście Thesis i odebrałem jeszcze lepszą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”