Mechanik Wrocław.

Grupa Dolny Śląsk i Lubuskie

Moderator: MiroMiglia

BlackPope
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 14
Rejestracja: 29 cze 2009, 11:00
Lokalizacja: Wrocław

Mechanik Wrocław.

Post autor: BlackPope » 29 sty 2010, 20:38

Witam serdecznie,
szukam dobrego i możliwie taniego mechanika (samochód Lancia Y) we Wrocławiu. Chcę wybrać się do "Bravo Auto Serwis" SC Bartosz Jasic Jacek Małecki przy ulicy Partynickiej. Czy warto?.
Pozdrawiam serdecznie,
BP

Awatar użytkownika
Sebastian
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2573
Rejestracja: 24 paź 2007, 0:00
Imię: Sebastian
Lokalizacja: DW

Odp: Mechanik Wrocław.

Post autor: Sebastian » 30 sty 2010, 12:01

BlackPope pisze:Witam serdecznie,
szukam dobrego i możliwie taniego mechanika (samochód Lancia Y) we Wrocławiu. Chcę wybrać się do "Bravo Auto Serwis" SC Bartosz Jasic Jacek Małecki przy ulicy Partynickiej. Czy warto?.
Pozdrawiam serdecznie,
BP
Co do Bravo Auto Serwis, to ja u nich nic nie robiłem - jednakże z tego co słyszałem od znajomych to pojęcie o tym co robią mają (mają pojęcie o włoskich autach) z tym, że na pewno nie są najtańsi. Pilnuj także cen usług - ustalaj to konkretnie PRZED zrealizowaniem naprawy.
jest: Yamaha FZS 600, Yamaha JogRR, Kymco Downtown 300i, Taczka Duster 1.3
było m.in.: Lancia Lybra 2.4 JTD Intensa, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm, Lancia Ypsilon 1.2 16V (zygmunt zabrał)

Awatar użytkownika
Pavciu
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 43
Rejestracja: 15 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Długołęka koło Wrocławia

Odp: Mechanik Wrocław.

Post autor: Pavciu » 31 sty 2010, 8:06

Robiłem autko w serwisie Fiata we Wrocławiu i byłem zadowolony nawet co do ceny. Pracuje tam 2 miłośników marki Lancia. Pytać o Jarka.

Awatar użytkownika
Mado
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 219
Rejestracja: 01 lis 2009, 11:58
Lokalizacja: Stronie Śl. / Wrocław

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: Mado » 31 sty 2010, 11:23

A w którym serwisie? W ADF? Czy w Amicarze? Bo jak chciałem robić rozrząd i zapytałem się w ADF to krzyknęli mi 250 za samą robotę w 1.6 ie., a w Amicarze już tylko 100 :)

BlackPope
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 14
Rejestracja: 29 cze 2009, 11:00
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Mechanik Wrocław.

Post autor: BlackPope » 31 sty 2010, 20:15

Witam,
byłem w "Bravo Auto Serwis" diagnoza itd. Opinia?. Fachowo ale też bardzo drogo... dla przykładu wymiana termostatu: termostat 114zł + robocizna 90zł + płyn chłodzący 34zł (to jest dla mnie najdziwniejsze) ogólnie 238 zł całość... czy dużo?. Sami osądźcie :).
Pozdrawiam,
BP

Awatar użytkownika
Pavciu
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 43
Rejestracja: 15 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Długołęka koło Wrocławia

Odp: Mechanik Wrocław.

Post autor: Pavciu » 02 lut 2010, 7:57

W Amicarze Kolego :)

irokez59
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 164
Rejestracja: 10 maja 2008, 0:00
Skype: irokez59
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław

Odp: Mechanik Wrocław.

Post autor: irokez59 » 03 lut 2010, 14:00

Witam Ostatnio byłem zmuszony awaryjnie skorzystać z pomocy mechanika. Dotarłem na ul. Przemkowską 12 do KLD GARAGE S.C. Zajmują sie generalnie włoszczyzną. Bardzo pozytywne wrażenie. Usługa ekspresowa pomimo kolejki. Cena bardzo przystępna. Polecam. Nr telefonu 664 966 819 i 608 381 093, 604 181 313. Tu muszę jeszcze podziękować Romanowi D1 za pomoc w dotarciu.

raczkowski
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 86
Rejestracja: 04 lut 2009, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Mechanik Wrocław.

Post autor: raczkowski » 24 lut 2010, 19:42

irokez59 pisze:Dotarłem na ul. Przemkowską 12 do KLD GARAGE S.C. Bardzo pozytywne wrażenie.
ja również tam dotarłem - na razie na koncie wymiana oleju i końcówki drążka w LL - rzeczywiście bardzo pozytywne wrażenie - polecam gorąco!!! pozdrowienia dla Krzyśka :)

pietras
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 72
Rejestracja: 24 paź 2010, 19:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: pietras » 29 gru 2010, 20:50

A ja mam takie pytanko gdzie we wrocku zrobić rozrząd w Lybrze 2.0? Świeży zakup więc wypadałoby rozrządzik trzasnąć ale słyszałem że wymaga fachowej opieki bo później może marudzić. No i niechciałbym zapłacić za to 2000zł jak w ASO...Coś polecacie?

Awatar użytkownika
Sebastian
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2573
Rejestracja: 24 paź 2007, 0:00
Imię: Sebastian
Lokalizacja: DW

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: Sebastian » 30 gru 2010, 10:04

Zadzwoń do KLD, ja po doświadczeniach z naszymi lokalnymi mechanikami (np. Irbis) auto robię tylko u Krzyśka albo w ASO (jak potrzeba na szybko Examinera).
jest: Yamaha FZS 600, Yamaha JogRR, Kymco Downtown 300i, Taczka Duster 1.3
było m.in.: Lancia Lybra 2.4 JTD Intensa, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm, Lancia Ypsilon 1.2 16V (zygmunt zabrał)

andrzej50
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2010, 18:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: andrzej50 » 01 sty 2011, 18:32

Witam kolego.
Szukając dobrego i taniego mechanika,za sięgnąłem opinii u taryfiarzy podali mi taki adres:
Pan Jurek ul.Błękitna 4 tel.691 771 549.
Ja tam jeszcze nic nie robiłem,ale powiedzieli zna się na włoszczyźnie i jest tanio.
Czy ktoś z kolegów coś tam robił i jaka jest opinia o tym warsztacie.

Lancia Lybra 1.9 jtd.2005r.

Awatar użytkownika
Dawka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 293
Rejestracja: 09 lis 2008, 0:00
Imię: Dawid
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: Dawka » 02 sty 2011, 18:42

Ja osobiście nie zostawiałem tam auta, jednak mój teść tak, powodem wstawienia tam auta był problem że inny cudak-mechanik urwał świecę żarową, auto stało tam chyba ze 3 miesiące a i tak były z nim problemy bo nie miało mocy, kopciło itp. Czyli ktoś coś mieszał, Pan Mechanik zarzekał się że wszystko naprawi na swój koszt (wymieniając silnik na inny). Gdy silnik już gadał w miarę dobrze nagle okazało się że turbina padła (przed oddaniem auta do P. Mechanika z turbem było wszystko super) za regenerację turbiny w JTD policzył sobie niby po jego kosztach 800zł(coś dziwnie tanio jak na turbine ze zmienną geometrią). Auto spędziło tam kupe czasu a i tak nie jeździ tak jak moja JTD.(Słaba moc i cały czas świeci checkiem)

PS. jeszcze mi się przypomniało po odebraniu auta i jeżdżeniu ok. tygodnia rozsypał się amortyzator z tyłu - NIVOMAT ( wcześniej nie było z nim problemów).

Ja na pewno bym tam nie pojechał, jednak to jest opinia moja i mojego teścia, być może są osoby których auta zostały bez problemowo naprawione. Mam jeszcze jedną opowieść o Panu z błękitnej, jak będziecie chcieli to się i nią podziele z Wami.

andrzej50
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2010, 18:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: andrzej50 » 03 sty 2011, 18:43

Jeżeli masz jeszcze jakieś wiadomości o panu z błękitnej, to podziel się z nami.
Wiadomości na temat ludzi,których ręce możemy oddać nasze samochody nigdy nie za dużo.

Awatar użytkownika
facio
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 02 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: facio » 03 sty 2011, 20:18

: beczy : Ja też z checią coś nowego dowiem się o sobie a przy okazji zapomniałeś dodać że twój tesciu po próbach twoich napraw silnik przywiózł na taczce - no cusz moja wina -może niech wypowiedzą sie może inni : beczy :
We Wroclawiu utworzylem mały klub kappy można poznać nas po rejestracjach wszystkie zaczynaja sie DW 222 mam tez duzo czesci lanci... Tel.691-771-549 A teraz do stadka dołączy Thesis 2.4 jtd mojej żonki DW 898

Awatar użytkownika
Dawka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 293
Rejestracja: 09 lis 2008, 0:00
Imię: Dawid
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: Dawka » 05 sty 2011, 16:54

Moich napraw ?? A to ciekawe, bo ja mechanikiem nie jestem więc do silnika nie zaglądam. : czerwona : O inną historię pytasz, proszę bardzo - kappa tds urwana poduszka pod silnikiem, na błękitnej powiedziano że trzeba silnik wyjąć... a gdzie indziej już nie było takiej potrzeby. Na błękitną kappa teścia trafiła z polecenia taksówkarza który był zadowolony z usług na błękitnej, więc może akurat tak się trafiło z kappą teścia i znajomego z tdsem. Ja swoją kappą nie miałem okazji/potrzeby tam zajechać, choć zapewne po opisaniu tych dwóch historii nie miałbym już tam czego szukać : gafa : :lol:
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Dolny Śląsk i Lubuskie:::”