Mechanik Wrocław.

Grupa Dolny Śląsk i Lubuskie

Moderator: MiroMiglia

RobertWroc
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 260
Rejestracja: 26 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: RobertWroc » 15 sty 2011, 19:28

Sebastian pisze:Zadzwoń do KLD, ja po doświadczeniach z naszymi lokalnymi mechanikami (np. Irbis) auto robię tylko u Krzyśka albo w ASO (jak potrzeba na szybko Examinera).
Co masz do Irbisu? Jeżeli możesz napisz konkretnie. Nie to żebym się czepiał czy wszczynał jakąś dyskusje , ale sam u nich czasem bywam, i kiedyś opinię mieli super.
Ale jak wiadomo niektórzy z czasem spadają z jakością , więc nie chciał bym się zdziwić...

Awatar użytkownika
Sebastian
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2573
Rejestracja: 24 paź 2007, 0:00
Imię: Sebastian
Lokalizacja: DW

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: Sebastian » 15 sty 2011, 20:25

To swego czasu (do Irbisu nie jeżdzę już z rok, dwa - wcześniej całościowo serwisowałem u nich moją Lybrę zakupioną w LT) naskrobałem na alfaholikach w ich temacie: "Ot - wymiana łączników stabilizatora i wahaczy czy oleju z filtrami przebiegała u nich sprawnie - jednakże nic mocniej skomplikowanego. Gdyby nie to, że wiedzę czerpałem z naszego LKP i od innych użytkowników Lancii to w ww. warsztacie zostawiłbym dużo więcej funduszy na niczym nieuzasadnione wymiany podzespołów. A co najgorsze to oni dobrze wiedzieli, że szukam 'docelowego' warsztatu, który kompleksowo (nie tanio - znaczy uczciwie i rzetelnie) zajmie się moim autem od A do Z.
Czara goryczy przelała się po całkowicie zbędnej wymianie przepływomierza (po 2 dniowych badaniach/diagnostyce stwierdzono że jest uszkodzony - znajomy do dzisiaj na nim jeździ chwaląc sobie ten prezent) i proszeniu się o dokładną diagnostykę - po tym odpuściłem sobie jeżdżenie do nich.
To tylko tyle i aż tyle.


Dla mnie sytuacja jest prosta - każdy może popełnić błędy - kwestia tylko jak z nich staramy się wybrnąć. Irbis (ogólnie obydwaj 'szefowie' z którymi miałem do czynienia) robi swoje - brak odbioru telefonów jeżeli tylko mają jakąś obsuwę z dotrzymaniem obietnic, niedotrzymywanie zobowiązań słownych, itd. Jak dobrnęli w swoich działaniach do poziomu przysłowiowego 'warsztaciku w garażu u kowala na wsi' to po prostu odpuściłem sobie wizyty u nich.
jest: Yamaha FZS 600, Yamaha JogRR, Kymco Downtown 300i, Taczka Duster 1.3
było m.in.: Lancia Lybra 2.4 JTD Intensa, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm, Lancia Ypsilon 1.2 16V (zygmunt zabrał)

RobertWroc
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 260
Rejestracja: 26 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: RobertWroc » 16 sty 2011, 8:55

dzięki, wygląda na to się się troszkę zmanierowali, jak chyba każda firma która zyskała jakąś renomę , osiadłą na laurach, i ma nadzieję pojechać na opinii.
Już wiem, będę uważał na nich, i chyba zapoznam się bliżej z KLD Garage.

pietras
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 72
Rejestracja: 24 paź 2010, 19:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: pietras » 16 sty 2011, 10:10

Już po wymianie rozrządu w KLD. Jestem bardzo zadowolony z usług KLD garage i gorąco polecam. Profesjonalnie, szybko i w miłej atmosferze. p. Krzysztof przy okazji sprawdził dokładnie całe auto bez ściemy i naciągania. Super, teraz jak będę miał coś do zrobienia to tylko KLD. Podziękowania dla Sebastiana ode mnie a od p.Krzysztofa pozdrowienia ;) .

andrzej50
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2010, 18:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: andrzej50 » 06 lip 2011, 10:26

Witam.
Czy ktoś z kolegów może zna nowy adres KLD garage Krzysztofa Ciszka na Przemkowskiej ich nie ma
a telefonu nie odbiera.Czyżby wakacie?
Pozdrawiam
Lancia Lybra 1.9 JTD 05r

Awatar użytkownika
Sebastian
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2573
Rejestracja: 24 paź 2007, 0:00
Imię: Sebastian
Lokalizacja: DW

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: Sebastian » 06 lip 2011, 11:56

Nie wiem co się aktualnie dzieje u Krzysztofa, ale ja aktualnie całkiem zrezygnowałem z Jego usług - coś niedobrego dzieje się tam u nich w firmie. A szkoda.
jest: Yamaha FZS 600, Yamaha JogRR, Kymco Downtown 300i, Taczka Duster 1.3
było m.in.: Lancia Lybra 2.4 JTD Intensa, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm, Lancia Ypsilon 1.2 16V (zygmunt zabrał)

rain
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1564
Rejestracja: 08 paź 2008, 0:00
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: rain » 31 lip 2011, 19:17

Autka jakie mi się przewineły: Hyundai Lantra 1.6, Lancia Lybra 2.4 JTD, Alfa Romeo 156 2.4 m-Jet, Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark, Lancia Delta 1.8i.e., Lancia Thesis 2.4 JTD, Alfa Romeo 166 3.2, BMW E90 320d, Fiat Brava 80 16v, Fiat Brava 80 16v, Laguna III 2.0 16v, Fiat Stilo 1.9 JTD, Marea 155 20v

Obecnie mam: Lancia Lybra 2.4 jtd Emblema, Lancia Lybra 2.0 LS, Opel Meriva_A 1.4 EcoTec, Bravo HGT, Brava 100 16v

Awatar użytkownika
Sebastian
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2573
Rejestracja: 24 paź 2007, 0:00
Imię: Sebastian
Lokalizacja: DW

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: Sebastian » 31 lip 2011, 19:53

Piotrek - proponowałbym ostrożność. Naprawdę.

A tak BTW to jak będziesz u Krzyśka, to pozdrów go serdecznie ode mnie.
jest: Yamaha FZS 600, Yamaha JogRR, Kymco Downtown 300i, Taczka Duster 1.3
było m.in.: Lancia Lybra 2.4 JTD Intensa, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm, Lancia Ypsilon 1.2 16V (zygmunt zabrał)

Awatar użytkownika
bobby123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 413
Rejestracja: 21 sie 2005, 0:00
Imię: Robert
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: bobby123 » 02 sie 2011, 21:19

Sebastian pisze:Piotrek - proponowałbym ostrożność. Naprawdę.
Jeśli ta wypowiedź dotyczy warsztatu, to mam prośbę żeby ją rozwinąć. :-)
605-365-315 od świtu do zmierzchu :-)

Awatar użytkownika
Sebastian
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2573
Rejestracja: 24 paź 2007, 0:00
Imię: Sebastian
Lokalizacja: DW

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: Sebastian » 03 sie 2011, 7:44

Poszło na PW
jest: Yamaha FZS 600, Yamaha JogRR, Kymco Downtown 300i, Taczka Duster 1.3
było m.in.: Lancia Lybra 2.4 JTD Intensa, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm, Lancia Ypsilon 1.2 16V (zygmunt zabrał)

andrzej50
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2010, 18:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: andrzej50 » 03 sie 2011, 21:25

Witam kolegów.
Niedawno pytałem się co się dzieje w KLD u Krzysztofa Ciszka byłem wczoraj w ich nowej siedzibie
na Karczemnej i dowiedziałem się nic strasznego u nich się nie dzieje po prostu w starym miejscu
nie wytrzymali podwyżki czynszu.Więc przeprowadzili się na swoje .Będą normalnie pracować
od poniedziałku.
Po poniedziałkowej wizycie u nich napiszę co u nich słychać.

Lybra 1.9JTD

andrzej50
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2010, 18:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: andrzej50 » 10 sie 2011, 10:36

Witam kolegów.
Jak obiecałem,że napiszę co słychać w KLD. Po wizycie poniedziałkowej i rozmowie z Krzyśkiem jestem
umówiony na naprawę elementów podwozia.Warsztat mają teraz mniejszy ale jak mówili sami przeprowadzili
kapitalny remont.Tak że nie widzę powodów aby mówić-coś niedobrego się u nich dzieje.

Libra 1.9JTD

Awatar użytkownika
bobby123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 413
Rejestracja: 21 sie 2005, 0:00
Imię: Robert
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: bobby123 » 10 sie 2011, 13:51

andrzej50 pisze:Witam kolegów.
Jak obiecałem,że napiszę co słychać w KLD. Po wizycie poniedziałkowej i rozmowie z Krzyśkiem jestem
umówiony na naprawę elementów podwozia.Warsztat mają teraz mniejszy ale jak mówili sami przeprowadzili
kapitalny remont.Tak że nie widzę powodów aby mówić-coś niedobrego się u nich dzieje.

Libra 1.9JTD
Udało Ci się dodzwonić? Niebywałe. Ja dzwoniłem tydzień i ani be, ani me, ani pocałuj mnie w d...ę.
605-365-315 od świtu do zmierzchu :-)

andrzej50
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2010, 18:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: andrzej50 » 13 sie 2011, 21:03

Witaj Robercie.
Nie wiem skąd masz ten numer ale oni maja inne,do biura warsztatu jest 644-966-819
a do Krzyśka 608-381-093 on odbiera około 9 i17 bo jak pracuje to rzadko ale biuro odbiera normalnie.

Pozdrawiam-we wtorek wymieniam:wahacze,końcówki i łączniki stabilizatorów tylnych.

Awatar użytkownika
Lindas
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 120
Rejestracja: 13 wrz 2012, 23:31
Imię: Konrad
Lokalizacja: Glenorchy, TAS

Re: Mechanik Wrocław.

Post autor: Lindas » 14 lis 2012, 13:41

Koledzy, czy ktoś z Was był może ostatnio w KLD? Nadal warto się do nich wybrać? Czy może znacie kogoś innego, wartego polecenia w okolicy? Muszę coś w autku poprawić, ale problem w tym, że sam nie wiem co. Szukam jakiegoś speca, który będzie potrafił zdiagnozować co właściwie jest do naprawy.
Lancia, since I've been loving you, I'm about to lose my worried mind...

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Dolny Śląsk i Lubuskie:::”