Diagnostyka komputerowa Wrocław ?

Grupa Dolny Śląsk i Lubuskie

Moderator: MiroMiglia

Awatar użytkownika
dj_tygrys
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 250
Rejestracja: 11 mar 2010, 13:09
Imię: Grzechu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Diagnostyka komputerowa Wrocław ?

Post autor: dj_tygrys » 26 paź 2010, 18:21

Witam jakie polecacie warsztaty by podłączyć lancie na komputer ? Byłem w jednym auto serwis gosia na krzemienieckiej i diagności stwierdzili że moje auto było "walone" i to ostro skoro nie czyta na ich sprzęcie mojego auta ... ja to pozostawie bez komentarza bo auto stłuczke może miało ale jaki to ma związek to nie wiem skoro podłączenie jest pod kierownicą ... Mam zamiar jutro jechać na komputer i chyba będzie to bravo auto serwis na ulicy partynickiej chyba że polecacie jakiś inny warsztat ?
Lancia Kappa 2.4 Benz. LX 2000 rok

Awatar użytkownika
D1
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1095
Rejestracja: 16 kwie 2007, 0:00
Imię: Roman
Lokalizacja: Wrocław

Re: Diagnostyka komputerowa wrocław ?

Post autor: D1 » 27 paź 2010, 8:39

Brawo jest OK. Ale ja wolę KLD :link:. Krzyśka znam od kilku lat i jestem zadowolony : ok2 : . Aby się umówić dzwoń na ten numer z końcówką 819.
Pozdrawiam D1
Kontakt: 783 390 662
Obrazek

Awatar użytkownika
Dawka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 293
Rejestracja: 09 lis 2008, 0:00
Imię: Dawid
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Diagnostyka komputerowa wrocław ?

Post autor: Dawka » 28 paź 2010, 17:47

dj_tygrys odezwij się do mnie na PW kiedy byś chciał podpiąć, mam kabelek i FiatEcuScan, myślę że powinien gadać z Twoją Lancią.

Awatar użytkownika
Sebastian
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2573
Rejestracja: 24 paź 2007, 0:00
Imię: Sebastian
Lokalizacja: DW

Re: Diagnostyka komputerowa Wrocław ?

Post autor: Sebastian » 29 paź 2010, 8:30

Jedź do KLD (tak jak wspomniał D1) - tylko powołaj się na nas :)
Krzysiek ogólnie poprawnie ogarnia włoskie wynalazki, więc ja nawet po zmianie barw klubowych też do niego jeżdżę.
Jeżeli nie będziesz mógł się dodzwonić to podejdź tam - to niestety taki minusik tego warsztatu.

Pozdrawiam,
jest: Yamaha FZS 600, Yamaha JogRR, Kymco Downtown 300i, Taczka Duster 1.3
było m.in.: Lancia Lybra 2.4 JTD Intensa, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm, Lancia Ypsilon 1.2 16V (zygmunt zabrał)

dsocha
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 38
Rejestracja: 25 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Re: Diagnostyka komputerowa Wrocław ?

Post autor: dsocha » 09 cze 2014, 12:25

Ja nie polecę , ale odradzę warsztat, który zajmuje się diagnostyką, chip tuningiem itp. pod Wrocławiem.
Miałem ostatnio wątpliwą przyjemność oddać Alfe na wyłączenie programowe DPF do C-TRONIC w Żernikach Wrocławskich.

Żona odstawiła swój samochód do warsztatu. Cena umówiona 600 zł netto (wkład filtra DPF wcześniej usunięty fizycznie).
Po godzinie telefon, że jest problem z komputerem, trzeba coś naprawić bo skorodowały ścieżki itp. Koszt 300 zł. Zgodziłem się.
Po jakimś czasie kolejny telefon, że udało się, ale auto ma jakieś błędy itp, czy mają naprawiać dalej. Tego było już za dużo, odmówiłem.

Przy odbiorze mechanik wyliczył mi całą litanię co trzeba sprawdzić bo jest błąd temperatury doładowania, kopci itd. itp.
Po powrocie do domu podłączyłem samochód ko komputera i ku mojemu zdziwieniu temperatura powietrza w kolektorze ssącym -40C (przy +30C na zewnątrz), oraz nie dający się skasować błąd P0095 Czujnik temp. powietrza (wewnątrz czujnika doładowania). Pierwsza myśl, że spaprali program w sterowniku silnika, ale po wystygnięciu silnika postanowiłem sprawdzić czujnik ciśnienia i temperatury na kolektorze. I okazało się, że podmienili sprawny czujnik na złom z połamaną końcówką.

Pozostaje mi tylko mieć nadzieje, że więcej niespodzianek po tej wizycie nie znajdę.

Szeroko omijajcie C-TRONIC!

Paweu
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 111
Rejestracja: 26 lis 2009, 22:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: Diagnostyka komputerowa Wrocław ?

Post autor: Paweu » 10 sie 2014, 19:54

A odnośnie starej Lancii Delty II 1.6 16V z 96' ktoś wie może gdzie można zrobić diagnostykę? Z tego co się orientuję, to interfejs jest dosyć kłopotliwy. Ktoś ma doświadczenie w tej materii?

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Dolny Śląsk i Lubuskie:::”