Poszukiwana tylna półka Delta III

Grupa Łódzkie

Moderatorzy: ktoś ŁDZ, SEBAkappa

Pigul20
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 9
Rejestracja: 05 cze 2018, 20:39
Imię: Paweł

Poszukiwana tylna półka Delta III

Post autor: Pigul20 » 28 sie 2018, 14:47

Witam wszystkich.
Zakupiłem niedawno Deltę III, i jak to zaraz po zakupie chciałbym doprowadzić auto do stanu "igła" :D może ktoś widział, może ktoś wie gdzie można by nabyć takie cudo jak tylna półka? Jest na alledrogo ale 450 zł to chyba przesada. Może ktoś poleci jakiś szrot gdzie stoją Delty III w woj. Łódzkim? Albo ktoś ma na zbyciu taka półeczkę ? :D

Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1657
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:07
Imię: Robert
Lokalizacja: Łódź

Re: Poszukiwana tylna półka Delta III

Post autor: ktoś ŁDZ » 02 wrz 2018, 0:02

Cześć,

Czy gdzieś na szrocie w Łodzi i okolicy stoi Delta III, nie mam zielonego pojęcia.

Spróbuj tu: cytat z tematu gdzie w Łodzi ( tam znajdziesz wiele ciekawych informacji co gdzie w Łodzi można kupić, załatwić, naprawić.):

"Przez przypadek znalazłem w necie firmę Auto-Italia ul. Chocianowicka 81 tel. 603920325. Powiem szczerze, że pierwsze wrażenie jest masakryczne gdy się tam podjedzie (chodzi o stan budynku i posesji) aczkolwiek facet ściąga z niemieckich szrotów wszelkie potrzebne części, nawet najmniejsze pierdółki i drogo nie chce. Polecam."

Nomen omen jest to mój wpis z 2011 roku, także czy gość nadal zajmuje się tym, to jest nie wiadoma. Zadzwonić lub poszukać na necie nic nie kosztuje.

Pzd.
Pozdro - Robert
Jest:
Lancia Phedra 2.2 JTD 170KM - TyAaaaa_TO_wóz_zzz
+ Lybra Intensa 2.4 JTD SW - Papamobile :)
Było:
AR 156 SW 2.4 JTD 10V + wirus Ramzesa - Czarnulka
Delta II 1.9td
Nr. tel. 607645504

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Łódzkie :::”