spór aktywnych...

Grupa Warmia i Mazury
Awatar użytkownika
fragless
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 280
Rejestracja: 11 kwie 2007, 0:00
Lokalizacja: OLSZTYN

spór aktywnych...

Post autor: fragless » 14 maja 2009, 21:48

dudekken pisze:Wiem że mnie teraz zlinczujecie, ale z wielką przykrością muszę was poinformować o odwołaniu zlotu z przyczyn osobistych. Nie chciałem nic wcześnie pisać bo byłem przekonany że dam radę ogarnąć i pogodzić sprawy osobiste i zlotu, niestety przeliczyłem się zbyt mocno z własnymi możliwościami. Natłok spraw osobistych i pracy wraz z przyjściem okresu wiosenno-letniego sprawił że w ostatnim czasie z trudnością znajduję czas dla własnej rodziny, a o zajęciu się sprawami organizacji zlotu i pojechaniu na miejsce nawet nie mam kiedy myśleć. Proszę was o wyrozumiałość i zrozumienie.

;-)
My z bolkiem wiedzieliśmy że tak się to skończy, dlatego przynajmniej ja się w to nie angażowałem.
Kolega dudekken zawsze na wszystko jest chętny, a jak przychodzi co do czego to na żadnym spotkaniu organizowanym w naszym regionie się nie pojawił. Tłumaczenie jest zawsze jedno - sprawy rodzinne-

Aha i jeszcze jedno, kto i w jaki sposób wybiera przedstawicieli regionu, bo bez urazy ale jaj z bolkiem więcej się przyłożyliśmy i więcej zorganizowaliśmy spotkań lanciowych i na większej ilości spotów byliśmy niż jacyś przedstawiciele z naszego regionu.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2009, 9:39 przez Taz, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wydzieliłem dyskusję.

dudekken

Odp: Zlot Mazury 7-9.VIII.2009

Post autor: dudekken » 15 maja 2009, 5:07

fragless pisze:
dudekken pisze:Wiem że mnie teraz zlinczujecie, ale z wielką przykrością muszę was poinformować o odwołaniu zlotu z przyczyn osobistych. Nie chciałem nic wcześnie pisać bo byłem przekonany że dam radę ogarnąć i pogodzić sprawy osobiste i zlotu, niestety przeliczyłem się zbyt mocno z własnymi możliwościami. Natłok spraw osobistych i pracy wraz z przyjściem okresu wiosenno-letniego sprawił że w ostatnim czasie z trudnością znajduję czas dla własnej rodziny, a o zajęciu się sprawami organizacji zlotu i pojechaniu na miejsce nawet nie mam kiedy myśleć. Proszę was o wyrozumiałość i zrozumienie.

;-)
My z bolkiem wiedzieliśmy że tak się to skończy, dlatego przynajmniej ja się w to nie angażowałem.
Kolega dudekken zawsze na wszystko jest chętny, a jak przychodzi co do czego to na żadnym spotkaniu organizowanym w naszym regionie się nie pojawił. Tłumaczenie jest zawsze jedno - sprawy rodzinne
No rzeczywiście tych organizowanych spotkań było jak sięgnę pamięcią aż dwa, jedno w Olsztynie na które nie dotarłem bo mi się dzieciak rozchorował, drugie było w Mrągowie na którym oczywiście byłem i do dziś nie można się od was zdjęć z tego spotu doprosić.
Co do tłumaczenia się to nie mam obowiązku każdemu z osobna ze szczegółami, ci którzy powinni wiedzieć wiedzą, reszta albo to zaakceptuje albo po mnie pojedzie, generalnie gila mnie to.
Aha i jeszcze jedno, kto i w jaki sposób wybiera przedstawicieli regionu, bo bez urazy ale jaj z bolkiem więcej się przyłożyliśmy i więcej zorganizowaliśmy spotkań lanciowych i na większej ilości spotów byliśmy niż jacyś przedstawiciele z naszego regionu.
No to pochwal się konkretami. Przedstawicielstwo na Warmię i Mazury powstało całkiem niedawno i nie dzięki waszym staraniom, a waszą aktywność i chęć do spotkań można zobaczyć w dziale regionu.

Awatar użytkownika
fragless
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 280
Rejestracja: 11 kwie 2007, 0:00
Lokalizacja: OLSZTYN

Odp: Zlot Mazury 7-9.VIII.2009

Post autor: fragless » 15 maja 2009, 8:01

Nie twierdzę że ja czy bolek bylibyśmy lepszymi przedstawicielami regionu ( którego tak naprawdę to nie ma). Ja się nie biorę za organizację bo znam swoje ograniczenia "czasowo-rodzinne" i jest mi poprostu głupio że ktoś kto chce być naszym przedstawicielem, robi tyle zamieszania ze zlotem, a potem się z tego wykręca. Co do zlotu w Mrągowie, to moja świadomość co do Twojej obecności jest lekko zamazana, kojarzę że próbowaliśmy się z tobą skontaktować, będąc już na miejscu, ale nie mogliśmy się z Tobą skontaktować. Nie wiem, mogę się mylić, jeśli tak to przepraszam. Ale w regionie jest taka a nie inna opinia na temat twojego "udzielania się" w teranie.

Awatar użytkownika
Marzena
Klubowiczka wspierająca
Klubowiczka wspierająca
Posty: 998
Rejestracja: 05 wrz 2011, 7:37
Imię: Marzena
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zlot Mazury 7-9.VIII.2009

Post autor: Marzena » 15 maja 2009, 8:04

chłopcy wydzielcie sobie nowy temat :-?

dudekken

Odp: Zlot Mazury 7-9.VIII.2009

Post autor: dudekken » 15 maja 2009, 11:42

fragless pisze:Nie twierdzę że ja czy bolek bylibyśmy lepszymi przedstawicielami regionu ( którego tak naprawdę to nie ma). Ja się nie biorę za organizację bo znam swoje ograniczenia "czasowo-rodzinne" i jest mi poprostu głupio że ktoś kto chce być naszym przedstawicielem, robi tyle zamieszania ze zlotem, a potem się z tego wykręca.
Obudziła się śpiąca królewna po nie wiadomo jak długim czasie nieobecności na forum i się wymądrza. Jak na początku organizacji prosiłem was o pomoc w znalezieniu miejsca na zlot to wywaliliście na mnie to laske, a wystarczyło poświęcić trochę czasu na przekopanie sieci, no ale to chyba dla was za trudne. Chciałem dla poprawy kontaktu na poziomie przedstawiciel lancistii w regionie abyśmy dokonali tej organizacji razem, nawet nie zapytaliście ani razu czy trzeba by w czymś pomóc, no ale najlepiej to się przyjeżdża na gotowe.
Dla mnie jest głupio z powodu waszej indolencji w aktywności w regionie. A ja postaram się pomóc chociażby z tego miejsca bo na razie inaczej nie dam rady, i nie wykręcam się z byle powodu, bo powód jest dość poważny.
Co do zlotu w Mrągowie, to moja świadomość co do Twojej obecności jest lekko zamazana, kojarzę że próbowaliśmy się z tobą skontaktować, będąc już na miejscu, ale nie mogliśmy się z Tobą skontaktować. Nie wiem, mogę się mylić, jeśli tak to przepraszam. Ale w regionie jest taka a nie inna opinia na temat twojego "udzielania się" w teranie.
Co do zlotu w Mrągowie... Jeśli w tym wieku masz takie dziury i mazy w pamięci to proponuję zacząć coś łykać, albo zapisać się na kurs ćwiczenia pamięci i koncentracji.

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: spór aktywnych...

Post autor: Nat » 15 maja 2009, 13:13

fragless, bolek- cieszę się, że spory ditycza aktywności.
Jest okazja się wykazać.
Bylibyście bardzo pomocni przy organiacji zlotu, szczególnie że jesteście w zasadzie "na miejscu".
Prosze o podesłanie numerow telefonów na PW, jesli macie ochotę przyłączyć się do organizacji. Wraz z jakubemg serdecznie do tego zachęcam.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Karolcia
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1490
Rejestracja: 26 lut 2009, 0:00
Imię: Karolcia
Lokalizacja: Chojnice

Odp: spór aktywnych...

Post autor: Karolcia » 15 maja 2009, 13:18

fragless pisze:
dudekken pisze:Wiem że mnie teraz zlinczujecie, ale z wielką przykrością muszę was poinformować o odwołaniu zlotu z przyczyn osobistych. Nie chciałem nic wcześnie pisać bo byłem przekonany że dam radę ogarnąć i pogodzić sprawy osobiste i zlotu, niestety przeliczyłem się zbyt mocno z własnymi możliwościami. Natłok spraw osobistych i pracy wraz z przyjściem okresu wiosenno-letniego sprawił że w ostatnim czasie z trudnością znajduję czas dla własnej rodziny, a o zajęciu się sprawami organizacji zlotu i pojechaniu na miejsce nawet nie mam kiedy myśleć. Proszę was o wyrozumiałość i zrozumienie.

;-)
My z bolkiem wiedzieliśmy że tak się to skończy, dlatego przynajmniej ja się w to nie angażowałem.
Kolega dudekken zawsze na wszystko jest chętny, a jak przychodzi co do czego to na żadnym spotkaniu organizowanym w naszym regionie się nie pojawił. Tłumaczenie jest zawsze jedno - sprawy rodzinne-

Aha i jeszcze jedno, kto i w jaki sposób wybiera przedstawicieli regionu, bo bez urazy ale jaj z bolkiem więcej się przyłożyliśmy i więcej zorganizowaliśmy spotkań lanciowych i na większej ilości spotów byliśmy niż jacyś przedstawiciele z naszego regionu.

Nie wiem jak dla was koledzy,ale dla mnie i zapewne dla wilu rodzina najwazniejsza.Więc jesli nawet chodziłoby o ogólnopolski zlot i nie daj boże dziecko by mi zachorowało albo cokolwiek innego,postopilabym tak samo i postaewila na rodzine,bo zlot nie zając nie ucieknie :!: :!: ;)
BYŁA: Lancia Kappa 2.4,Lancia Kappa SW 2.4tds.
JEST:Lancia Phedra 2.0 JTD,Lancia Delta 2.0 Turbo,Lancia Lybra SW 1.9 JTD


Bliskość śmierci zawsze sprawia,że staramy się żyć lepiej...

Żoneczka-przemasa81:)

Awatar użytkownika
bolek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 489
Rejestracja: 03 sie 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Olsztyn

Odp: Zlot Mazury 7-9.VIII.2009

Post autor: bolek » 15 maja 2009, 13:21

dudekken pisze: ..... Jak na początku organizacji prosiłem was o pomoc w znalezieniu miejsca na zlot to wywaliliście na mnie to laske, a wystarczyło poświęcić trochę czasu na przekopanie sieci, no ale to chyba dla was za trudne. Chciałem dla poprawy kontaktu na poziomie przedstawiciel lancistii w regionie abyśmy dokonali tej organizacji razem, nawet nie zapytaliście ani razu czy trzeba by w czymś pomóc, no ale najlepiej to się przyjeżdża na gotowe.
Dla mnie jest głupio z powodu waszej indolencji w aktywności w regionie. .....
Nie miałem zamiaru wdawać się w dysputę, ale poczułem się wywołany przez Dudekkena.

Obrażasz mnie kolego pisząc o wywalaniu laski. O ile pamięć mnie nie myli pomoc ci deklarowałem jednak oczywiście w zakresie moich możliwości. Niestety - nie prosileś o nią, jak również nie daleś informacji, że nie ograniasz tematu.
Faktycznie, w mojej rozmowie z fraglessem przewinął się wątek o powątpiewaniu w możliwości realizacji tego przedsięwzięcia, oparty na naszej wiedzy, że miewasz częste problemy osobiste, zabierające ci czas. Chodziło o suchy fakt.
Nie miej też do nikogo żalu że nie angażował w sprawy zlotu się jako organizator. Czyż nie byłoby lepiej najpierw porozmawiać o pomyśle na poziomie regionu, zapytać kto jaką pomoc może zadeklarować, zanim wystawiłeś wesołe bannery informujące o zlocie. Skoro chcialeś być sam Gierojem to nim zostałeś. Ale miej tu świadomość, że na własną prośbę. Zamiast rzucać hasła o indolencji zwykłych użytkowników (mój klubowicz jak wiadomo jest mi przyznany przez pomyłkę i tak jest przeze mnie postrzegany), oceń swoją zaradność jako Przedstawiciel Regionalnego.
Nie stawiaj nas pod ścianą jako winnych Twoich niepowodzeń w organizacji Zlotu, a przyjeżdżania na gotwe nie skomentuję. Możesz mnie wykreślić.
Mam też nadzieję, że do przedstawicielstwa nie zostałeś przymuszony, choć mówiąć szczerze na to mi wygląda. Zostałem tym mocno zaskoczony, bo tu akurat nie sprawdza się przysłowie, że na bezrybiu i rak ryba.

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: spór aktywnych...

Post autor: Nat » 15 maja 2009, 13:37

Jeszcze w kwestii formalnej- chodzi chyba o robienie łaski a nie laski ;)


Bolq, fraglessie- już mamy na tę chwilę deklaracje (potwierdzenia) od 24 uczestników- z przyjemnością razem z jakubemg przyjmiemy Waszą pomoc, czekamy na PW.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
bolek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 489
Rejestracja: 03 sie 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Olsztyn

Odp: spór aktywnych...

Post autor: bolek » 15 maja 2009, 13:49

Nat pisze:Jeszcze w kwestii formalnej- chodzi chyba o robienie łaski a nie laski ;)


Bolq, fraglessie- już mamy na tę chwilę deklaracje (potwierdzenia) od 24 uczestników- z przyjemnością razem z jakubemg przyjmiemy Waszą pomoc, czekamy na PW.
W kwestii formalnej ;) -

Z Jakubem jesteśmy już umówienie na jutro, jedziemy oglądać

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: spór aktywnych...

Post autor: Nat » 15 maja 2009, 13:50

super : yesyes :
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Odp: spór aktywnych...

Post autor: grzole » 16 maja 2009, 0:59

bolek pisze:Z Jakubem jesteśmy już umówienie na jutro, jedziemy oglądać
Dla mnie bomba.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
jakubg
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5640
Rejestracja: 22 sty 2008, 0:00
Lokalizacja: Brodnica/Ciche
Kontakt:

Odp: spór aktywnych...

Post autor: jakubg » 16 maja 2009, 6:37

Ja tego nie rozumiem? Po co caly ten temat? W czym pomoze w realizacji tego Zlotu?

BTW. Jest 6.30.

Ziosia juz po flaszce z mlekiem ;)
Ja po kawie.

Za 1h startujemy do Gizewa ;) : yesyes :
Są: Lancia Musa 1,3 M-jet'06;Ypsilon 1.4 16V'04;Kappa 2.4jtd '99;Kappa 2.4TDS SW '98;Delta 1.6 GT i.e. '89
Były:Kappa 3.0V6 SW Automat '96;Y 1,2 LS ECVT '97;Kappa 3.0V6 Automat '96;Delta II 1.6 8v;Lybra 2.0 SW Automat '00;Y10 Mia 1.0 '91;Kappa 2,4jtd '01;Y 1,2 LS ECVT '96;Thema 8.32 '88 oraz 1/2 Kappy 2.0t 16V '95

Zapraszam do sklepiku!

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Warmia i Mazury :::”