Olsztyńskie kółko "różańcowe"

Grupa Warmia i Mazury
Olsztynianie
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 206
Rejestracja: 15 cze 2011, 20:50
Imię: Kasia & Łukasz
Lokalizacja: Olsztyn

Olsztyńskie kółko "różańcowe"

Post autor: Olsztynianie » 27 lip 2011, 20:27

Witam!!

Zajrzałem dziś do naszego działu i... smutek? Pusto i jakoś "nieruchawo" tutaj :P

Dlatego w celu samego ożywienia zapytam: Kto z grupy mieszka w Olsztynie lub w odległości kilku km? Zespół liczy 46 użyszkodników i po prostu nie chce mi się wszystkich sprawdzać :) A Lancii kilka jeździ! Jak na razie najbardziej mi znana jest POLICYJNA Delta. Widywałem również na Wilczyńskiego pod Stokrotką Lybrę kombi. 2x wracając pieszo nocą z centrum na Jaroty na Polnej natknąłem się na Lybrę (również kombi), ale gdy wracałem pomacać ją za dnia... PUSTO! :) Przy uniwerku widziałem raz jasną Berlinę. Lybrę wyłapuję najczęściej, ponieważ sami mamy ten model. Nie znaczy to jednak, że po Olsztynie nie kręcą się inne. Gdzieś obok nas ukrywa się (chyba złota?) Ypsilonka. Aut widzianych raz na drodze nie wymieniam...

Wiem, że w najbliższym czasie w Gizewie będzie zlocik, ale nie mam pewności czy dotrzemy :( I tu moja prośba - czy znalazłby się ktoś chętny w samym Olsztynie by się spotkać i pogawędzić :?:
LYBRA SW Emblema, 2.4 20V Sto i więcej źrebaków - SreberkO z czarnym dachem

Było: UNO 1.4 - "Błękitna strzała"

Łukasz:"Między chcieć a mieć najczęściej stoi zapracować"
Kasia:"Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombi zombi zombi"

Awatar użytkownika
Gros
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2700
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:44
Imię: BogdanA
Lokalizacja: Osterode -Mazury Zachodnie

Re: Olsztyńskie kółko "różańcowe"

Post autor: Gros » 27 lip 2011, 21:55

Olsztynianie pisze:Witam!!

Zajrzałem dziś do naszego działu i... smutek? Pusto i jakoś "nieruchawo" tutaj :P

Dlatego w celu samego ożywienia zapytam: Kto z grupy mieszka w Olsztynie lub w odległości kilku km? Zespół liczy 46 użyszkodników i po prostu nie chce mi się wszystkich sprawdzać :) A Lancii kilka jeździ! Jak na razie najbardziej mi znana jest POLICYJNA Delta. Widywałem również na Wilczyńskiego pod Stokrotką Lybrę kombi. 2x wracając pieszo nocą z centrum na Jaroty na Polnej natknąłem się na Lybrę (również kombi), ale gdy wracałem pomacać ją za dnia... PUSTO! :) Przy uniwerku widziałem raz jasną Berlinę. Lybrę wyłapuję najczęściej, ponieważ sami mamy ten model. Nie znaczy to jednak, że po Olsztynie nie kręcą się inne. Gdzieś obok nas ukrywa się (chyba złota?) Ypsilonka. Aut widzianych raz na drodze nie wymieniam...

Wiem, że w najbliższym czasie w Gizewie będzie zlocik, ale nie mam pewności czy dotrzemy :( I tu moja prośba - czy znalazłby się ktoś chętny w samym Olsztynie by się spotkać i pogawędzić :?:
Roczek temu rozesłałem wici :lol: odzew zerowy ! Fragles rzucił temat spotu i wsiąkł . Kolego na siłe nic się nie da -POSIADACZ a MIŁOŚNIK to dwaj różni ludzie .Smutne to ,ale prawdziwe .
:lol: : gafa : :bitwa:

Olsztynianie
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 206
Rejestracja: 15 cze 2011, 20:50
Imię: Kasia & Łukasz
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Olsztyńskie kółko "różańcowe"

Post autor: Olsztynianie » 27 lip 2011, 22:04

Gros pisze:Roczek temu rozesłałem wici :lol: odzew zerowy ! Fragles rzucił temat spotu i wsiąkł . Kolego na siłe nic się nie da -POSIADACZ a MIŁOŚNIK to dwaj różni ludzie .Smutne to ,ale prawdziwe .
"EGZAMIN"

Profesor: Przyrodzenie męskie posiada kość czy nie posiada?
Kobieta: Oczywiście, że posiada!
Mężczyzna: Nie posiada.
Prof: Pan zdał, a Pani się zdawało... :P

Miłośnikiem to ja może kiedyś będę - do tego zmierzam. Na razie posiadacz ostro autem swoim (i nie tylko) zaaferowany.
LYBRA SW Emblema, 2.4 20V Sto i więcej źrebaków - SreberkO z czarnym dachem

Było: UNO 1.4 - "Błękitna strzała"

Łukasz:"Między chcieć a mieć najczęściej stoi zapracować"
Kasia:"Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombi zombi zombi"

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Olsztyńskie kółko "różańcowe"

Post autor: wujekp » 27 lip 2011, 22:05

Olsztynianie pisze: Wiem, że w najbliższym czasie w Gizewie będzie zlocik, ale nie mam pewności czy dotrzemy :( I tu moja prośba - czy znalazłby się ktoś chętny w samym Olsztynie by się spotkać i pogawędzić :?:
Jeśli nie wiesz, czy dotrzecie do może tydzień wcześniej jakieś spotkanie w Ostródzie? Pogadam z Ciotką i zarzucimy jakiś termin. Może te kręgle, które obiecałem Grosowi?
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
Gros
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2700
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:44
Imię: BogdanA
Lokalizacja: Osterode -Mazury Zachodnie

Re: Olsztyńskie kółko "różańcowe"

Post autor: Gros » 27 lip 2011, 22:27

wujekp pisze:
Olsztynianie pisze: Wiem, że w najbliższym czasie w Gizewie będzie zlocik, ale nie mam pewności czy dotrzemy :( I tu moja prośba - czy znalazłby się ktoś chętny w samym Olsztynie by się spotkać i pogawędzić :?:
Jeśli nie wiesz, czy dotrzecie do może tydzień wcześniej jakieś spotkanie w Ostródzie? Pogadam z Ciotką i zarzucimy jakiś termin. Może te kręgle, które obiecałem Grosowi?
Piotr :D kręgle mówisz :lol: obiecałeś hihihi tylko sprawnie z tym terminem bo osiwieje całkiem :lol: ;)
:lol: : gafa : :bitwa:

Awatar użytkownika
vanisch
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6287
Rejestracja: 04 sie 2006, 0:00
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Tarnów

Re: Olsztyńskie kółko "różańcowe"

Post autor: vanisch » 28 lip 2011, 10:54

W połowie sierpnia zapraszam na grilla do Rekownicy, z Olsztyna daleko nie macie ;)
Były:
Dedra 1.6 IE, Dedra 1.8 16v VVT, Dedra 2.0 16v, Dedra 1.6 16v LPG
Delta 1.6 16v, Delta 2.0 16v,
Delta VVT i 2.0 16v Turbo na części
Lybra 2.0 20v Emblema
Megane mkI ph2 1.9dCi, Polonez Caro Plus GLI, Golf mk2 GT, Poldolot Cargo Plus GSi
Ulysse, Doblo Malibu, Peugeot 207, Fiat Doblo, Pro_Ceed, IS200
GTC, Meriva, Vectra
Berlingo
Są:
BMW + 3x Dedra + K V6 + Yaris Verso + Vibe + SC Sporting

Awatar użytkownika
bolek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 489
Rejestracja: 03 sie 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Olsztyńskie kółko "różańcowe"

Post autor: bolek » 28 lip 2011, 19:23

Witam
W Olsztynie jak wiadomo klubowa posucha :)

Można coś podumać o spocie, chociaż ostatnio krucho u mnie z czasem to na pewno coś się uda wygospodarować.

Z Gizewa niestety w tym roku nici - zupełnie inne i nieprzesuwalne plany na ten czas, chociaż być może w piątek uda nam się na chwilę wpaść.

Olsztynianie
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 206
Rejestracja: 15 cze 2011, 20:50
Imię: Kasia & Łukasz
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Olsztyńskie kółko "różańcowe"

Post autor: Olsztynianie » 30 lip 2011, 16:43

My do Gizewa po cichutku planujemy się wybrać z jakimś namiotem chociażby na jedną noc. Z Olsztyna ktoś będzie??

A co do spotkania się w samym Olsztynie - myśleliśmy zakładając wątek o plaży miejskiej czy kajakach w okolicy - niestety patrzę za okno i nawet na rolki nie chce nam się iść :-? Otwieram więc kolejne piwo i przedmucham sobie komputer bo już daawno nie odkurzany :P
LYBRA SW Emblema, 2.4 20V Sto i więcej źrebaków - SreberkO z czarnym dachem

Było: UNO 1.4 - "Błękitna strzała"

Łukasz:"Między chcieć a mieć najczęściej stoi zapracować"
Kasia:"Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombi zombi zombi"

Awatar użytkownika
vanisch
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6287
Rejestracja: 04 sie 2006, 0:00
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Tarnów

Re: Olsztyńskie kółko "różańcowe"

Post autor: vanisch » 01 sie 2011, 14:08

od 8 do 15/16 sierpnia będę w Rekownicy, do Olsztyna też na pewno zawitam, może jakiś spot? :)
Były:
Dedra 1.6 IE, Dedra 1.8 16v VVT, Dedra 2.0 16v, Dedra 1.6 16v LPG
Delta 1.6 16v, Delta 2.0 16v,
Delta VVT i 2.0 16v Turbo na części
Lybra 2.0 20v Emblema
Megane mkI ph2 1.9dCi, Polonez Caro Plus GLI, Golf mk2 GT, Poldolot Cargo Plus GSi
Ulysse, Doblo Malibu, Peugeot 207, Fiat Doblo, Pro_Ceed, IS200
GTC, Meriva, Vectra
Berlingo
Są:
BMW + 3x Dedra + K V6 + Yaris Verso + Vibe + SC Sporting

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Olsztyńskie kółko "różańcowe"

Post autor: Nat » 01 sie 2011, 14:47

Olsztynianie pisze:"EGZAMIN"

Profesor: Przyrodzenie męskie posiada kość czy nie posiada?
Kobieta: Oczywiście, że posiada!
Mężczyzna: Nie posiada.
Prof: Pan zdał, a Pani się zdawało... :P
znam inną puentę:
Prof: Panu gratuluję zdanego egzaminu, a Pani - wspaniałego chłopaka!
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
fragless
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 280
Rejestracja: 11 kwie 2007, 0:00
Lokalizacja: OLSZTYN

Re: Olsztyńskie kółko "różańcowe"

Post autor: fragless » 02 paź 2011, 22:13

Gros pisze:Fragles rzucił temat spotu i wsiąkł .

Kolego nie wsiąkł, tylko się rodzinie i pracy poświęca ;-) a na poważnie to też dałem na luz bo żeby kogoś z Lancii w Olsztynie zaczepić to trzeba mu w dupę wjechać na skrzyżowaniu to i pogada człowiek chwilę.
Gros pisze: POSIADACZ a MIŁOŚNIK to dwaj różni ludzie .
Posiadacz ze mnie jak cię mogę a miłośnik jak cholera bo płacę a z domu nie wyrzucę, podobnie jak z dzieckiem.

To kiedy te spotkanie w końcu robimy? Może będę optymistą i powiem że przed zimą. Proponuję knajpkę w której jak do tej pory obył się pierwszy i jedyny spot 3 lancii w Olsztynie czyli w Indygo. chociaż coś czytam na necie że już go nie ma. Więc niech ktoś da propozycję.

Olsztynianie
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 206
Rejestracja: 15 cze 2011, 20:50
Imię: Kasia & Łukasz
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Olsztyńskie kółko "różańcowe"

Post autor: Olsztynianie » 06 paź 2011, 22:04

fragless pisze: Więc niech ktoś da propozycję.
Zdaje mi się czy do ronda Hallera też masz rzut kamieniem?? Jeżeli ta piękna ciemna Lybra w sedanie (którą wyśledziliśmy i oglądaliśmy na osiedlu) jest Twoja to najbliżej będzie spotkać się przy "wielobranżowym" rodem z PRL obok w/w ronda. A do zimy w sumie jeszcze daleko, więc... ;)
LYBRA SW Emblema, 2.4 20V Sto i więcej źrebaków - SreberkO z czarnym dachem

Było: UNO 1.4 - "Błękitna strzała"

Łukasz:"Między chcieć a mieć najczęściej stoi zapracować"
Kasia:"Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombi zombi zombi"

Awatar użytkownika
Gros
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2700
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:44
Imię: BogdanA
Lokalizacja: Osterode -Mazury Zachodnie

Re: Olsztyńskie kółko "różańcowe"

Post autor: Gros » 07 paź 2011, 7:38

I gROSIK SIE PISZE
:lol: : gafa : :bitwa:

Olsztynianie
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 206
Rejestracja: 15 cze 2011, 20:50
Imię: Kasia & Łukasz
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Olsztyńskie kółko "różańcowe"

Post autor: Olsztynianie » 07 paź 2011, 19:09

Gros pisze:I gROSIK SIE PISZE
:D Ty Gros jesteś w domyśle. Tylko czy ja właściwego gościa namierzyłem to się jeszcze okaże ;)
LYBRA SW Emblema, 2.4 20V Sto i więcej źrebaków - SreberkO z czarnym dachem

Było: UNO 1.4 - "Błękitna strzała"

Łukasz:"Między chcieć a mieć najczęściej stoi zapracować"
Kasia:"Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombi zombi zombi"

Awatar użytkownika
fragless
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 280
Rejestracja: 11 kwie 2007, 0:00
Lokalizacja: OLSZTYN

Re: Olsztyńskie kółko "różańcowe"

Post autor: fragless » 20 paź 2011, 20:43

Olsztynianie pisze: Zdaje mi się czy do ronda Hallera też masz rzut kamieniem?? Jeżeli ta piękna ciemna Lybra w sedanie (którą wyśledziliśmy i oglądaliśmy na osiedlu) jest Twoja ........
Mógłbym odpowiedzieć że Lybrą wszędzie jest rzut beretem, ale nie o taką odpowiedź zapewne Wam chodzi.
Otóż do ronda Hallera (dawno tam nie byłem, za moich czasów to było zwykłe skrzyżowanie) mam tak samo daleko jak do dworca głównego.Mam piękną ciemną Lybrę z jasnym wnętrzem i fotelikiem a ostatnio byłem u znajomego na Popiełuszki, więc jeśli tam widziałeś to może być moja.
Olsztynianie pisze:Tylko czy ja właściwego gościa namierzyłem to się jeszcze okaże ;)
To zależy do czego właściwy mam być.

Mam jeszcze pytanko, kto wpadł na pomysł malowania dachu lub wszystkiego oprócz dachu, no chyba że to czarna folia?

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Warmia i Mazury :::”