Sprzedam Thesis

Chcesz coś sprzedać/zamienić zamieść tu swojego posta!
Uwaga! Dział automatycznie czyszczony po 30-u dniach
Podanie ceny w treści ogłoszenia obowiązkowe!
Możliwość zablokowania (zamknięcia) tematu z ofertą sprzedaży na życzenie sprzedającego.
karmel41
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Imię: Krzysiek

Sprzedam Thesis

Postautor: karmel41 » 18 lip 2018, 16:56

Jak w temacie do sprzedania mam Thesis 2003r. Emblema 2.4 175 KM.Stan oceniam na średni minus,sprzedaję bo w tej chwili po zakupie salonowego auta Lancia jest czwartym samochodem w rodzinie i bardzo rzadko jest używana.Na aucie są opony całoroczne z przebiegiem ok.10000 km,olej w silniku i przednie hamulce kompletne 1000 km.Mam trochę części do niej tak jak przednie lampy,dodatkowe felgi i jeszcze parę rzeczy.Jest też kilka spraw do naprawy lub wymiany jak ktoś zainteresowany to chętnie odpowiem nie zamierzam nic ukrywać.Jeśli chodzi o przebieg to nie będę pisał głupot bo nie znam stanu faktycznego,mogę odpowiadać za kilometry które ja przejechałem i za czas w którym Thesis jest u mnie.Z racji tego że jest wymagane podanie ceny to podaję 5000 zł lecz zaznaczam że cena jest do dogadania. :D
Były 125p,126p,Toyota Carina II,Volvo 850,Star 200,Fiat Palio,Kia Carnival,,WSK 125 ,Kingway Chellenger
Jest Renault Megane II, Lancia Thesis 2.4 Jtd

Wróć do „::: Sprzedam/Zamienię :::”