Uwaga na transakcje z użytkownikiem SZAJBUS

Ogłoszenia obejrzane i ostrzeżenia lub polecenia związane z obejrzanymi autami lub ogłoszeniami z internetu.
Dział zawiera informacje o nieuczciwych i uczciwych sprzedawcach!
Obowiązkowy "print screen" lub zdjęcia opisywanego samochodu!!!
Rafako

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: Rafako » 08 lis 2013, 17:20

dex_pl pisze:"Pozostała jeszcze kwestia braku faktury."

Zazwyczaj obietnica poinformowania skarbówki jest wystarczającą zachętą :)
Nie znamy szczegółów odnośnie tej transakcji, więc byłbym ostrożny z tą Skarbówką. Jeśli ja w ramach pomocy koleżeńsko-forumowej, odgrzybiłem kilku kolegom klimatyzację w ich Lanciach i wziąłem od nich kasę tylko za koszty zakupu preparatu chemicznego do odgrzybiania + żelki dla mojego dziecka, a że nie mam firmy, to i faktury żadnemu z nich nie wystawiłem za koleżeńską pomoc, to też mają biec do skarbówki :?: :roll: :roll: :roll:
Może Szajbus robił to w swoim garażu, zupełnie prywatnie i kolegę autora tematu skasował tylko za koszt reperaturek i symbolicznego "browara" dla siebie :?:
BTW, kolego geowik, skoro Ci zależało na fakturze, to czemu nie oddałeś sprzęcika do ASO, tylko wysyłasz zaciski na drugi koniec Polski do jakiegoś forumowicza :?: W ASO byś i fakturkę dostał, i by Cię kawusią poczęstowali, i może byś nie musiał policją straszyć...
...ciekawe jakie motywacje Tobą kierowały ;)
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Pingvin
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1423
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: PWL/FZ

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: Pingvin » 08 lis 2013, 17:33

Rafako pisze:i by Cię kawusią poczęstowali
Aż to mendy jedne, mnie dwa razy po dwa i pół kafla za szyby kasowali i jakoś kawy nie dostałem :lol:
Lancia Kappa Coupe 2.0t '98 - 1584
Hyosung GV650
Jeep Renegade 1.0 GSE Limited

geowik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 195
Rejestracja: 13 cze 2006, 0:00
Lokalizacja: KONIN

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: geowik » 08 lis 2013, 18:42

Rafako pisze:
dex_pl pisze:"Pozostała jeszcze kwestia braku faktury."

Zazwyczaj obietnica poinformowania skarbówki jest wystarczającą zachętą :)
Nie znamy szczegółów odnośnie tej transakcji, więc byłbym ostrożny z tą Skarbówką. Jeśli ja w ramach pomocy koleżeńsko-forumowej, odgrzybiłem kilku kolegom klimatyzację w ich Lanciach i wziąłem od nich kasę tylko za koszty zakupu preparatu chemicznego do odgrzybiania + żelki dla mojego dziecka, a że nie mam firmy, to i faktury żadnemu z nich nie wystawiłem za koleżeńską pomoc, to też mają biec do skarbówki :?: :roll: :roll: :roll:
Może Szajbus robił to w swoim garażu, zupełnie prywatnie i kolegę autora tematu skasował tylko za koszt reperaturek i symbolicznego "browara" dla siebie :?:
BTW, kolego geowik, skoro Ci zależało na fakturze, to czemu nie oddałeś sprzęcika do ASO, tylko wysyłasz zaciski na drugi koniec Polski do jakiegoś forumowicza :?: W ASO byś i fakturkę dostał, i by Cię kawusią poczęstowali, i może byś nie musiał policją straszyć...
...ciekawe jakie motywacje Tobą kierowały ;)
Serdecznie pozdrawiam.
Do skorzystania z uslug forumowicza skłonil mnie fakt, że w tamtym czasie bylo to jedyne ogloszenie nt regeneracji. W ASO w moim miescie nie wykonują takiej usługi.
Co do faktury to SZAJBUS sam zadeklarowal, że cena z aukcji jest ceną brutto i wystawia faktury, więc raczej trudno mieć do mnie pretensje, że się jej domagam.

Awatar użytkownika
Dudi
Członek Zarządu LKP
Członek Zarządu LKP
Posty: 12270
Rejestracja: 30 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: Dudi » 08 lis 2013, 18:43

W ramach ostrzeżenia zmieniam tytuł i podklejam w innym dziale.
Dudi
Fiat Brava 80 16v SX / Alfa Romeo 156 2.0 16v Selespeed / Lancia Lybra SW 1.9 JTD 115 LX Verde Olimpia
Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair 170KM Distinctive
Fiat Fullback 2.4 MJ LuxNAV 180KM
Nysa Towos 522 '86 (do poprawek) / YAMAHA YZF-R6 (eeeeeeeRRRRRRrrrrr sześć)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rutuś
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2497
Rejestracja: 17 mar 2011, 22:44
Imię: Leszek
Lokalizacja: Warszawa-WJ

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: Rutuś » 08 lis 2013, 18:44

Bo kawę dają od trzech kafli.
jest Lancia Delta 1.6 2010 Alfa Romeo Mito 1.4 16V 2010 Alfa Romeo Giulietta 1.4 2011

była Lancia Lybra SW 1.9JTD 2003 Fiat Grande Punto 1.4 2005

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: ciociaE » 08 lis 2013, 21:45

geowik pisze:...wychodząc na komisariat podjechał kurier z przesyłką.
Ale czemu kurier wychodził na komisariat? ;)
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
cysiek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1117
Rejestracja: 22 paź 2009, 14:30
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Sulejówek

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: cysiek » 08 lis 2013, 22:08

ciociaE pisze:
geowik pisze:...wychodząc na komisariat podjechał kurier z przesyłką.
Ale czemu kurier wychodził na komisariat? ;)
Coś tu chyba nie zagrało bo kurier nie ma nic do tego. Czy ktoś wchodził czy wychodził to kurier i tak miał podjechać gdzie indziej :lol:
Pozdrawiam
Cysiek
Lancia Lybra 2,0 LX 20v 154KM
LPG: Stag IV, KME Silver, Reg Fast

Awatar użytkownika
stabraf
Administrator
Administrator
Posty: 8477
Rejestracja: 22 lut 2008, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: stabraf » 08 lis 2013, 23:01

ciociaE pisze:
geowik pisze:...wychodząc na komisariat podjechał kurier z przesyłką.
Ale czemu kurier wychodził na komisariat? ;)
Wychodząc (w domyśle z domu/mieszkania) na komisariat... ;)

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Uwaga na transakcje z użytkownikiem SZAJBUS

Post autor: ciociaE » 08 lis 2013, 23:13

Andrzej, toż to ja wiem - klasyczny błąd w składni - humor szkolnych zeszytów jak nic :) Stąd to ;)
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
stabraf
Administrator
Administrator
Posty: 8477
Rejestracja: 22 lut 2008, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Uwaga na transakcje z użytkownikiem SZAJBUS

Post autor: stabraf » 08 lis 2013, 23:20

ahaaaa... ;)

Awatar użytkownika
cysiek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1117
Rejestracja: 22 paź 2009, 14:30
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Sulejówek

Re: Uwaga na transakcje z użytkownikiem SZAJBUS

Post autor: cysiek » 09 lis 2013, 1:43

ciociaE pisze:Andrzej, toż to ja wiem - klasyczny błąd w składni - humor szkolnych zeszytów jak nic :) Stąd to ;)
Ojjj
Pozdrawiam
Cysiek
Lancia Lybra 2,0 LX 20v 154KM
LPG: Stag IV, KME Silver, Reg Fast

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Re: Uwaga na transakcje z użytkownikiem SZAJBUS

Post autor: jjash » 10 lis 2013, 0:17

Się pastwicie nad chłopakiem. Na temat Szajbusa już chyba było gdzieś na forum. Też kiedyś zamierzałem skorzystać z jego "zdolności", ale jakoś szybko mi przeszło. Kiedyś, dawno temu, widziałem (i zapamiętałem) formułkę, którą główny bohater filmu recytuje kupując los od "miszcza" w małym fiacie. Idzie ona następująco: "popatrz! innym daje miliony, a sam ma bzdet". I jak widzę takie ogłoszenia, doczytam "legendy osobowości" to już nic, tylko recytacja formułki.
Dzięki Bochu, temat się szczęśliwie zakończył. Mam nadzieję tylko, że te zaciski są w stanie nie gorszym niż przed wysłaniem. Trzymam kciuki.
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

Awatar użytkownika
Rutuś
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2497
Rejestracja: 17 mar 2011, 22:44
Imię: Leszek
Lokalizacja: Warszawa-WJ

Re: Uwaga na transakcje z użytkownikiem SZAJBUS

Post autor: Rutuś » 10 lis 2013, 2:36

W jakim stanie są zaciski zapewne dowiemy się za kilka dni.
jest Lancia Delta 1.6 2010 Alfa Romeo Mito 1.4 16V 2010 Alfa Romeo Giulietta 1.4 2011

była Lancia Lybra SW 1.9JTD 2003 Fiat Grande Punto 1.4 2005

szajbus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 495
Rejestracja: 14 maja 2011, 22:04
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Re: Uwaga na transakcje z użytkownikiem SZAJBUS

Post autor: szajbus » 10 lis 2013, 17:15

w ramach ostrzeżenia informuję iż udzielanie nieprawidłoych informacji nie mających żadnego pokrycia w zaistaniełej sytuacji jest poprostu SK....M :) ze strony kolegi geowik

wysłał zacisk rozj... w mak z obciętym wieczkiem piłą tarczową sklejony sylikonem sanitarnym ... i dzowni żeby naprawić a umawialiśmy sie na normalna regenerację i nie było mowy że to wygląda jak by wpadło pod pociąg

z puszką męczyłem się 2 dni aby ją zespawać bo niestety tworzywo obudowy jest inne niż wieczka 5 elektrod w dup....
cena za regeneracje 249zł czyli tyle ile zawsze :) moja strata

dostał nowe uszczelniacze tłoczka i śruby oraz nowy rękaw ochronny na tłoczek za free

obie śruby mocujące silnik objechane ... zostało wiercenie gwintowanie 3x więcej roboty niż zwykle cena nadala ta sama



dzwoni do mnie w sobotę że spoko czekna naprawe bo potrzebuje i w tym czasie domówił wahacz do thesis lewy dolny
zajechałem do ASO zamóiłem przyszedł we wtorek kupiłem z moją zniżką a mam dość tanio dla tego zdecydował się u mnie bo normalnie 617zł a u mnie o prawie 100 taniej do tego zajechałem i kupiłem 2 sprężyny do klapy do jego delty

reasumująć naprawiłem X*!)#)! zacisk za 249zł gdzie zgodnie z wszelkimi prawidałmi powinieniem go skaasować conajmniej o 100zł więcej bo było to dość utrudnione nie była to standartowa reanimacja wiec moja strata
zajechałem za darmo na obrzeża miasta po wahacz aby kupić taniej i sprzedać bez marży bo to forumowicz kolejna strata :D
zajechałem po sprężyny do klapy kupiłem i zapakowałem do paczki tez bez marży :) wiec znowu strata

paczka nadana w dniu jak w załączniku :_)

tak więc jeśli ten temat nie zniknie i nie zostanę przeproszony to uznaje iż jesteś S......! i chyba będę musiał założyć osobny temat i poinformować o twoich poczynaniach bo to jest poprostu skandal człowiek robi innemu dobrze a ten będzie mu tu pierdo..ł za plecami




a jakieś straszenie mnie policją czy urzędem skarbowym mnie nie rusza bo to bardziej śmieszne niż poważne :) idę i robię a nie opowiadam :) jak nie umiesz odkleić plakietki kopertowej z paczki to nie dziw się że faktury nie masz bo pewnie ja wypier... razem z pudełkiem do kosza :)


dla uproszczenia :) przed świętem wszytkich świetych dostałem zacisk w czwartek przed wszytkimi świetymi rozmawialiśmy o nim i że będzie wysłany w poniedziałek w sobotę dzwonił i zamówił wahacz który przyszedł do aso we wtorek w środe nadałem paczke wieć o co k.... chodzi :) ktoś tutaj robi sobie jaja :)





PS
andrzej1 pisze:kolego ja bym się wybrał do niego po osobisty odbiór zacisków i przy okazji nauczył go kultury i zachowania oraz spełniania danej obietnicy :D nie lubię jak nie ktoś robi w balona :)

mógł się wybrać napewno nie widziałem problemu adres miał :) merytoryczna rozmowa napewno by coś zmieniła krzyki wyzwiska raczej by nie poskutkowały bo moc w gebię przekłada sie przeważnie na jej obicie :)

Ramzes_II pisze:Nie masz na co czekać. Zgłaszaj. Tu nie masz na co liczyć. Pewnie znów Szajbus bana dostanie na miesiąc, co spłynie po nim jak po kaczce.

zgłosić mogł tylko znowu moc w gębie :) ciekawe co by powiedział że wysłałem do szajbusa panie policjancie i co dalej ? prosze wysłać patrol i go odbić :) i co do wtowich wtryskiwaczy kolego to ja zawsze wysyłam za pobraniem a nie że ty coś kazałeś :) boś taki sam chojrak :)


Rafako pisze:
dex_pl pisze:"Pozostała jeszcze kwestia braku faktury."


BTW, kolego geowik, skoro Ci zależało na fakturze, to czemu nie oddałeś sprzęcika do ASO, tylko wysyłasz zaciski na drugi koniec Polski do jakiegoś forumowicza :?: W ASO byś i fakturkę dostał, i by Cię kawusią poczęstowali, i może byś nie musiał policją straszyć...
...ciekawe jakie motywacje Tobą kierowały ;)
Serdecznie pozdrawiam.

może stać go nie było na nowy zacisk za 1700zł skoro zapłacił 250 za naprawe

Dudi pisze:Czekam na wyjaśnienie tej sprawy ze strony użytkownika Szajbus do końca tygodnia.
Jednakże niezależnie od powyższych, zostaną podjęte konsekwencje w tej sprawie ASAP.
też świetne :) czekam ale nawet PW nie napiszę że temat jakiś jest bo po co ja czekam .... zapewne każdy użytkownik śledzi wszystkie działy i czyta każdy temat :)



aa i dodajmy że :
845 pobranie
250 regeneracja
21 przesyłka kurierem
45zł spreżyny
525 wahacz
5 zł czy cos vat do przesyłki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

szajbus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 495
Rejestracja: 14 maja 2011, 22:04
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Re: Uwaga na transakcje z użytkownikiem SZAJBUS

Post autor: szajbus » 10 lis 2013, 18:16

jaka cisza przedtem to co minute wpis a teraz cisza :) no prosze

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Obejrzane, ostrzeżenia i godne polecenia :::”