Uwaga na transakcje z użytkownikiem SZAJBUS

Ogłoszenia obejrzane i ostrzeżenia lub polecenia związane z obejrzanymi autami lub ogłoszeniami z internetu.
Dział zawiera informacje o nieuczciwych i uczciwych sprzedawcach!
Obowiązkowy "print screen" lub zdjęcia opisywanego samochodu!!!
przedszkolak
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 346
Rejestracja: 02 maja 2011, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: przedszkolak » 07 lis 2013, 2:24

W przypadkach oszustwa podejmowane są pewne działania po nr IP itd. (jeśli oczywiście jest taka ostateczność z ostateczności). Byłem dzisiaj u mechanika tak a propos zacisku, sam dobrowolnie zrezygnował pomimo ogłaszania się, że potrafi to zrobić.

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: skyblu » 07 lis 2013, 8:14

Może warto mieć podgląd na kogo należy uważać przy transakcjach pieniężnych

pozdrawiam ;)

p.s. nie by piętnować, ale przestrzec :!: , widać życie nie uczy krętaczy niczego :nono:
LANCIA KAPPA JTD sedan-była
Alfa Romeo 166 JTD jest
Krzysiek
Projekty Wnętrz

Alan

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: Alan » 07 lis 2013, 8:18

Osób na forum którzy lecą w durnia przy sprzedaży części jest więcej :) Ja np. czekam już drugi czt też trzeci miesiąc na impulsator do kappy który jak twierdzi kolega Momo został już dawno dawno temu wysłany :) Całe szczęście ze za pobraniem.

Rafako

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: Rafako » 07 lis 2013, 9:04

Alan pisze:Osób na forum którzy lecą w durnia przy sprzedaży części jest więcej :) Ja np. czekam już drugi czt też trzeci miesiąc na impulsator do kappy który jak twierdzi kolega Momo został już dawno dawno temu wysłany :) Całe szczęście ze za pobraniem.
Uwaga, OT :!:
Alan, jaki cudny avatar :!: :!: :!: :D
Aż bym chętnie kliknął "lubię to", na bukowym ryju :D
Serdecznie pozdrawiam.

Alan

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: Alan » 07 lis 2013, 9:15

Śliczny nie? :)

Awatar użytkownika
jakubg
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5640
Rejestracja: 22 sty 2008, 0:00
Lokalizacja: Brodnica/Ciche
Kontakt:

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: jakubg » 07 lis 2013, 13:02

Mi też się podoba.
Są: Lancia Musa 1,3 M-jet'06;Ypsilon 1.4 16V'04;Kappa 2.4jtd '99;Kappa 2.4TDS SW '98;Delta 1.6 GT i.e. '89
Były:Kappa 3.0V6 SW Automat '96;Y 1,2 LS ECVT '97;Kappa 3.0V6 Automat '96;Delta II 1.6 8v;Lybra 2.0 SW Automat '00;Y10 Mia 1.0 '91;Kappa 2,4jtd '01;Y 1,2 LS ECVT '96;Thema 8.32 '88 oraz 1/2 Kappy 2.0t 16V '95

Zapraszam do sklepiku!

bassooner
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2552
Rejestracja: 24 paź 2013, 13:37
Imię: Sławuś
Lokalizacja: Szamoni
Kontakt:

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: bassooner » 07 lis 2013, 16:19

widzę że ilość (liczba zalogowanych na forum) nie przeszła w jakość... słowem robienie robienie ludzi w balona pod szyldem miłości do marki... ;-(
http://www.berbela.com/
Lancja Libra Intęsa SW 2004 5Rv10 150km (ale byków nie?)

Alan

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: Alan » 07 lis 2013, 16:28

Zdziwiony? tu masz prawie 10tyś userów i kilka "perełek" na wiejskiej jaki współczynnik? :)

mjerzy
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 269
Rejestracja: 24 sie 2011, 15:49

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: mjerzy » 07 lis 2013, 17:09

Nie rozumiem jednego-popełniając błąd ortograficzny na forum dostaje się opierdziel oraz ktoś zadaje sobie trudu i wytłuszcza, koloruje miejsce, w którym dokonał poprawki, natomiast uŻytkownicy oszuści nie są piętnowani, a jeżeli już to nieskutecznie przez moderatorów : zolta : Chyba że jak na wiejskiej, niektórzy mają immunitet.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2013, 17:23 przez Dudi, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Ortografia!!!

Rafako

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: Rafako » 07 lis 2013, 17:16

mjerzy pisze:Nie rozumię jednego-popełniając błąd ortograficzny na forum dostaje się opierdziel oraz ktoś zadaje sobie trudu i wytłuszcza, koloruje miejsce w którym dokonał poprawki, natomiast urzytkownicy oszuści nie są piętnowani, a jeżeli już to nie skutecznie przez moderatorów : zolta : Chyba że jak na wiejskiej, niektórzy mają immunitet.
Nie rozumiem co napisałeś. Czy wszystkie słowa w tym tekście są w języku polskim :?: :-?
Serdecznie pozdrawiam.

Ps. nie ma takiego słowa jak "rozumię" chyba, że miałeś na myśli rozumiem, wówczas już wszystko rozumiem...

mjerzy
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 269
Rejestracja: 24 sie 2011, 15:49

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: mjerzy » 07 lis 2013, 22:09

Dokładnie o to mi chodziło, kto nie załapał trudno... ;) Pozdrawiam również.

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: wujekp » 07 lis 2013, 22:18

mjerzy pisze:Nie rozumiem jednego-popełniając błąd ortograficzny na forum dostaje się opierdziel oraz ktoś zadaje sobie trudu i wytłuszcza, koloruje miejsce, w którym dokonał poprawki, natomiast uŻytkownicy oszuści nie są piętnowani, a jeżeli już to nieskutecznie przez moderatorów : zolta : Chyba że jak na wiejskiej, niektórzy mają immunitet.
Nie bardzo rozumiem i nie ze względu na ortografię. Kto i na jakiej podstawie miałby wg Ciebie piętnować? Nie moderatorzy, bo oni przecież nie znają szczegółów sprawy, nie mają możliwości weryfikacji dokumentów. Jedyna rozsądna odpowiedź to strona takiej nieudanej transakcji, co kolega właśnie robi. Jest to jedyne rozsądne rozwiązanie, które daje także możliwość obrony drugiej strony przed pomówieniami. Bo wiadomo - klienci też są różni ...

PS. A ortografia akurat nie pozostawia wątpliwości :D - dlatego łatwo można ją zweryfikować i używaj słownika jeżeli masz z tym problem, chyba że masz immunitet :lol:
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
marmal
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 15 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: marmal » 07 lis 2013, 23:33

wujekp pisze:
mjerzy pisze:Nie rozumiem jednego-popełniając błąd ortograficzny na forum dostaje się opierdziel oraz ktoś zadaje sobie trudu i wytłuszcza, koloruje miejsce, w którym dokonał poprawki, natomiast uŻytkownicy oszuści nie są piętnowani, a jeżeli już to nieskutecznie przez moderatorów : zolta : Chyba że jak na wiejskiej, niektórzy mają immunitet.
Nie bardzo rozumiem i nie ze względu na ortografię. Kto i na jakiej podstawie miałby wg Ciebie piętnować? Nie moderatorzy, bo oni przecież nie znają szczegółów sprawy, nie mają możliwości weryfikacji dokumentów. Jedyna rozsądna odpowiedź to strona takiej nieudanej transakcji, co kolega właśnie robi. Jest to jedyne rozsądne rozwiązanie, które daje także możliwość obrony drugiej strony przed pomówieniami. Bo wiadomo - klienci też są różni ...

PS. A ortografia akurat nie pozostawia wątpliwości :D - dlatego łatwo można ją zweryfikować i używaj słownika jeżeli masz z tym problem, chyba że masz immunitet :lol:
Wujku - lubię twoje poczucie "muchomoru" :lol:
Pozdrawiam - Marian

geowik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 195
Rejestracja: 13 cze 2006, 0:00
Lokalizacja: KONIN

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: geowik » 08 lis 2013, 16:56

geowik pisze:Witam.
Być może nie w temacie ale człowiek jest z Bielsko - Białej.
Użytkownik SZAJBUS reklamował się, że regeneruje zaciski hamulcowe.
Porozmawialismy, wysłałem zacisk i czekam już prawie 2 tygodnie, choć podobno przesyłka wysłana przed świętami (tak mnie zapewniał SZAJBUS).
Niestety nie można się dodzwonić, smsy i emaile pozostają bez odpowiedzi a ja mam auto na kołkach.
Jeśli ktoś jest z tamtych okolic i ma jakikolwiek kontakt, to proszę o jakąkolwiek pomoc.
Wiktor
Witam.
No i stał się "CUD".
Nie wiem czy to dzięki wiadomosci na forum, czy dlatego że mailowo i smsowo zapowiedziałem, że jeżeli zacisk nie dotrze do dzisiaj to kieruję sprawę na Policję, wychodząc na komisariat podjechał kurier z przesyłką.
Nie wiem jeszcze czy zacisk jest sprawny po regeneracji ale to się okaże po założeniu. Pozostała jeszcze kwestia braku faktury.
W związku z powyższym uważam sprawę za zamkniętą i proponuję pozostawić wątek na jakiś czas jako przestrogę.
Pozdrawiam.

dex_pl
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 66
Rejestracja: 25 lut 2013, 18:05
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: W-wa

Re: Poszukiwany użytkownik SZAJBUS

Post autor: dex_pl » 08 lis 2013, 17:07

"Pozostała jeszcze kwestia braku faktury."

Zazwyczaj obietnica poinformowania skarbówki jest wystarczającą zachętą :)
Jest Lybra 1.9 '03
Była: Kappa 2.0 '95

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Obejrzane, ostrzeżenia i godne polecenia :::”