Obejrzana Lancia Lybra 1.8 LPG Gryfów Śląski

Ogłoszenia obejrzane i ostrzeżenia lub polecenia związane z obejrzanymi autami lub ogłoszeniami z internetu.
Dział zawiera informacje o nieuczciwych i uczciwych sprzedawcach!
Obowiązkowy "print screen" lub zdjęcia opisywanego samochodu!!!
Awatar użytkownika
Helios
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2274
Rejestracja: 20 cze 2008, 0:00
Lokalizacja: Legnica

Re: Obejrzana Lancia Lybra 1.8 LPG Gryfów Śląski

Post autor: Helios » 20 mar 2016, 22:17

mlodyboruch pisze:
Helios pisze:
Adrian. pisze:nie czepiajcie się klamek w lybrze! po latach tak w 90% lybr klamki się zaczynają łuszczyć, mniej lub więcej!
Hola, hola basta... Po pierwsze mam Lybrę, miałem dwie, znajomi mają i w żadnej nie zauważyłem czegoś takiego.
Kwestia druga, nie zostało to napisane w ogłoszeniu, oraz nie powiedziane przez telefon.
Także opanuj swoje krzykliwe zapędy.
Skoro masz lybrę, miałeś dwie, znajomi mają i dużo ludzi z tego forum ma, to powinieneś już chyba wiedzieć, że za pińć tysiunców to Ty nie dostaniesz ładnej lybry :-P
Dostaniesz, tylko trzeba się naszukać, albo mieć dojścia. W śmietniku jeszcze jest temat mojej Lybry, którą niedawno sprzedałem, zero rdzy, ładny lakier, środek ideał, silnik zegarek. Sprzedałem za 3800zł, oczywiście nikt z forum, ale trafiła w dobre ręce.

Co do oddawania za paliwo, to nie są przyjemne rozmowy, nikomu z forum nie życzę : gafa : nerwowy jestem i rękę mam ciężką, jeszcze sobie kiedyś problemów za to narobię...

Awatar użytkownika
Pawcio78
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1465
Rejestracja: 24 lip 2009, 15:04
Imię: Paweł
Lokalizacja: Nowy Sącz

Obejrzana Lancia Lybra 1.8 LPG Gryfów Śląski

Post autor: Pawcio78 » 20 mar 2016, 22:32

U mnie klamki też jak nowe ale autko garażowane co moze mieć znaczenie.
była: Tempra 1.6 86KM
jest: Lybra 1.8 131KM 2000r. , Y 1.2 60KM 2001r. , Delta 4WD HF turbo 2.0 8V 165KM 1987r.

Awatar użytkownika
goldixll
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1538
Rejestracja: 16 lut 2009, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Obejrzana Lancia Lybra 1.8 LPG Gryfów Śląski

Post autor: goldixll » 20 mar 2016, 23:48

Jak już jesteśmy tak w temacie... U mnie klameczki funkiel nówka... Ale może dlatego że za każdym razem dementuje i zabieram na noc do domu ;)
Była Lancia Kappa 2.4 kle kle kle , była Lancia Kappa 2.0 z lpg, była bawarka 2.8 ,
był sweter kombi 1.6SR,był Punciak 1.2 , Hyundai Santa Fe 2.4 lpg
Była Lancia Lybra 2.4 jtd
Jest Fiat Ulysse 3.0 lpg
Obrazek
Jest Daćka Sandero 0.9 :lol:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Obejrzane, ostrzeżenia i godne polecenia :::”